Forum Rütbeleri

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
0-10 mesaj => Yeni...
10-25 mesaj => Çaylak Üye
25-100 => Üye
100-250 => Tecrübeli Üye
250-500 => Uzman Üye
500-750 => Onursal Üye
750- => FaVoRi Üye

Özel Rütbeler:
-Admin
-Yrd Admin
-Süper Mod.
-Moderatör
-Deneme Mod.
-Emekli

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Benden sana son şans kudret... Saçma-sapan işlere kalkışmadan doğru düzgün çalışırsan moderatörde olabilirsin :)

nscml188Go

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
4
Bu forum gerçekten çok güzel,yeni kaydoldum.Umarım kısa zaman içinde mesaj sayımı artırarak üye olurum.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu forum gerçekten çok güzel,yeni kaydoldum.Umarım kısa zaman içinde mesaj sayımı artırarak üye olurum.

sende hoşgeldin ,bizde tanıştığımıza memnun oldukta sen girer girmez foruma bu konuyu nasıl keşfettin:)kaç yıldır burdayım bu konuyu keşfedememiştim :)) 2008 lerden beri konuyu ilk hortlatanlardan birisin bu da büyük başarı :))

@Harunnn60 @xemrexxx @Doğu @Çiğdem- bu sayfayı keşfedin sizde :) zamanında Süpermod, Mod olmak bayağı kolaymış:) burdan rica ediyorsun @OzaN a diyorsun sevgili adminim böyleyken böyle benim canım acayip mod olmak istiyor beni mod yap diyormuşsun anında mod oluyorsun :) şimdide işler bu kadar kolay olsa keşke...:)
birde 750 mesajdan sonra favori üye olunuyor ama rütbelerin devamı yok demekki zamanında milletin anca topu topu 750 mesaj zor biriktireceği düşünülmüş ona bir güzellik olsun diye favori üye sıfatı verilmiş :) şimdi bu sayılar yazılan mesajların yanında bayağı komik duruyor bari rütbeleri arttırsaydınız ? :)

mesela üyelere mesaj sayısına göre şöyle rütbe verilebilir ::)

YÜZ favori üye
BİN favori üye
YAR favori üye
AL favori üye
TUĞ favori üye
TÜM favori üye
KOR favori üye (bu rütbeyi alan tehlikeli olabilir:) )
OR favori üye .....

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
sende hoşgeldin ,bizde tanıştığımıza memnun oldukta sen girer girmez foruma bu konuyu nasıl keşfettin:)kaç yıldır burdayım bu konuyu keşfedememiştim :)) 2008 lerden beri konuyu ilk hortlatanlardan birisin bu da büyük başarı :))

@Harunnn60 @xemrexxx @Doğu @Çiğdem- bu sayfayı keşfedin sizde :) zamanında Süpermod, Mod olmak bayağı kolaymış:) burdan rica ediyorsun @OzaN a diyorsun sevgili adminim böyleyken böyle benim canım acayip mod olmak istiyor beni mod yap diyormuşsun anında mod oluyorsun :) şimdide işler bu kadar kolay olsa keşke...:)
birde 750 mesajdan sonra favori üye olunuyor ama rütbelerin devamı yok demekki zamanında milletin anca topu topu 750 mesaj zor biriktireceği düşünülmüş ona bir güzellik olsun diye favori üye sıfatı verilmiş :) şimdi bu sayılar yazılan mesajların yanında bayağı komik duruyor bari rütbeleri arttırsaydınız ? :)

YÜZ favori üye
BİN favori üye
YAR favori üye
AL favori üye
TUĞ favori üye
TÜM favori üye
OR favori üye .....
Aynen eskiden milletin arzusuna bağlıymış süper mod olmak :F ne kadar talep o kadar köfte:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aynen eskiden milletin arzusuna bağlıymış süper mod olmak :F ne kadar talep o kadar köfte:F

üyelerin @OzaN la muhabbetine baksana :) sanki adamlar bakkaldan soğan istiyor :) adminim bana bir kilo rütbe ver :)) aldığı cevapta olur canım sen biraz kendine çeki düzen ver bir hafta içinde rütben hazır :))

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860

YÜZ favori üye
BİN favori üye
YAR favori üye
AL favori üye
TUĞ favori üye
TÜM favori üye
OR favori üye .....
:F:F Ulan gece gece iyi güldüm :kiki: Hayırdır mod mu olmak istiyor canın :A
Ayrıca milleti niye sınıflara ayırıyorsun mübarek :bağır: Allah katında hepimiz eşitiz :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

YÜZ favori üye
BİN favori üye
YAR favori üye
AL favori üye
TUĞ favori üye
TÜM favori üye
OR favori üye .....
hahahha ayy @OzaN böyle böyle büyümüş demekki :F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
:F:F Ulan gece gece iyi güldüm :kiki: Hayırdır mod mu olmak istiyor canın :A
Ayrıca milleti niye sınıflara ayırıyorsun mübarek :bağır: Allah katında hepimiz eşitiz :A

modluk kesmez direk süper modül olmak istiyorum @Bully nin yerinde gözüm var :) hem rütbeyi kim istemezki mesela şimdi diyelim senin mesajını beğenmedim yapıştır hemen cezayı :) veya @xemrexxx tosbağalıkmı yaptır yapıştır banı üç beş yıl :)
rütbe sahibi olmak yetkili olmak güzel bişey ya bak şimdi anlatırken bile insanın totosu havalanıyor o derece etkili bi olay :)

tabi Allah katında herkes eşittte yalnız eşitini banlamak daha bir heyecan veriyor :)

hahahha ayy @OzaN böyle böyle büyümüş demekki :F:F:F

tabi o zaman forumda toplam on üye varmış :) ikisini süper mod yapmış 8 kişiyide mod yapmış kendiside admin :)) oh ne güzel cümbür cemaat herkes yetkili :) şimdi öyle bir şansı yok :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
modluk kesmez direk süper modül olmak istiyorum @Bully nin yerinde gözüm var :) hem rütbeyi kim istemezki mesela şimdi diyelim senin mesajını beğenmedim yapıştır hemen cezayı :) veya @xemrexxx tosbağalıkmı yaptır yapıştır banı üç beş yıl :)
rütbe sahibi olmak yetkili olmak güzel bişey ya bak şimdi anlatırken bile insanın totosu havalanıyor o derece etkili bi olay :)

tabi Allah katında herkes eşittte yalnız eşitini banlamak daha bir heyecan veriyor :)

tabi o zaman forumda toplam on üye varmış :) ikisini süper mod yapmış 8 kişiyide mod yapmış kendiside admin :)) oh ne güzel cümbür cemaat herkes yetkili :) şimdi öyle bir şansı yok :)
Ben buralara dişimle tırnağımla geldim seni kim süper mod yapsın :) 8 yıl önce üye olsaymışsın şansın varmış ama bu saatten sonra çok beklersin. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sen @pompy'nin forumunda admin olursun anca :A Zaten iki kişi varmış kendini banlar banlar durursun :A

@pompy insana bir bardak su vermez sen bakma burda öyle mülayim duruyorda çok cimri biri :) 5 yıl önce forum yapmış kendisine kendisinden başka kimseyi yeterli görmedği için üyede kabul etmiyor tek kişilik ordu gibi :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
@pompy insana bir bardak su vermez sen bakma burda öyle mülayim duruyorda çok cimri biri :) 5 yıl önce forum yapmış kendisine kendisinden başka kimseyi yeterli görmedği için üyede kabul etmiyor tek kişilik ordu gibi :)
Adam premium bir forum kurmuş foruma gelecek adamları özel mülakata alıyor deri koltukta falan :A :A 5 yılda 2 kişi geçebilmiş düşün artık :A