Football Manager 2013 Türkçe Olacak

LeqeND KiLLeR

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
33
Puanı
269
Miles Jacobson Football Manager 2013'de Türkçe Dil Seçeneğinin Olacağı Duyurdu.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Türkçe olunca yama yüklenmiyor diye biliyorum. Çok sakatlık oluyor bir maçta 3 sakat verdiğim olmuştu 2012'de.

Cenation

Favori Üye
Reaksiyon puanı
248
Puanı
454
Pek geleceğini sanmam adam 10000 adet kuralı koymuştu diye biliyorum.Ama bu gerçekten olursa süper olur :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İnşallah olur ama benim için çok geç oldu bu. Şimdi Türkçe dil seçeneği gelse bile İngilizce oynarım İngilizcemin gelişmesi için. :):)

Cenation

Favori Üye
Reaksiyon puanı
248
Puanı
454
Football Manager 2013, Türkçe Olarak Geliyor!

En iyi menejerlik oyunlarından biri olan Football Manager serisi için sevindirici bir haber geldi. Oyunun başındaki isim olan Miles Jacobson kendi Twitter hesabından yaptığı açıklama ile yeni Football Manager oyununun Türkçe olarak piyasaya çıkacağını müjdeledi.

Twitter'da konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Jacobson, "Bir süre önce oyunun satışlarının belli bir miktarı geçmesi durumunda Football Manager'ın PC ve Mac versyonuna Türkçe dil desteğini ekleyeceğimizi söylemiştim. Sonunda Cuma günü hedefimize ulaştık. Football Manager 2013, Türkçe dil desteği ile çıkacak" dedi.

Bu müjdeyi veren Jacobson, "Türk halkı, lütfen beni yüz üstü bırakmayın. FM13'ü alın. Korsan kullanmayın" açıklamalrına da yer vererek korkusunu dile getirmiş.

Önemli bir oyunun daha Türkçe olarak çıkması sevindirici. Umarız Sports Interactve beklenen ilgi ve başarıya ülkemizde de ulaşır.

Cenation

Favori Üye
Reaksiyon puanı
248
Puanı
454
Orjinal almayı düşünüyorum ama online özellikler vs nasıl ki para boşuna gitmesin gönlüm korsandan yana ama adamların bu kıyağıda karşılıksız kalmamalı diye düşünüyom beynim çok karışık :(