Football Manager 2012 Vista'da çalışmayı durdurma hatası ÇÖZÜM

LeqeND KiLLeR

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
33
Puanı
269
scaled.php

Kurulum:'steam_api.dll' dosyasını FM2012 kurulu olduğu yere yapıştırıp değiştiriyoruz ve oyuna sorunsuz olarak giriyoruz.
****** steam api for vista rar
[/FONT]

Son düzenleme:
M

malakaci

Dostum öncelikle sağol.Fakat bu vista için olan dosyayı indirdim yaptım.Bu sefer oyunu açınca durdurdu hatası vermiyor fakat steam açılıyor ve oyunu satın alma ekranı çıkıyor?Ordan yapılacak birşeyler varda benmi yapamadım acaba?

LeqeND KiLLeR

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
33
Puanı
269
Dostum öncelikle sağol.Fakat bu vista için olan dosyayı indirdim yaptım.Bu sefer oyunu açınca durdurdu hatası vermiyor fakat steam açılıyor ve oyunu satın alma ekranı çıkıyor?Ordan yapılacak birşeyler varda benmi yapamadım acaba?
crack yapman gerekiyor Hotfile.com: One click file hosting: FM.2012.Crack.Only-SKIDROW.rar cracki burdan indir.crack yaptıktan sonra o ilk indirdiğin steam aoi dosyasını bir daha oyunun kurulu olduğu yere at çalışır[/FONT]

M

malakaci

Dostum oldu yaptım.Steam programını kaldırdım bilgisayardan bu sefer açıldı oyun.Teşekkürler ilgin için.

emreozmen

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
12
Kardeş Allah senden 1.000 kere razı olsun.Sayende oyunuma girdim.Sabahtan beri aramadığım site,forum kalmadı.Son çare geldim buraya ve sayende oyunu açtım.Çok teşekkür ederim.Allah ne muradın varsa versin.