Flaş Gelişme! Fatih Terim'le Yollar Ayrıldı!

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Fatih Terim bana göre SüperLig'in Alex Fergusonu bu konuda @Tolstoyevski katılıyorum nasıl United için Ferguson öncesi ve Ferguson sonrası dönemi varsa aynı Galatasaray için geçerli.
Er yada geç gidecekti ki bence şu anda durması zarardı. Artık dönemi bitti bence

• Beğendim
Reactions: baron

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Fatih Terim gitti ama iyi bir kadro bırakarak gitti mi, sonra gelecek olan bu kadroyu toparlayabilir mi, her şeyiyle muamma bir durum söz konusu.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
O da onun sorunu bence sezon başında sözleşmesi bitmişken gitmeliydi. Yeni başkan aşırı Fatihci görünüp seçildi şimdi adamı gönderdi :A

Bana kalsa 3 yıl kalsın batırsın kulübü :A
3-4 yıl sonra yine gelir 1-2 lig kazanıp yine sezon ortasında gider alıştık artık, SüperLig onun için çocuk oyuncağı gibi oldu istediği zaman gelip kazanıp gidiyor :A :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
3-4 yıl sonra yine gelir 1-2 lig kazanıp yine sezon ortasında gider alıştık artık, SüperLig onun için çocuk oyuncağı gibi oldu istediği zaman gelip kazanıp gidiyor :A :A
Bu son gidişi artık geri gelmez. Gelse bile başarılı olamaz :A Adamın yaş 70e dayanmış. :A Zaten son iki şampiyonluğu yüksek puanlarla da almadı.