'Fizy Müzik Ödülleri' Sahiplerini Buldu!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
En iyi klip yönetmeni: Aleyna Tilki

On parmağında on marifet starımız ödüllere doymuyor :cool::bhr::love1:

@Çiğdem- @dreamy @serhatt @Bully @Sherlock @Afet Güçverir @xBUGRAx @Dosi

2539436-728xauto.jpg

Vlog bile çekemez normalde. :A Fizy DMC'nin uygulaması olmuş yazık. :A

üçüncü sınıf solistlere benziyor :A @Çiğdem-

Maşallah genç starımıza, büyük tebrikler. :bhr: Yetenek abidesi adeta. :A

@Çiğdem- ne yapsa yıkamıyor Aleyna'yı. :A

Diğer ödüller de çoğunlukla yerinde. :A Megastar'ı da ayrıyeten tebrik ediyorum. :Z
Ben bunun nasıl bir tören olduğunu anlayamadım açıkcası :A :A :A

Tamam Tarkan Sezen Aksu 2017 yılının en iyi sanatçıları ama 2018 ne alaka sevmesemde adeletli olmak laızm 2018 pop erkek Edis pop kadın Simge ama bunların kafası geçen yılda kalmışlar 2018 i bilmeden 2018 e ödül veriyorlar :A

Ayrıca Tilki Kız bu ödülü kendisi isteyip almadıysa bir şey bilmiyorum :A Oyuncak isteyen çocuk gibi bunlarda verip oynasın kendi kendine diye şey etmişler :A :A :A

Organizasyon yapmasını bilmeyenlere bir şey yaptırmayacan kaç defa daha rezil edecekler Serdar bey haklı :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben bunun nasıl bir tören olduğunu anlayamadım açıkcası :A :A :A

Tamam Tarkan Sezen Aksu 2017 yılının en iyi sanatçıları ama 2018 ne alaka sevmesemde adeletli olmak laızm 2018 pop erkek Edis pop kadın Simge ama bunların kafası geçen yılda kalmışlar 2018 i bilmeden 2018 e ödül veriyorlar :A

Ayrıca Tilki Kız bu ödülü kendisi isteyip almadıysa bir şey bilmiyorum :A Oyuncak isteyen çocuk gibi bunlarda verip oynasın kendi kendine diye şey etmişler :A :A :A

Organizasyon yapmasını bilmeyenlere bir şey yaptırmayacan kaç defa daha rezil edecekler Serdar bey haklı :A :A :A
Ödüller harika dağıtılmış, çatla :A

UnknownMeatyJunebug

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
şimdi co-Admin olarak açtığın bu ödül konusu orijinal mi oluyor. @Yiğitt :A:A
Evet, yüzde yüz orijinal bir konu. :A

Sen niye beni kışkırtmaya çalışıyorsun sürekli? Kabahatini biliyorsun, asker dönüşü herkesle konuşup bana kimlerin lafıyla mesafe koydun? Herkese güllük gülüstanlık, bana selam sabah yok? Hala da bu hareketin devam ediyor, böyle ortalık yerde değil de bir gün özelden gösteriş yapmadan konuşmak isterim. :)

Ek olarak ben Sherlock'un o konusundaki ödül kısmına değil, üstte yazılı içeriklere kopya dedim. Şikayet ettiğim diğer futbol konusu da noktası virgülü kopyadır, şu an beni burada konuşturup şikayet ettirip banlanmamı istiyorsan amacına ulaşmazsın umarım. Sonra bana diyorlar yönetimle sen uğraşıyorsun, şu an sen beni kışkırtıyorsun ben de cevap veriyorum. :) Admininiz görsün bunları. :A

• Güldürdün
Reactions: S.G.A.T.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Evet, yüzde yüz orijinal bir konu. :A

Sen niye beni kışkırtmaya çalışıyorsun sürekli? Kabahatini biliyorsun, asker dönüşü herkesle konuşup bana kimlerin lafıyla mesafe koydun? Herkese güllük gülüstanlık, bana selam sabah yok? Hala da bu hareketin devam ediyor, böyle ortalık yerde değil de bir gün özelden gösteriş yapmadan konuşmak isterim. :)

Ek olarak ben Sherlock'un o konusundaki ödül kısmına değil, üstte yazılı içeriklere kopya dedim. Şikayet ettiğim diğer futbol konusu da noktası virgülü kopyadır, şu an beni burada konuşturup şikayet ettirip banlanmamı istiyorsan amacına ulaşmazsın umarım. Sonra bana diyorlar yönetimle sen uğraşıyorsun, şu an sen beni kışkırtıyorsun ben de cevap veriyorum. :) Admininiz görsün bunları. :A
Gerçekten senin banlanmanı istediğimi mi düşünüyorsun? :D Gerçekten mi ya? :A Foruma renk kattığını düşünüyorum. Eskiden daha faydalıydın tabi, konu falan açardın. :A Yıllardır tanırız bir birimizi. Çok fazla paylaşım oldu aramızda. Çocuk ruhlu birisin bence. Çoğu zaman kalbinle duygusal kararlar verdiğini düşünüyorum..

Geçenlerde forum konusunu şikayet edeceğini söyledin büyük sitelere falan çalıntı diye. :A Bunu yapacağını düşünmüyorum mesela. Sadece sinirini çıkarmak için yazdın bence. Normal olarak forum üyelerinin bir kısımında da kötü anlaşıldı bu tepkin. Düşünsene foruma yıllarca emek veriyorsun sonra bir sorunu kendi aramızda halletmek yerine şikayet etmeyi seçiyorsun. :D

Askerden geldikten sonra ben sana yazdım özelden de, konulara da etiketledim. Hatta bir tek seni etiketlediğim konum var. :A Sonradan profiline mesaj da yazdım. Hiç birine cevap yazmadın, özeldeki mesajım dışında...

Gösteriş yapmıyorum, sadece yargısız infaz yapıyorsun. Sokak sanati banlandığından beri tamamen muhalif saldırılarına maruz kalıyoruz. Umut'un banlanması normaldi. Eski mesajlarını da gördük. Başka bir üye için "benim dışkımdan önemli değil" dediği mesajını bile es geçmişsiniz zamanında yönetim olarak... Hatta buldum o şikayet konusunu, bir tek @Çiğdem bakmış, o da "bir şey yok demiş". :D Üzücü bir durum.. İyi bir gözlemcisin, son bir aydakı mesajlarının sertliyini, kışkırtıcılığını da sen gayet iyi biliyorsun. :A Ben ne yazsam 'kışkırtıcı' diyorsun. Elini vicdanını koy sokak sanati da kışkırtıcı mesajlar yazmıyor muydu? Hakaret edici bir çok mesajı var. Zaten 7 puan olunca direkt banlanıyor üye. Limit belli. Tamam üzülmeni anlıyorum da biraz da empati yapman gerekir..

Son olarak ben seni cidden severim. :D Deli dolu birisin, seninle konuşmak gayet eğlenceli. Yaşının büyük olmasına rağmen rahatlıkla takıla biliyoruz. Özelden kapını ben çalacağım zaten. :A Senden tek ricam empati yaparak hareketler et lütfen. Kırma insanları. Forumun en eski üyelerinden birisisin, yıllarca yöneticilik yaptın. Çok saygı duyulacak bir emek var ortada. Burası senin internet evin yahu. :D Milleti kendi evindeymiş gibi ağırlasana. Yaşın da büyük bizden. Kendi sorunlarımızı kendimiz çözelim. Kışkırtmak, aykırı hareketler yapmak yerine büyüklük etsen üyelerin büyük kısmı da seni büyük olarak görür, saygı duyar. :D

Dün epey yorgundum, 6-0'dan sonra da bir şeyler yazmak zor oluyor biliyor musun. :A

Son düzenleme:

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Gerçekten senin banlanmanı istediğimi mi düşünüyorsun? :D Gerçekten mi ya? :A Foruma renk kattığını düşünüyorum. Eskiden daha faydalıydın tabi, konu falan açardın. :A Yıllardır tanırız bir birimizi. Çok fazla paylaşım oldu aramızda. Çocuk ruhlu birisin bence. Çoğu zaman kalbinle duygusal kararlar verdiğini düşünüyorum..

Geçenlerde forum konusunu şikayet edeceğini söyledin büyük sitelere falan çalıntı diye. :A Bunu yapacağını düşünmüyorum mesela. Sadece sinirini çıkarmak için yazdın bence. Normal olarak forum üyelerinin bir kısımında da kötü anlaşıldı bu tepkin. Düşünsene foruma yıllarca emek veriyorsun sonra bir sorunu kendi aramızda halletmek yerine şikayet etmeyi seçiyorsun. :D

Askerden geldikten sonra ben sana yazdım özelden de, konulara da etiketledim. Hatta bir tek seni etiketlediğim konum var. :A Sonradan profiline mesaj da yazdım. Hiç birine cevap yazmadın, özeldeki mesajım dışında...

Gösteriş yapmıyorum, sadece yargısız infaz yapıyorsun. Sokak sanati banlandığından beri tamamen muhalif saldırılarına maruz kalıyoruz. Umut'un banlanması normaldi. Eski mesajlarını da gördük. Başka bir üye için "benim dışkımdan önemli değil" dediği mesajını bile es geçmişsiniz zamanında yönetim olarak... Hatta buldum o şikayet konusunu, bir tek @Çiğdem bakmış, o da "bir şey yok demiş". :D Üzücü bir durum.. İyi bir gözlemcisin, son bir aydakı mesajlarının sertliyini, kışkırtıcılığını da sen gayet iyi biliyorsun. :A Ben ne yazsam 'kışkırtıcı' diyorsun. Elini vicdanını koy sokak sanati da kışkırtıcı mesajlar yazmıyor muydu? Hakaret edici bir çok mesajı var. Zaten 7 puan olunca direkt banlanıyor üye. Limit belli. Tamam üzülmeni anlıyorum da biraz da empati yapman gerekir..

Son olarak ben seni cidden severim. :D Deli dolu birisin, seninle konuşmak gayet eğlenceli. Yaşının büyük olmasına rağmen rahatlıkla takıla biliyoruz. Özelden kapını ben çalacağım zaten. :A Senden tek ricam empati yaparak hareketler et lütfen. Kırma insanları. Forumun en eski üyelerinden birisisin, yıllarca yöneticilik yaptın. Çok saygı duyulacak bir emek var ortada. Burası senin internet evin yahu. :D Milleti kendi evindeymiş gibi ağırlasana. Yaşın da büyük bizden. Kendi sorunlarımızı kendimiz çözelim. Kışkırtmak, aykırı hareketler yapmak yerine büyüklük etsen üyelerin büyük kısmı da seni büyük olarak görür, saygı duyar. :D

Dün epey yorgundum, 6-0'dan sonra da bir şeyler yazmak zor oluyor biliyor musun. :A
Tatlım ben zaten sokak sanati’nin mesajlarını zaten uygun bulmadım, karşısındakiler kışkırtınca o da kendini biraz aşmış olabilir. Herkesin karakteri ve yapısı farklı sonuçta, lakin ben sokak sanati’na karşı bazı yöneticilerin tavır yaptığını düşünüyorum. En basitinden Aserat. Ben yönetimdeyken biliyorum kendisini, bana açıklama dahi yapmadı. İki gün önceden de bana hakaret etti özelden, halbuki ben geçen Kerem’le konuşurken Aserat iyidir, ben konuşurum onunla kırgınlığım geçince vb. ifadeler etmiştim. O hakaretiyle her şeyi bitirdi, bir adım atmadığı sürece daha da duvarı kaldırmam. Yoksa ben kendim zaten onunla duvarı kaldıracaktım, çok büyük ayıp etti o mesajıyla.

Ben seni eskisi gibi görmüyorum dönüşünden sonra, tam aksine bize karşı tavır almış halde buldum. Dolduruşa geldiğini düşünüyorum, böyle şeylere gerek yok bence. Benim burada kimseyle düşmanlığım yok, benim özel hayatım zaten yoğun ve ağır. Ben buraya akşamları 1-2 saat girip eğlenip çıkıyorum, benim hayatım zaten stresli. Bir de buraya gelip streslenmek istemiyorum tam aksine kafamı dağıtmak istiyorum. Yoksa sokak sanati benim arkadaşım, onu nasıl banlarsınız demiyorum. Ben yönetimden ayrıldım çünkü @Sherlock ve @Harunnn60 haksız ve sebepsiz yere bir kişinin kararıyla yönetimden atıldı, ben buna tepki vermek amacıyla bağımı kopardım yönetimle. Benim bu tavrıma, düşünceme rağmen Sherlock geçip bana tavır alıyor, özelden yazıyorum cevap vermiyor? Hayırdır yani, ne yaptık biz ona? Özelden bana yazardı, istekte bulunurdu ne oldu? Ben yönetimden ayrılınca adam yerine neden konmuyoruz? Aserat ile benim çok güzel muhabbetim vardı, neredeyse her gün özelden konuşuyordum kendisiyle. Benim ani kırgınlığım olabilir, olayın üzerinden geçtikten sonra bana yazamaz mıydı? Yazabilirdi, ben olsam yazardım. Demek ki değer vermiyormuş. Yazdığı mesaj da hakaret içerikli son mesajıydı.

Ben tabi ki sinirle söyledim zaten, geçip burayı şikayet edecek halim yok. Ben sinirle yazmıştım, kimsenin korkmasına ve telaşlanmasına gerek yok. Eski dostumu, arkadaşımı rezil edecek değilim. :)

Dediğim gibi insanların tavrına sert tepki verebiliyorum ama kin tutan biri değilim, ben olayı anlık yaşıyorum ve ardından unutuyorum ya da yumuşuyorum. Yanlış anlaşılıyorsam eğer o kişi özelden yazabilir, ben şahsen öyle yapıyorum. Bir şey olunca bu durumlarda direkt özele gidiyorum. Benim bu tavrım dost bildiğim insanlara karşı, ona üzülüyorum. Diyorum ya en yakınlarımdan biri Aserat’tı, olayın üzerinden sonra hiç yazmadı mesela. Sherlock‘a değer verdiğimi düşünüyordum, o da öyle düşünüyor sanıyordum fakat değilmiş, özelden yazmama bile cevap vermedi. Sana tavrımı en baştan gösterdim, sen bir kere bile özelden yazıp açıklama yapmadın. Halbuki ben üçünüze de özelden yazıp konuşmak istedim. Hiçbiriniz tepki bile vermediniz, ne diyebilirim? Benim kimseyle özel sorunum yok, olamaz da zaten. Biz düşman değiliz, burada arkadaşız ve güzel şeyler paylaşıyoruz. Hepimiz farklı karakterleriz, orası doğru lakin biraz alttan da almak gerekiyor. Mesela sokak sanati daha sert 1 z. Ü. üsluplu, bir şey diyemem ama bazılarını ona karşı kinlendiğini de düşünmüyor değilim, ben kinlenseydim yönetimdeyken çoğu ile beraber belki konuşmazdım bile. Forumda tartışmadığım biri yoktur belki de ama şu an herkesle de konuşuyorum. En yakın dostum @Bully ile de tartıştım, şu an canım kanımdır. Mesela @sokak sanati ile aylarca küs kaldım ama yakın dostumdur mesela. Ben yakın arkadaş veya diğeriyle fark yaratıp ona göre davranmadım, arkadaşım bile olsa tepkimi göstermiş biriyim. Davranışlarım kişiye değil harekete, tavrıdır.

• Beğendim
Reactions: S.G.A.T.