Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
fizy_muzik_odulleri_2019_burcu_esmersoy.jpg

Geçtiğimiz sene olduğu gibi, bu senede güzel sunucu Burcu Esmersoy'un sunumu ile fizy Müzik Ödülleri sahiplerini buldu. Sıla, en çok dinlenen kadın şarkıcı olurken Ben Fero ise en çok dinlenen erkek şarkıcı oldu. Reynmen ise hem en çok dinlenen şarkı, hem de en çok izlenen video kategorisinde iki ödül ile geceden ayrıldı.

İşte fizy Müzik Ödülleri kazananların tüm listesi:
  • En Çok Dinlenen Kadın: Sıla
  • En Çok Dinlenen Erkek: Ben Fero
  • En Çok Dinlenen Şarkı: Reynmen - Derdim Olsun
  • En Çok Dinlenen Düet: Bilal Sonses & Tuğçe Kandemir - İçimdeki Sen
  • En Çok Dinlenen Grup: Pinhani
  • En Çok izlenen video: Reynmen - Derdim Olsun
  • En Çok Dinlenen Albüm: Ebru Gündeş - Aşık
  • En Çok Aranan Sanatçı: Ahmet Kaya
  • En Çok Paylaşılan Şarkı: Merve Özbey - Yaramızda Kalsın
  • Onur Ödülü: Yeni Türkü
Geceden bir kaç kare:
051120191952154151356.jpg
fizy_muzik_odulleri_2019_bilal_sonses_tugce_kandemir.jpg
fizy_muzik_odulleri_2019_pinhani.jpg
ahmet736.jpg
reynmen-300x219.jpg

Kaynak: Milliyet

Son düzenleme:

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Askerdeydim. Doğru mu, değil mi yorum yapamam ama böyle bir sene geçtiyse iyi ki askerdeymişim. :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Eskisi kadar sevmiyorum artık bu adamı. :A

Bu arada kazananlardan bazıları çok saçma olmuş, değerlendirmem yakında. :A
Hangileri saçma gelmiş olabilir ki Ben Fero haricinde? (b) :A Onun haricinde diğerleri kabul edinilebilir.

• Sinir Bozucu
Reactions: dreamy

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Dünkü mesajıma cevap verecektim, bayağı bir havaya girdin maç bitince cevap vereceğim diye. Yine ses soluk kesildi :A
Yarım saattir yazıyorum, attım. :A Sen de hak verirsin ki öyle bir skor beklemiyordum maçtan.. Sıradışı bir durumdu yoksa yazardım gece de. :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Yiğitt

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Hangileri saçma gelmiş olabilir ki Ben Fero haricinde? (b) :A Onun haricinde diğerleri kabul edinilebilir.
Pinhani çok saçma bi seçim. En çok onu kast etmiştim, adayları bilmiyorum (adaylar açıklanmamış da olabilir) ama Yüzyüzeyken Konuşuruz net olarak yılın grubuydu bence...

Ebru Gündeş’in albümde ödül almasını kabul edebilirim zaten doğru düzgün albüm çıkmadı bu yıl. :D

En hemfikir olduğum kategori İçimdeki Sen... Normalde geçen senenin son günlerinde çıkmıştı aslında ama yine de değerlerlendirmeye almışlar şaşırtıcı. :A

Bir de senin için Reynmen > Ben Fero’ymuş öğrenmiş oldum. :eek:

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Pinhani çok saçma bi seçim. En çok onu kast etmiştim, adayları bilmiyorum (adaylar açıklanmamış da olabilir) ama Yüzyüzeyken Konuşuruz net olarak yılın grubuydu bence...

Ebru Gündeş’in albümde ödül almasını kabul edebilirim zaten doğru düzgün albüm çıkmadı bu yıl. :D

En hemfikir olduğum kategori İçimdeki Sen... Normalde geçen senenin son günlerinde çıkmıştı aslında ama yine de değerlerlendirmeye almışlar şaşırtıcı. :A

Bir de senin için Reynmen > Ben Fero’ymuş öğrenmiş oldum. :eek:
Doğru, başka bir grup olabilirdi.

Reynmem ve Ben Fero? ne alaka be :A Reynmen'in o klibi çok izlendi diye mantıklı buluyorum ödülü. Ben Fero şu Demet Akalın şarkısını söyleyen kişimi? Ben başka hiç bir şarkısını dinlemedim artı ismini dahi duymamıştım haliyle ödül almasını yadırgarım :A

• Güldürdün

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Doğru, başka bir grup olabilirdi.

Reynmem ve Ben Fero? ne alaka be :A Reynmen'in o klibi çok izlendi diye mantıklı buluyorum ödülü. Ben Fero şu Demet Akalın şarkısını söyleyen kişimi? Ben başka hiç bir şarkısını dinlemedim artı ismini dahi duymamıştım haliyle ödül almasını yadırgarım :A
Üst mesajların birinde Ben Fero haricinde hepsi kabul edilebilir demişsin ondan dedim :A BF’nin de klibi izlendi ayrıca, Demet Akalın klibinin izlenmesi anlık 116 milyon. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Üst mesajların birinde Ben Fero haricinde hepsi kabul edilebilir demişsin ondan dedim :A BF’nin de klibi izlendi ayrıca, Demet Akalın klibinin izlenmesi anlık 116 milyon. :A
Ama bir Reynmen değil :A (pardon, yeni gördüm bu mesajı :A)

• Güldürdün