FIVB Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda Vakıfbank Dünya Şampiyonu Oldu!!!

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,210
Puanı
1,060
1639937218189.jpeg
1639937225961.jpeg

FIVB Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda Vakıfbank finalde Imoco Volley'i 3-2 yenerek şampiyon olurken, Fenerbahçe Opet Minas Tenis Clube’yi 3-0 mağlup ederek dünya üçüncüsü oldu. Vakıfbank 4.kez bu kulvarda şampiyonluğa erişerek muazzam bir başarıya imza atmış oldu.

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,210
Puanı
1,060
Gerçektende Bu kulvarda çok başarılıyız..Bu başarının diğer branşlarada hızla yayılmasını temenni ediyorum.
Başta Vakıfbank olmak üzere Fenerbahçeyide gönülden tebrik ediyorum.

İlk 3 de iki türk takımı ; daha ne olsun :Z:Z:Z:Z

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,631
Puanı
560
"Kadın isterse ateşi kül, dikeni gül, geceyi gün eder.. Kadın isterse başı bedenden, kalbi yerinden, ağacı kökünden söker ..."

Kadının sporla ne işi var evinde otursun diyenlere muhteşem bir kapak olmuş !!

BAŞARILARINIZ DAİM OLSUN TÜRKİYE'NİN SULTANLARI :love1:

Clap Applause GIF by Denyse®

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,293
Puanı
1,060
Tebrik ederiz. Voleybol denilince Türkiye. :Z Keşke diğer branşlarda da aynı başarıyı yakalayabilsek...

Gerçektende Bu kulvarda çok başarılıyız..Bu başarının diğer branşlarada hızla yayılmasını temenni ediyorum.
Başta Vakıfbank olmak üzere Fenerbahçeyide gönülden tebrik ediyorum.

İlk 3 de iki türk takımı ; daha ne olsun :Z:Z:Z:Z
Başarının anahtarı sistem altyapı ve istikrar

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Tebrikler Fenerbahçe de 3. olmuş cidden voleybol konusunda dünyanın sayılı bir kaç ülkelerinden biriyiz milli takımlarda. Kulüplerde ise galiba birinciyiz.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,293
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: Gerekli24

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Biz gerçekten voleybol ülkesiyiz. :Z 4. kez dünya şampiyonu olmak büyük başarı. Dün maçı izlediğimde bu sonucu bekliyordum. Vakıfbank dünyanın en iyi takımlarından biri. Bunu hem kendi yetiştirdiği Türk oyuncuların başarısından hem de dünyanın en iyi isimlerinin kulüpte oynamasından anlıyoruz. Isabelle Haak, Gabi ve Chiaka Ogbogu çok iyiydi dün. Zehra Güneş'imiz ise Egonu'ya karşı çok iyi bloklar yaptı. Cansu da harika paslar çıkardı tüm oyunculara. İzlerken çok keyif aldım maçtan. Son ana kadar takım oyunu oynandı. Imoco ise sadece Egonu üzerinden sayı almaya çalıştı her zamanki gibi ama bu sefer olmadı. :A Böylelikle 1 Mayıs'taki maçın rövanşını almış olduk. :Z

Zehra, Isabelle Haak ve Gabi de Dream Team'e seçilerek turnuvanın en başarılı isimlerinden oldu. Tebrikler Vakıfbank, Tebrikler Fenerbahçe. :Z