Final - En Özlenilen Dizi | Avrupa Yakası - Hayat Bilgisi

Hangi Dizi Kazansın?

• Kullanılan toplam oy
    41
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,673
Puanı
1,061
İkisi de güzel ama Hayat Bilgisi sonlara doğru bozmuştu, Avrupa Yakası hep güzeldi.

• Olmamış
Reactions: mrt-06

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Mükemmel biri olduğunu söylemişmiydim? :bhr:
Hatırlamıyorum deme, bu üçüncü oluyor :A @MEnes

Hatırlıyorum bu sefer Dosi hanım, üzerinden o kadar vakit geçmedi tabii. :A Teşekkür ederim, duygularımız karşılıklı Dosi hanım. :bhr: Bunu da ben söylemiştim, hatırlıyorsundur umarım...

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hatırlıyorum bu sefer Dosi hanım, üzerinden o kadar vakit geçmedi tabii. :A Teşekkür ederim, duygularımız karşılıklı Dosi hanım. :bhr: Bunu da ben söylemiştim, hatırlıyorsundur umarım...
Evet tabiki. Buna klişe diyebiliriz işte, sıvama işini yapmaya üşenip duygular karşılıklı klişesi :A @MEnes 'inde genelde başvurduğu yöntem :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Avrupa Yakası'na oy verdim.
Oy vermeden görememek heyecanlıymış 😊

@phoebebuffay , Avrupa Yakasına oy vermişsin ama maalesef kural gereği onu sayamayacağım. Etkinliğimiz 1 Ocak tarihinde başladı ve kural gereği o tarihten sonra üye olan kişilerin oylarını saymiyorum. Konunun kendisinde bu kuralı yazmıştım, yanlış anlama.
İleriki tarihte En Özlenilen Dizi'nin 2010 sonrası anketleride gelecek. Ozamanlar daha akitfsen o oylamalarda bulunabilirsin😊

• Olmamış
Reactions: mrt-06

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@mrt-06 hazrdamıydın anında yedik diss :A @MEnes
hem bak Avrupa Yakası'na bir oy saymayacağim. 1 oy eksik hesapla :A

Tam finale yakışır bir şekilde heyecanlı gidiyormuş oylama :Z

• Güldürdün
Reactions: MEnes

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Sonlara doğru Hayat Bilgisi bozdu yazılmış bazı yorumlarda, Avrupa Yakası da son sezonu bozmuştu, her iki dizinin son sezonunda önemli karakterler diziden ayrıldı. Hele ki Gazanffer Özcan ustanın vefatından sonra dizinin devam etmesi ne derecede doğruydu orası da ayrı bir konu... Ben iki diziyi de izledim hala da tekrarlarını izliyorum Youtube'den, son sezon bozduysa iki dizi de bozmuştur. Ayrıca reytinglerde de Avrupa Yakası Gaffurlu sezon dışında Hayat Bilgisi'nin (son sezon hariç) başarısına ulaşamamıştır. :)

Son düzenleme:

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Avrupa Yakası'na oy verdim.
Oy vermeden görememek heyecanlıymış 😊

@phoebebuffay , Avrupa Yakasına oy vermişsin ama maalesef kural gereği onu sayamayacağım. Etkinliğimiz 1 Ocak tarihinde başladı ve kural gereği o tarihten sonra üye olan kişilerin oylarını saymiyorum. Konunun kendisinde bu kuralı yazmıştım, yanlış anlama.
İleriki tarihte En Özlenilen Dizi'nin 2010 sonrası anketleride gelecek. Ozamanlar daha akitfsen o oylamalarda bulunabilirsin😊
Önceki turlara baktım da Yaprak Dökümü, Aşk-ı Memnu, Doktorlar gibi diziler niye yok?

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Çocukluğumun dizisi Hayat Bilgisi. ❤️

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Önceki turlara baktım da Yaprak Dökümü, Aşk-ı Memnu, Doktorlar gibi diziler niye yok?
2009 ve 2009 öncesi final yapmış olan dizileri oyladık. Onlar sonraki etkinlikte olacaklar. Ben zamanı gelince konusunu açacağım ve önerilen dizilerden oylama listesi oluşturacağım😊

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
2009 ve 2009 öncesi final yapmış olan dizileri oyladık. Onlar sonraki etkinlikte olacaklar. Ben zamanı gelince konusunu açacağım ve önerilen dizilerden oylama listesi oluşturacağım😊
Yanlış görmediysem Yaprak dökümünden 3 yıl sonra başlayan Melekler Korusun vardı ama listede :A
Bence bir sonraki anketi 2010-2015 arasında yayınlanan diziler arasında yapsan daha iyi olur. 1-2 yıllık dizilerle 10-15 senelik diziler yarışmasın :-)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yanlış görmediysem Yaprak dökümünden 3 yıl sonra başlayan Melekler Korusun vardı ama listede :A
Bence bir sonraki anketi 2010-2015 arasında yayınlanan diziler arasında yapsan daha iyi olur. 1-2 yıllık dizilerle 10-15 senelik diziler yarışmasın :-)
2008'de başlamış ve 2010'da final yapmış. İlk başta 2010 senesinde kadar diye belirlemiştim ve sonra gelen önerilerde 2009 yapıldı ve bir kaç dizide hata olmuş olması gayet normal. Bir sonraki turda yarışsaydıda değişmezdi kaderi.
Devam etkinliğinde hangi senelerin olacağına dizi sayılarina göre sınırlandırma getireceğim. Şuan onu düşünmek için erken. 2010 senesi ile 2019'u yarıstiracak değiliz 😊

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...