2021 Final | Ayça Ayşin Turan ⚡⚔️🔥 ⚔️⚡ Alina Boz | Foto + GIF (Bakınız)

Hangi güzel 'En Favori Güzel 2021' olsun?

• Kullanılan toplam oy
    46
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Simge ve Mine ile aslında seni oyaladım ama favorim baştan beri başkasıydı dosimosiiii :A Çok ustaca bir taktikle şah mat oldun...
Ben Mine ve Simge senden önce gıcık kaptığımdı, kendine bağlaman komik. Öyle olsa desteklediğin Tuvana'ya oy vermezdim :A senin gibi 'Dosi kimi destekliyorsa onu elemeye çalışayım' kafası olmadı bende. Seni alt etme gibi bir çabam olmadı. Son 4lüde de Pınar Deniz harici hepsi benim için kazanma adayım. Yani kaybettiğim bir durumda yok.
------

Akşama daha çok var, bakarsın uzatmalara kalır :A
Artık kaldıramam. Baya bi bitkin haldeyim :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ben Mine ve Simge senden önce gıcık kaptığımdı, kendine bağlaman komik. Öyle olsa desteklediğin Tuvana'ya oy vermezdim :A senin gibi 'Dosi kimi destekliyorsa onu elemeye çalışayım' kafası olmadı bende. Seni alt etme gibi bir çabam olmadı. Son 4lüde de Pınar Deniz harici hepsi benim için kazanma adayım. Yani kaybettiğim bir durumda yok.
------

Artık kaldıramam. Baya bi bitkin haldeyim :A
Aynen dosi sensiiin yaaa :A Senin desteklediğin kişiler de benim için hiçbir zaman favori değildi ki zaten. Yani kısacası ok okkkkk

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

wasab1

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
2
Ben kesinlikle Alina derim. Ayça da çok güzel ama Alina daha güzel geliyor bana :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Aynen dosi sensiiin yaaa :A Senin desteklediğin kişiler de benim için hiçbir zaman favori değildi ki zaten. Yani kısacası ok okkkkk
Aferim sana ama hem Alina hemde Ayça favorilerimdi.
Bravo Tempo GIF by TRT

• Sinir Bozucu
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Etkinlik için üye olup sonrasında aktif olmama durumu.Üye olan en az kaç gün forumda takılacak.Belirtilmemişte... :A
Kısacası finalin son günü son saatlerinde üye olup oy kullanılırsa kabul olunmaz. Şampiyonluk konusu açıldıktan sonra o üyenin artık forumda aktif olup olmayacağı belli değil :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Edit ettim @Veteran . Yanlış yönlendirme yapmayalım :A
Alina -1 oy hesabı olarak yap ve son dakikaya kadar hiç bir şey belli olmaz :A

Etkinliğin en fazla 3-4 konusuna oy atan 2 kişi finalde oy kullanmış oldu. Bakalım son durum ne olacak ama bu tablo çok iyi. Aradığım fark :A

• İlginç
Reactions: batuhankaralar
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...