FIFA 13 (2013) Demo Yorumları

Cenation

Favori Üye
Reaksiyon puanı
248
Puanı
454
Oyun geçen seneye göre büyük değişim göstermeyi başarabilmiş.
Menüler güzel olmuş daha sade daha şık olmuş.Ama oyun değiştirme ekranında tek ufak değişiklik oyuncuların puan gelişimi.
Oyunda ilk pası aldığınız an çok önemli artık pasları daha dereceli atmak lazım.
Kaleciler her zamanki gibi muazzam.
Yapay zeka gelişmeye devam ediyor.
Oyunculardan top kaçırabiliyorsunuz rahatça.
Sanki oyunun grafikler Fifa12'ye göre dahada renkleştirilmiş gibi geldi bana.
Kameralarda gelişim var devrearasında filan bir insan çekiyormuş gibi kamera hareketleniyor.
Gol atmak çok daha zor.
Tribünler her zamanki gibi harika herşeye tepki veriyorlar.

Şuan bunlar dikkatimi çekti.

- - - Ekleme - - -

Maç öncesi traininglerede bayıldım. :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1 maç oynadım ve açıkçası FIFA 12'den çok da farklı bulmadım. Zaten FIFA 12 müthiş bir oyun olduğu için üstüne çıkmaları zordu ve oyun anlamında ciddi değişiklikler yok bence. Tabii ki her oyun gibi ilk maçlar biraz daha zor geldi alışkın olunmadığı için.

Maç öncesi trainingleri ben de beğendim güzel olmuş. Maç öncesi ekrandaki oyuncu gelişimi ilginç geldi ama ne ifade ettiğini anlamadım geçen seneye göre gelişim mi yoksa morale bağlı olarak artan gelişim mi bilemedim.

Bence FIFA 13'ün getirdiği en büyük yenilikler modlarla ilgili olacak. Modların hemen hepsi iyileştirilmiş gibi gözüküyor. Online modlara günün maçı haftanın maçları gibi eğlenceli olabilecek yeni seçenekler eklenmiş. Benzeri NBA 2K serisinde ve de Fifa Online de vardı.

Şimdilik demonun pek bir çekiciliği yok benim için ama oyun çıkar çıkmaz orijinalini alacağım yine. :)

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,310
Puanı
561
1 maç oynadım ve açıkçası FIFA 12'den çok da farklı bulmadım. Zaten FIFA 12 müthiş bir oyun olduğu için üstüne çıkmaları zordu ve oyun anlamında ciddi değişiklikler yok bence. Tabii ki her oyun gibi ilk maçlar biraz daha zor geldi alışkın olunmadığı için.

Maç öncesi trainingleri ben de beğendim güzel olmuş. Maç öncesi ekrandaki oyuncu gelişimi ilginç geldi ama ne ifade ettiğini anlamadım geçen seneye göre gelişim mi yoksa morale bağlı olarak artan gelişim mi bilemedim.

Bence FIFA 13'ün getirdiği en büyük yenilikler modlarla ilgili olacak. Modların hemen hepsi iyileştirilmiş gibi gözüküyor. Online modlara günün maçı haftanın maçları gibi eğlenceli olabilecek yeni seçenekler eklenmiş. Benzeri NBA 2K serisinde ve de Fifa Online de vardı.

Şimdilik demonun pek bir çekiciliği yok benim için ama oyun çıkar çıkmaz orijinalini alacağım yine. :)

Orjinaline para verecek misin gerçektende ?

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Orjinaline para verecek misin gerçektende ?

Orijinalinin tadını alırsan sen de verirsin. :):)

Tabii 150 TL falan verip kutulu almıyorum internetten oriijinal cd keyini alıyorum geçen sene 45TL civarına gelmişti bu sene şu an 65'ten satılıyor ama değer online modlar çok zevkli oluyor. Online tadı aldıktan sonra pcye karşı oynamak çok sıkıcı geliyor. :)

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,310
Puanı
561
Orijinalinin tadını alırsan sen de verirsin. :):)

Tabii 150 TL falan verip kutulu almıyorum internetten oriijinal cd keyini alıyorum geçen sene 45TL civarına gelmişti bu sene şu an 65'ten satılıyor ama değer online modlar çok zevkli oluyor. Online tadı aldıktan sonra pcye karşı oynamak çok sıkıcı geliyor. :)

Öyle diyorsan öyledir . Genelde karşılıklı oynarım ben :D playstation tercihimdir :D