FF'in En Yeni ve İddialı Dizisi | Ölüm İle Yaşam 1. Bölüm

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Ölüm İle Yaşam | 1. Bölüm

Randy. 45 Yaşında. Zeki ve başarılı bir polis.
Eşi 3 hafta önce ölmüştü. 23 yaşında bir oğlu var. Adı Matthew. Arkadaşları ona Matt diyor. Oğluyla birlikte babasından kalan
2 katlı müstakil bir evde oturmaktadırlar.

3536otobanda_ordeklerin_olumle_yasam_arasinda_kaldigi_an_izle_h10857.jpg

Günümüz:

Polis ünlü bir çete'nin önemli bir üyesinin yerini öğrenir. Randy ve 8 kişi birlikte olay yerine giderler. Çatışma çıkar. Randy dışında diğer herkes vurulur. Karşı taraftan ise 3 kişi kalır. Hayatta kalan polislerden biri Jack'tir.

Jack: Randy! Geri çekil! Boşver! Canın daha önemli. Boşver. Destek geliyo! Geri gel. Randy dur!

Randy koşarak içeri girer karşısına çıkan ilk kişiyi vurur. 2. kişiyi de vurur. Artık sadece bir kişi kalmıştı. Onun odasına girer.

Randy: Ne? Nasıl olur? O sensin! Bırak Silahını. Silahı ver bana!

Adam silahı vermez. Randy adamın elinden silahı kapar ve adama silahın dibiyle vurur.

Randy: Otur.

Adamı oturttuktan sonra Randy adamın diz kapağına şarjörde kalan 9 mermiyi boşaltır. Artık bacağı kopmak üzeredir. Randy adamın bacağını çeker ancak kopmaz. Dışarı çıkar ve bir taş alır. O sırada dışarda yerde yatan Polis'ler ne olduğunu anlamaya çalılşırken Randy geri döner ve adamın bacağına taşla vurarak koparır. koparır. Kan fışkırmaktadır adamın bacağından. Adam acı içinde bağırırken Randy kopardığı bacakla Adama sertçe vurur. Adam yere düşer.

Adam: Dur. Sen ne biçim Polissin? Neden böyle yapıyosun? Dur! Lütfen yapma.
Randy: Sus!

Randy adamın kafasından tutar ve boynunu kırar. Ardından sarjör değiştirir ve adamın kafasına 4 kez ateş eder. Destek ekip gelmeden oradan uzaklaşır. 3 gün sonra gidip teslim olur.

Polis: Randy. Bunu sen mi yaptın? Neden?
Randy: Haketmişti.
Polis: Ne yaptıki sana? Sana ne yaptı dedim. Cevap ver! Randy!
Randy: Haketti dedim sana!

Randy çıkarıldığı ilk mahkemede suçunu kabul eder ve müebbet hapse mahkum edilir. Ziyaret gününde oğlu Matt gelir.

Matt: Baba. İyi misin?
Randy: İyiyim. Sen?
Matt: Ben de. Neden yaptın bunu?
Randy: Öğreneceksin.
Matt: Anlat o zaman.
Randy: Anlattım zaten.
Matt: Ne? Ne Zaman?
Randy: Dün.
Matt: Dün eve bile gelmedinki.
Randy: (Elindeki kağıdı tellerin arasından Matt'e atar) Al bu kağıdı. Şimdi açma. Eve gidince aç.
Matt: Tamam. Baba. Ben ne olacağım?
Randy: Bu kağıtta her şey yazıyor. Artık hayatın tamamen değişecek.
Gardiyan: Ziyaret bitmiştir!

Matt eve gider. Ve Randy'nin verdiği kağıdı açar. Şunlar yazmaktadır:
"Hani hep pikniğe gittiğimiz yer varya. İşte orada bir kulübe var. Kulübe'nin kapısının olduğu tarafın arkasına bir şeyler gömdüm. Gece oraya git. Orayı kaz. Orada hayatını değiştirecek ve çok işine yarayacak önemli şeyler var. Baban seninle gurur duyacak.

1. Bölümün Sonu

2. Bölüm Çok Daha Güzel Olacak :ok:

2. BÖLÜM!! Tıkla

Son düzenleme:

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
Şu bacak kopar v.s. iğrenç şeyler haricinde gayet güzel olmuş emeğine sağlık 2. bölüm ne zaman ? :)

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Şu bacak kopar v.s. iğrenç şeyler haricinde gayet güzel olmuş emeğine sağlık 2. bölüm ne zaman ? :)

Onlar olmayınca ilk bölüm fazla sıradan olacaktı. 2. Bölüm daha güzel Pazartesi ya da Salı paylaşırım. Asıl Hikaye zaten 2. Bölümde başlıyo.

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
ilk bölüm için iyi sayılır diğer bölümleri bekliyoruz.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
ilk bölüm için gayet iyi 2.bölümü bekliyoruz puanım 10

ernkrbyk

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
427
Puanı
195
çok gzel olmuş tb :) sadece o bacak bölümünü sevmedim ama ilk bölüm için gayet iyi

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Ohoo o bacak bölümünü sevbmediyseniz siz Katil birinin hikayesini okuyamazsınızki :D İlerde silah hariç çok şey kullanılacak :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
oğlunun ilk aklına ve polisin de ilk aklına adam karisini öldürdü ve ondan dolayı bu cinayet işlendi gelmelı ilk soruları neden öldürdün olmamali