Zey TV FF Var Mısın Yok Musun- 5.Hafta Sona Erdi 🍒

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: cehennet

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Boşum şuan. Zaten evraklarla uğraştım tüm gün.:D
Masa üstü işlerini seviyorum bende. Öğretmenlik veya şirket işi arasında kararsızım. Başka mesleğimde var. Öğretmenlik zamanı ders boşluğunda foruma giriyordum ama masa işi nasıl olur bilmiyorum. Eskiden çok internete giren biri değildim :A
Bakalım ilerde işe girersem forum aktifliğim nasıl etkilenecek :A sen maşallah iyi aktifsin, evden çalışma gibi.

• Beğendim

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Masa üstü işlerini seviyorum bende. Öğretmenlik veya şirket işi arasında kararsızım. Başka mesleğimde var. Öğretmenlik zamanı ders boşluğunda foruma giriyordum ama masa işi nasıl olur bilmiyorum. Eskiden çok internete giren biri değildim :A
Bakalım ilerde işe girersem forum aktifliğim nasıl etkilenecek :A sen maşallah iyi aktifsin, evden çalışma gibi.

Benim iş yüküm hafif. Vaktim bol oluyor. Randevu ile geliyor zaten gelenler. Sıkıntısız hallediyoruz. Covid bize yaradı.:F

İsveç'te sektör nasıl bilmiyorum. İnsan kendiyle alakalı kararı en iyi kendi verebilir. Durumunu, beklentilerini vs bilen kişi kendisi. Ona göre karar verebilir. Ben çok danışan biri değilimdir bu sebeple iş konusunda.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hak verebilirim sana da. Bir şey diyemem demişti diye hatırlıyorum. Sana yüzde yüz haklı demiyor işte.:A
Neyse sen %100 haklıysan sıkıntı yok. Zaten kendin yanlış anlaşılma olmuş diyorsun ama haklı çıkma çabasındasın. 19:00da görüşürüz.:bhr:
Öyle bir şey demedim. :D

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
  • Beğendim
Reactions: Özgür

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hallettiğinizi gördümde işte bende görüş belirteyim dedim canım
------

Neden benim görüşümü kaale almadın aykut
Uzatmak istemiyorum dedin zaten mesajları da görmüşsün ve haksız olduğumuzu düşünüyorsun saygı duyarım :A @Dosi de o mesajın açıklamasını yapmıştı zaten.
Turkuazz'ın mesajında hak verdiğim noktalar olduğu için beğeni attım ama senin mesajında hak verdiğim nokta yoktu ama görüşüne saygı duyarım. Benim forum kültürüme göre de beğenmediğim bir mesajı beğenme gibi bir huyum yok.

@cehennet bu arada ancak şimdi gelebildim eve dışarda işlerim uzadı müsait misin? @Dosi de burdayken başlayalım zaten uzun sürmez.

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Uzatmak istemiyorum dedin zaten mesajları da görmüşsün ve haksız olduğumuzu düşünüyorsun saygı duyarım :A @Dosi de o mesajın açıklamasını yapmıştı zaten.
Turkuazz'ın mesajında hak verdiğim noktalar olduğu için beğeni attım ama senin mesajında hak verdiğim nokta yoktu ama görüşüne saygı duyarım. Benim forum kültürüme göre de beğenmediğim bir mesajı beğenme gibi bir huyum yok.

@cehennet bu arada ancak şimdi gelebildim eve dışarda işlerim uzadı müsait misin? @Dosi de burdayken başlayalım zaten uzun sürmez.

Farketmez. @slhttnmtl ve @Emre Ozansoy kutu numarası alayım.:A

• Beğendim
Reactions: xdragxx

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Benim iş yüküm hafif. Vaktim bol oluyor. Randevu ile geliyor zaten gelenler. Sıkıntısız hallediyoruz. Covid bize yaradı.:F

İsveç'te sektör nasıl bilmiyorum. İnsan kendiyle alakalı kararı en iyi kendi verebilir. Durumunu, beklentilerini vs bilen kişi kendisi. Ona göre karar verebilir. Ben çok danışan biri değilimdir bu sebeple iş konusunda.
Bizde maaşı kendimiz belirliyoruz :A tayin falan yok, ilgini çeken yere başvurup alınırsan çalışıyorsun.

• Beğendim