Zey TV FF Var Mısın Yok Musun- 5.Hafta Sona Erdi 🍒

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bence uzatmaya bile gerek yok çünkü dakika farkıyla durum ortada. Adam son kararın mı diye sana sormuş, sen 21.51'de güldürdün atmışsın, 21.52'de ise açalım gitsin demişsin. Konu kilit bence :A @Dosi @xdragxx @cehennet

1627414532488.png

1627414636560.png

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
  • Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@cehennet gece burda ol. Son kalan kutuları tekrardan kura çektireceğiz ve fikir falan sormadan direk şu numara son kararım de tek tek açarız.

• Harika
Reactions: cehennet

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
@cehennet gece burda ol. Son kalan kutuları tekrardan kura çektireceğiz ve fikir falan sormadan direk şu numara son kararım de tek tek açarız.

İnce düşüncen için teşekkür ederim ama gerek yok Zeynep yaa. Sanki bilerek böyle davranıyormuşum gibi davrandılar. Gerek yok devamına. Ben eğlence için buradayım bir şey kazanmak için değil.

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Neyse para umrumda değil. Ama haklı olduğum halde haksızsın denmesi dokundu. Bunca bölüm" son kararım demeden açılmaz" kuralı bana gelince uygulanmadı. Burada aceleye gelmiş olabilir. Hata yapılmış olabilir. Önemli olan bir özürdü. Onu beklemiştim. Kusura bakma yanlışlık yapıldı dense yeterdi bana. Ama çamura yatıyorsun dendi o dendi bu dendi. Daha fazla tartışıp yorulmak istemiyorum. Fikir belirten herkese teşekkürler.

Yarışmada şuan olmak istemiyorum. Sizlere kolay gelsin @Dosi @xdragxx
Kimse sana çamura yatıyorsun falan demedi. Dediğin gibi para gerçek bir para da değil üstelik.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
İnce düşüncen için teşekkür ederim ama gerek yok Zeynep yaa. Sanki bilerek böyle davranıyormuşum gibi davrandılar. Gerek yok devamına. Ben eğlence için buradayım bir şey kazanmak için değil.
Hayır çok fazla uzatılmış. Tek tek bakmadım. Bu mevzu ilerisi içinde söylenip durmaması için en doğrusu bu.
Yarım saat önce @xdragxx çıkacaktı benimde şuan işlerim var. Hepimiz gece takılan kişileriz. Geceye bu işi tamamlarız. Mevzu kapansın

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Kimse sana çamura yatıyorsun falan demedi. Dediğin gibi para gerçek bir para da değil üstelik.

@Tolstoyevski dedi. Seni kast etmedim. Çamura yatmak oluyor bu yaptığın gibi bir şey dedi. Neden böyle bir şey yapayım.

Hayır çok fazla uzatılmış. Tek tek bakmadım. Bu mevzu ilerisi içinde söylenip durmaması için en doğrusu bu.
Yarım saat önce @xdragxx çıkacaktı benimde şuan işlerim var. Hepimiz gece takılan kişileriz. Geceye bu işi tamamlarız. Mevzu kapansın

Kapandı zaten yaa. Teşekkürler dediğim gibi. Para kazanmak amacında değildim. Ama bir yanlışlık yapıldıysa kusura bakma yanlış oldu devam edelim gibi gönül alacak şeyler yapılsa yeterdi bana.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
@cehennet Bu düşünceyi konuda da yazdım. Burada bak ben net konuşmadım @Tolstoyevski de ss'yle gösterdi ki sen benim mesajımı gördükten sonra öyle demişsin.
Ama doğru kendince de haklı olabilirsin sonuç olarak ister istemez sen de bu şekilde düşünceye girmiş olabilirsin. Ben bu karma işine zaten sıcaktım ama sen de kabul et sürekli beni suçladın sanki kasti olarak 250.000 TL'yi açmışım gibi. @Dosi müsaitse bence geceye kalmasın zaten az kutu kaldı açalım hemen bitsin.
------

@Tolstoyevski dedi. Seni kast etmedim. Çamura yatmak oluyor bu yaptığın gibi bir şey dedi. Neden böyle bir şey yapayım.

Kapandı zaten yaa. Teşekkürler dediğim gibi. Para kazanmak amacında değildim. Ama bir yanlışlık yapıldıysa kusura bakma yanlış oldu devam edelim gibi gönül alacak şeyler yapılsa yeterdi bana.
Yahu ben ama şimdi demedim ki arkadaşlar siz de fikir belirtin eğer bir yanlışlık yaptıysam ben de anında hatamı telafi edeyim diye.
Ortada bir yanlış anlaşılma olmuş olabilir geri dönüşü olmayan bir hata değil sonuç olarak. Sen de daha fazla uzatma da şu son 5 kutuyu hemen açıp bitirelim yarışmayı.

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
@cehennet Bu düşünceyi konuda da yazdım. Burada bak ben net konuşmadım @Tolstoyevski de ss'yle gösterdi ki sen benim mesajımı gördükten sonra öyle demişsin.
Ama doğru kendince de haklı olabilirsin sonuç olarak ister istemez sen de bu şekilde düşünceye girmiş olabilirsin. Ben bu karma işine zaten sıcaktım ama sen de kabul et sürekli beni suçladın sanki kasti olarak 250.000 TL'yi açmışım gibi. @Dosi müsaitse bence geceye kalmasın zaten az kutu kaldı açalım hemen bitsin.
------

Yahu ben ama şimdi demedim ki arkadaşlar siz de fikir belirtin eğer bir yanlışlık yaptıysam ben de anında hatamı telafi edeyim diye.
Ortada bir yanlış anlaşılma olmuş olabilir geri dönüşü olmayan bir hata değil sonuç olarak. Sen de daha fazla uzatma da şu son 5 kutuyu hemen açıp bitirelim yarışmayı.

Ben sonuca razıyım sıkıntı yok.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
------

Kurayı yapatım siz haledin ozaman

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
------

Sen yanlış yaptığını kabul etmiyorsan gerek yok ki? Birileri bizi düzeltmesin bence.
------

Hayır ama ben razı değilim. Etkinlik yürütücüsü olarak bu tür bir şaibe ile anılmak istemiyorum.

Hala hatanı kabul etmiş değilsin ama. Kusura bakma devam edelim kaldığımız yerden de bana yeter.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sen yanlış yaptığını kabul etmiyorsan gerek yok ki? Birileri bizi düzeltmesin bence.
Ben niye illa evet hatalıyım demek zorundayım :A Sen de son kararım mı sorusuna cevap olarak açalım yaaa diyerek bence en az benim kadar hatalısın. Şurada 1 üye bile xdragxx yanlış yapmış orada açmayacaktı demedi üstelik.
Ama ben yine de şaibe olmasını istemiyorum. Ortada bir yanlış anlaşılma var ve bu yanlış anlaşılma benim ilk başta da üzerinde durduğum kalan kutuları karmayla giderilir.
------

------

Hala hatanı kabul etmiş değilsin ama. Kusura bakma devam edelim kaldığımız yerden de bana yeter.
Ortada bir hatalı yok olsa olsa yanlış anlaşılma var çünkü. Benden özür bekleme ben sana orta yolla gelmişken özür beklemen tuhaf.

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Ben niye illa evet hatalıyım demek zorundayım :A Sen de son kararım mı sorusuna cevap olarak açalım yaaa diyerek bence en az benim kadar hatalısın. Şurada 1 üye bile xdragxx yanlış yapmış orada açmayacaktı demedi üstelik.
Ama ben yine de şaibe olmasını istemiyorum. Ortada bir yanlış anlaşılma var ve bu yanlış anlaşılma benim ilk başta da üzerinde durduğum kalan kutuları karmayla giderilir.

Ben kesinlikle senin soruna cevap vermedim. Bundan eminim. Ben ağzınızdan laf alırım amacıyla laf çeviriyordum.
Ama sen "son kararım demeden acamayiz" diye kaç kere dedin. Yani senin hatan burada. Üzgünüm. Hatalısın.
Sonuca razıyım dediğim gibi.
------

------

Ortada bir hatalı yok olsa olsa yanlış anlaşılma var çünkü. Benden özür bekleme ben sana orta yolla gelmişken özür beklemen tuhaf.

Ben zaten yeni biriyim. Kimi tanıyıp fikir sorayım. Sen kendine göre anlatıp fikir elde ettin devam ettirdin. Dosinin açılmaz mesajı orada duruyor. Açmadan gerekirdi.

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ben kesinlikle senin soruna cevap vermedim. Bundan eminim. Ben ağzınızdan laf alırım amacıyla laf çeviriyordum.
Ama sen "son kararım demeden acamayiz" diye kaç kere dedin. Yani senin hatan burada. Üzgünüm. Hatalısın.
Tamam sana göre hatalı olabilirim saygı duyarım :A
Sonuca razı olma çünkü biz kurayı çektik bile hızlı bir şekilde açalım ve bitsin yarışma 10 dakika içinde. Normalde 10.15 gibi dışarı çıkıp spor yapmam gerekiyordu ama sırf yarışmaya olan saygımdan dolayı burada konuyu uzatıyorum. Buna rağmen özür dilemeden yarışmam tavrında ısrarcı olursan büyük hayal kırıklığına uğrarım.
------

------

Ben zaten yeni biriyim. Kimi tanıyıp fikir sorayım. Sen kendine göre anlatıp fikir elde ettin devam ettirdin. Dosinin açılmaz mesajı orada duruyor. Açmadan gerekirdi.
Tamam doğru diyorsun belki de seni tanımadıkları ve beni tanıdıkları için beni haklı bulmuş olabilirler. Bu yüzden en iyisi karmayla devam etmemiz olacak. @Dosi kurayı çekti bile başlayabiliriz hemen istiyorsan.

• Beğendim
  • Sinir Bozucu
Reactions: Dosi and cehennet

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Tamam sana göre hatalı olabilirim saygı duyarım :A
Sonuca razı olma çünkü biz kurayı çektik bile hızlı bir şekilde açalım ve bitsin yarışma 10 dakika içinde. Normalde 10.15 gibi dışarı çıkıp spor yapmam gerekiyordu ama sırf yarışmaya olan saygımdan dolayı burada konuyu uzatıyorum. Buna rağmen özür dilemeden yarışmam tavrında ısrarcı olursan büyük hayal kırıklığına uğrarım.

'Son kararım demeden kutuyu acamayiz"
Diye bir mesajın var mı yok mu?
Bunu bana söyle yeter.

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
'Son kararım demeden kutuyu acamayiz"
Diye bir mesajın var mı yok mu?
Bunu bana söyle yeter.
İşte seninle burada anlaşamıyoruz :A
Eğer sen bana 12.adamı açalım dersen ben açmam çünkü son kararın mı diye sormamışımdır.
Ama sen Özgür'ü açalım dersen ben son kararım mı dedikten sonra bilemiyorum ki açalııım yaaa dersen açabilirim bana göre. Haaa evet belki sen bu son kararım olayına çok sıkıya bağlı olduğun için bunun son kararımla eşit olmadığını savunuyor olabilirsin. Zaten ortada böyle bir yanlış anlaşılma olduğu için yarışmada kuraları yeniden çektik.