Zey TV FF Var Mısın Yok Musun- 5.Hafta Sona Erdi 🍒

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Tamam @BARON男爵 son kararım. Açalım gitsin hangisi kabulse
Son kararım dediğin için direkt açıyorum ve Baron'un kutusunda 50.000 TL vardı. Hamdi Bey'e gidiyoruz tekif için.
------

Bilemedim ki de demişim ona bakarsan bu cümlede kesinlikle var mı? Son karRi sorusuna da cevap vermemesi @xdragxx @serhatt
Orda son kararın mı diye soruyorum ama :A 2.kez sorsan büyük de ondan mı soruyor acaba diye düşünceksin. Açalım gitsin diyen birisinin kararından döndürmem etik olmaz ki.

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Son kararım dediğin için direkt açıyorum ve Baron'un kutusunda 50.000 TL vardı. Hamdi Bey'e gidiyoruz tekif için.
------

Orda son kararın mı diye soruyorum ama :A 2.kez sorsan büyük de ondan mı soruyor acaba diye düşünceksin. Açalım gitsin diyen birisinin kararından döndürmem etik olmaz ki.

Tamam önemli değil sıkıntı yok.
Yarışmanın formatını biliyorum kaç haftadır buradayım. Bildiğim için öyle davrandım.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Yarışmanın formatını biliyorum kaç haftadır buradayım. Bildiğim için öyle davrandım.
Açın gitsin lafı açılması için yeterli bir sebep ve merak etme @phoebebuffay 'dan daha fazla para almış olacaksın. 75 bin ile aynı miktar ama daha teklif ve kutun var

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İlla ki son kararıma eşit bir şey diyen olmuştur ve açmışımdır diye düşünüyorum. Orda keşke açsak mı falan deseydin aç gitsin yaaa diyen birisinin kararından döndüremezdim maalesef.
Bu arada Hamdi Bey'in teklifi 2.000 TL bu teklife var mısın yok musun?

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
İlla ki son kararıma eşit bir şey diyen olmuştur ve açmışımdır diye düşünüyorum. Orda keşke açsak mı falan deseydin aç gitsin yaaa diyen birisinin kararından döndüremezdim maalesef.
Bu arada Hamdi Bey'in teklifi 2.000 TL bu teklife var mısın yok musun?

Varım

• İlginç
Reactions: Dosi