FF Var Mısın Yok Musun İlk Yarışmacı Cevaa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
kim onlar bana söyler misin benim zaten üyelere değer vermem yarım saatimi alıyor neresi postmuş bunu postu her konuya mesaj yazan üyeler yapar:)

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Yanlis ifade ettim galiba; bazi üyeler "post kasma" olarak algilayabilirler.. bunu demek istemistim.

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Yanlis ifade ettim galiba; bazi üyeler "post kasma" olarak algilayabilirler.. bunu demek istemistim.

Sanane algılayan algılar sen ne karışıyorsun :D Post kasma ile bir şikayeti olan bu konuda gelir bana söyler xdragxx'e söyler daha kimse bişey dememişken sen neden mesajları birleştiriyorsun

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
hacı bak bu çok güzel bir projeydi yani çok orjinal acun'dan çaldık ama olsun baya bir zahmet gerektiyor bu yarışma yarışma bir saat sürdü tmm mesajları birleştir ama o zaman da üyeler hiç bir şey anlamıyor ben işin 30 40 mesajında değilim bunun adı post değil emektir bunu post olarak anlayanlar anti xdragxx taraftarıdır.
bir seferinde de canlı basketbol maçı anlatımı yaptık konu en az 1000 okunma alıyordu ona da bazı üyeler post diyordu yazık ya:(

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Arkadaşlar lütfen uzatmaya gerek yok.Bu tür konularda birleşik mi ayrı mı kalacağına admin karar versin.Bu bölümlük böyle olsun.Boşuna birbirimizin kalbini kırmayalım.Bu forumun diğer forumlardan ayrı bir özelliği var.Burada aile ortamı gibi bir ortam var.Biz böyle tartışmalara girersek hoş olmaz:)

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
hacı bak bu çok güzel bir projeydi yani çok orjinal acun'dan çaldık ama olsun baya bir zahmet gerektiyor bu yarışma yarışma bir saat sürdü tmm mesajları birleştir ama o zaman da üyeler hiç bir şey anlamıyor ben işin 30 40 mesajında değilim bunun adı post değil emektir bunu post olarak anlayanlar anti xdragxx taraftarıdır.
bir seferinde de canlı basketbol maçı anlatımı yaptık konu en az 1000 okunma alıyordu ona da bazı üyeler post diyordu yazık ya:(

Katılıyorum maç anlatımlarımızı 50-60 misafirin takip ettiği oluyordu biz o kadar uğraşıyorduk ama gelip post kasıyorsunuz, diyorlardı :)

Fks14 sen post kasma olarak algılayabilir, diyecek en son kişisin bunu bil bu forumda en çok post kasan sensin çünkü.

Burak, hep kardeşlik, dostluk, çiçek, böcek olmaz biraz da gerçekleri söyleyelim.

Bu proje böyle gayet iyi bence tabii son karar OzaN'ın ama OzaN dışında kimse kafasına göre iş yapmasın.

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
şikayeti olan bana özelden mesaj yazsın ona göre davranayım:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...