FF Sorgu Odası - Hafta 81 - Sorgudaki İsim: The_Erinch

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061

Fav10 Sorgu Odası'nda haftalar sonra yeni hafta!

Odada bu hafta forumun yeni üyelerinden @The_Erinch var!

Kendisine 1 hafta boyunca bu konudan sorular sorabilirsiniz

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
@The_Erinch ben normalde sorgu odasında üyelere 'benim hakkımda ne düşünüyorsun' diye sormuyorum ama sana nedense sormak geliyor içimden, ki seninle az çok bir muhabbetimiz var oyüzden bir cevap gelir elbet:A

Benim hakkımda ne düşünüyorsun? 😊

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Hoşgeldin @The_Erinch. Klasik soruyla başlayayım, benim hakkımda ne düşünüyorsun? :A
Hoşbuldum..
Açıkçası henüz 3 ay olacak geldiğim foruma ve bildiğim kadarıyla sende ara verip tekrar dönenlerdensin foruma..O nedenle net bir görüşüm yok hakkında ama aktif;girişken;ve sevilen biri olduğunu düşünüyorum.

• Beğendim
Reactions: kerem

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
@Dosi ,Zeynep sağolsun önden tüyolar verdi :A
evet ve bir başka söyleyeceğim bilgi ise bu konudaki hiç bir mesaji es geçme :A Kaçırma mesajları :A Nekadar cevap, okadar bilgi ve okadar ilgi :A

Benim aklıma sorular gelirse sorarım ama sana gelecek olan tüm sorular ve cevapları okumaya çalışacağın 😊

• Harika

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Hoşgeldin @The_Erinch hakkında fazla bir şey bilmiyoruz. Biraz kendinden bahseder misin? Kaç yaşındasın, ne işle meşgulsün, ne okudun, ismin, memleketin, yaşadığın yer vs. 😁 (Bazı şeyleri bilmeme rağmen soruyorum ki herkes öğrensin.)

Aynı dönemlerde üye olmuştuk seninle ama bende sorayım o malum soruyu. Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :A
Merhabalar;
Ben ;Erinç İhsan Palaz; İhsan rahmetli Albay dedemin ismidir;aile daha çok kullanır ama ben Erinç tercih ediyorum.
5 Temmuz 1982 Kocaeli doğumluyum; 13:05 de Ramazan ayında;öğle namazıyla birlikte vıyaklamaya başlamışım. Doğum yılımı birtek @Dosi Zeynep biliyor oda;kullandığım bir cümleden yola çıkmış ,tebrik ettim onuda :)
Yaş ve görüntü takıntısı olan biri değilim...37 yim ama için daha 25 lerden çıkmadı . hatta bazen dahada inebiliyor.He; görüntü olarakda kimse göstermiyorsun dediği için;o konudada şanslıyım.
Zaten herkes hissetiği yaşı yaşar; buda kişinin elinde.
Kocaeli Üniversitesi Ç.E.K.O ve Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler mezunuyum.
Birçok iş deneyimim oldu ama 2011 yılından beri Akbankta çalışıyorum(reklam yapayım :) ) Şuan Manisdayım; 4.5 yıl Manisa Merkez Şubede çalıştım;şuan 1 yıldan fazla Vestelcity şubedeyim;(Manisalılar basıp gelirmiş yarına)
Aslen İzmitliyim ama yaklaşık 6 yıldır Manisada yaşıyorum...
Manisada tek yaşıyorum.

Senin hakkında ise; sivrisin ve genelde ters yorumların var..belkide karakterin.
Aktif ve özgüveni yüksek bir arkadaşsın.
Senle çok şeyde tersim ama zıttım kişileri severim çünkü paylaşacak daha çok şeyin olur.
Keyifli adamsın tersin olsada :)
Memnun oldum tanıştığıma.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
@The_Erinch ben normalde sorgu odasında üyelere 'benim hakkımda ne düşünüyorsun' diye sormuyorum ama sana nedense sormak geliyor içimden, ki seninle az çok bir muhabbetimiz var oyüzden bir cevap gelir elbet:A

Benim hakkımda ne düşünüyorsun? 😊
Bu forumda en çok muhabbetim olan sensin,buda senin sıcakkanlı ve insan ayırmadığının göstergesi.
Mesafe koymaksızın insanlara adım atıp,tanıma istediğin çok keyifli.
Neşeli ve aktifsin..
Hayatta her zaman neşeli ve mutlu olmanı diliyorum.
Tanıştığıma memnun oldum.

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Merhabalar;
Ben ;Erinç İhsan Palaz; İhsan rahmetli Albay dedemin ismidir;aile daha çok kullanır ama ben Erinç tercih ediyorum.
5 Temmuz 1982 Kocaeli doğumluyum; 13:05 de Ramazan ayında;öğle namazıyla birlikte vıyaklamaya başlamışım. Doğum yılımı birtek @Dosi Zeynep biliyor oda;kullandığım bir cümleden yola çıkmış ,tebrik ettim onuda :)
Yaş ve görüntü takıntısı olan biri değilim...37 yim ama için daha 25 lerden çıkmadı . hatta bazen dahada inebiliyor.He; görüntü olarakda kimse göstermiyorsun dediği için;o konudada şanslıyım.
Zaten herkes hissetiği yaşı yaşar; buda kişinin elinde.
Kocaeli Üniversitesi Ç.E.K.O ve Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler mezunuyum.
Birçok iş deneyimim oldu ama 2011 yılından beri Akbankta çalışıyorum(reklam yapayım :) ) Şuan Manisdayım; 4.5 yıl Manisa Merkez Şubede çalıştım;şuan 1 yıldan fazla Vestelcity şubedeyim;(Manisalılar basıp gelirmiş yarına)
Aslen İzmitliyim ama yaklaşık 6 yıldır Manisada yaşıyorum...
Manisada tek yaşıyorum.

Senin hakkında ise; sivrisin ve genelde ters yorumların var..belkide karakterin.
Aktif ve özgüveni yüksek bir arkadaşsın.
Senle çok şeyde tersim ama zıttım kişileri severim çünkü paylaşacak daha çok şeyin olur.
Keyifli adamsın tersin olsada :)
Memnun oldum tanıştığıma.
Yaşın ve memleketin hakkında başka bilgim yoktu. İsmini hiç sormadım :eek: Bu arada çok farklı bir ismin varmış. Hiç duymamıştım :D Demek bankada çalışıyorsun. Ozaman sana sorularla gelirim yakında :A :A

@Silinmiş Üye yaş mevzusu şuydu: Erinç bir konuda 'Temmuz'da doğdum, bir ramazan ayıydı' diye yazmıştı ve benim aklımda kalan 30 yılda bir, ramazan aynı zamanlara denk geliyor ve oyüzden anında 82 ve 83 yılına baktım ve doğru tahmin etmiş oldum :D @Sherlock @MEnes @MasacRE yani yine sherlockçuluğum tuttu :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Hoşgeldin :X

Kimsin sen?
Merhaba;
İşte ucu açık ama net bir soru..
@Silinmiş Üye sorusunda biraz kendimden bashettim;aynılarını yazıp,kirlilik yapmak istemiyorum.
İzmitliyim ;tüm ailem orada; Daha önce Akbank Çağrı Merkezinde çalıştım daha sonra kendi isteğimşe şubeciliğe adım attım ve 2014 den beri Manisadayım.
Tek yaşıyorum; dizileri severim;sinema hastasıyımdır.(daha önce sinemdada çalıştım);ciddi bir koleksiyonum var hem veritanabı olarak hemde fiziksel vcd olarak.Müzikle aram iyidir;evdeysem muhakkak radyo yada fizy açıktır.Eskileride severim;oturup 80ler 90 lar dinlerim yada bir bakmışın klasik müzik eşliğinde kitap okuyorum.
Deliyimdir;normal değilim zaten bu hayat normal olarak çekilmez. Ağzım sivridir;lafımı esirgemem. Eleştirmeyi ve eleştirilmeyi severim. Tak tak herşeyi söylerim; yakın çevrem bu nedenle bazen bana danışır çünkü güzelde olsa kötüde olsa doğruyu söylediğimi bilir.
İnsanları severim;yeni insanlar tanımayı severim. Paylaşmayı severim,bilgi akışı..yeniliklere açığımdır.
Sportmen bir adam değişim ama kulağımda kulaklık uzun yürüyüşleri seven biriyim,doğayı severim Manisa Spil Dağına çıkmışlığım çoktur.,
Arkadaşlarla kahkahı soıhbetlerin yanında salya sümüklü zamanlarıda severim.Hayat paylaştıkça keyifli.
Alkolle aram iyidir; araç sürmeyi severim.
Çok uzun oldu galiba özür dilerim...anlayacağın gibi yazmayıda severim... Gene yazarım ya :)

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Hoşgeldin @The_Erinch
Nelerden hoşlanırsın, neler yapıyorsun? Neler izliyorsun?
Benim hakkımda neler düşünüyorsun? :A
Merhabalar;
Gene çok net bir düşüncem yok senin hakkında;zamanla elbette olacaktır ama forumda sevilen ve yorumlarını gördüğüm hatta kimi konularda ortak noktaya geldiğim birisisin.
Senide sıcakkanlı ve sevgi dolu görüyorum.

Neler izlersin;
Aslında bilimkurgu ve fantastik adına yığınla dizi izledim ve izliyorum isim olarak saymak uzun sürecektir.
Ama mesela hayatın içinden gelen Greys Anatımy, Amsterdam, Station 19 tarzı dram dolu dizilerede bayılıyorum.
Şuan farklı platformlardan takip ettiğim çok dizi var ya :)
Bu arada kendimden yukarıda bashettim ama sana şöyle yazayım; sulugözlüyüm galiba yengeç olduğum için @vadikızı daha iyi bilir :) Çok ağlıyorum,insan gazetede haber okurken ağlarmı ahamda ben.
Bazen tek kalmayı kendimi soyutlamayı seviyorum ama genede insansız olmuyor.
O yüzden birileri olmalı hep sohbet edecek,gülecek değil mi?
Spesifik sormak istediğin varsa sorabilirsin.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Bu forumda en çok muhabbetim olan sensin,buda senin sıcakkanlı ve insan ayırmadığının göstergesi.
Mesafe koymaksızın insanlara adım atıp,tanıma istediğin çok keyifli.
Neşeli ve aktifsin..
Hayatta her zaman neşeli ve mutlu olmanı diliyorum.
Teşekkür ederim bu güzel sözler için :bhr:
Evet ayırımcılık yapmayı sevmiyorum. Foruma üye olduğum ilk günden beri herzaman belirtmişimdir: kişilerin nereli olduğu, siyasi düşüncesi, cinsel yönelimleri,yaş falan bunlar asla takıldığım noktalar olmadiı. Ben burada sohbetime ve aldığım keyife bakarım.
Yukarda sinir bozucu atmamın sebebi alkolden nefret ettiğim için :A

güzel temennilerin için de teşekkür ederim. Umarım sende herzaman mutlu ve neşeli olursun😊

• Harika

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
1-) Fenerbahçe ile yaşamış olduğun en büyük travma-üzüntü neydi?
2-) FB ile en mutlu olduğun anı-maç?
3-) Fatih Terim hakkında ne düşünüyorsun?
4-) En sevdiğin alkol türü nedir?
5-) BHND? :A
O kadar çok varki...Fenerbahçe tek başına bir travma bana göre...Ama şu Bursaya giden şampiyonluk yılı olabilir...İçime oturmuştu...Yada şu ŞL de 2-1 maçın rövanşında 1 gol atamadık ..oda içime oturmuştur...Alexin gittiği yılda ayrıdır...Offff çok var @Tolstoyevski ..Dedim ya...Fenerbahçe bir travma .
Abi şu Gaziantep maçı 3-0 dan 4-3 oldu ya..Ağlamıştım...Halen youtube den izler izler ağlarım aynı heyecanla..Birde GS maçları hep mutluyum :) Keyif veriyor bana.
Fatih Terim ...sanırım ölüp gittiğinde diriltip sarılacakları adam olarak görüyorum Gs için..bana birşey ifade etmiyor....İtici biri.
Et varsa şarap...Arkadaş varsa bira..Acı varsa Vişne-Votka .. Rakı sevmiyorum;kokusuna bile gelemem.

Abi senle sanırım hiç sohbetim olmadı ama farklı biri olduğuna inanıyorum; gizemlisin.Severim senin gibileri keşfe açık.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...