FF Sorgu Odası-Hafta 75-Sorgudaki İsim mesmeso61

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Fav10 Sorgu Odası'nda yeni hafta!

Bu haftanın konuğu ilk kez katılacak olan forumun yeni moderatörlerinden @mesmeso61

Kendisine 1 hafta boyunca bu konudan sorular sorabilirsiniz.

Katılmak isteyenler bana özelden demesi yeterlidir.

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hakkımda kı düşüncelerinle başlayalım sevgili hemşerim sorular sonra :A :A :A @mesmeso61

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,096
Puanı
1,061
Benden sonra sorgu odasına girdin ne kadar sanssizsin :A

Neyse bhnd?

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Öncelikle buraya katılmak güzel bir duygu. Elimden geldiğince sorulara hemen cevap vermeye çalışacağım. O yüzden topunuz gelin ulannnn. :A :A :A

Hakkımda kı düşüncelerinle başlayalım sevgili hemşerim sorular sonra :A :A :A @mesmeso61

Forumda zaten ilk tanıdığım isimlerden birisin. Herkese çok yardımcı olmaya çalışıyorsun ve her olaya pozitif tarafından bakabiliyorsun. Ama şu bazı konuların altında mevzuları aşırı uzatmanız beni deli ediyor. :A

Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :A

Yönetim kadrosunda harika işler yaratıyorsun. Yaptığın yorumların çoğu kaliteli oluyor.

Benden sonra sorgu odasına girdin ne kadar sanssizsin :A

Neyse bhnd?

Forumda nickini sevdiğim bir kaç isimden birisin. Senin de işleri eğlenceye dökmen hoşuma gidiyor.

Benim hakkımda ne düşünüyorsun? Ve Sinevizyon'u devam ettirmek ister misin? :A @mesmeso61

Forumda gördüğüm en çalışkan isimlerden birisin. Burayı bir iş yeri gibi de görüyor olabilirsin bence. :A Sinevizyonu tekrardan yapmak istemem ama şu üniversite baklasın aklımda diziler ve program var. O zaman iletişime geçeriz. :A

Hoş geldin odaya @mesmeso61 :D

Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Şu Kanal D sevdan beni benden alıyor. Hasan Sabbah'ın Haşhaşisi gibi ölümüne savunuyorsun ama seni de böyle kabul ettik işte. :A

Odaya hoşgeldin @mesmeso61.

Benim hakkımda neler düşünüyorsun?

Seninle fazla iletişime geçmedik galiba. :A Benden sonra geldin ama benden daha aktif konumdasın. Umarım bundan sonra daha fazla iletişim kurarız.

Hoşgeldin @mesmeso61 :D

Klasik sorudan başlayalım, BHND :F

Şu forumda belirli bir çizgisi olan isimlerdensin. İlk günden beri senin yorumlarını okumayı ve onlara cevap yazmayı seviyorum.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Öncelikle buraya katılmak güzel bir duygu. Elimden geldiğince sorulara hemen cevap vermeye çalışacağım. O yüzden topunuz gelin ulannnn. :A :A :A

Forumda zaten ilk tanıdığım isimlerden birisin. Herkese çok yardımcı olmaya çalışıyorsun ve her olaya pozitif tarafından bakabiliyorsun. Ama şu bazı konuların altında mevzuları aşırı uzatmanız beni deli ediyor. :A

Yönetim kadrosunda harika işler yaratıyorsun. Yaptığın yorumların çoğu kaliteli oluyor.

Forumda nickini sevdiğim bir kaç isimden birisin. Senin de işleri eğlenceye dökmen hoşuma gidiyor.

Forumda gördüğüm en çalışkan isimlerden birisin. Burayı bir iş yeri gibi de görüyor olabilirsin bence. :A Sinevizyonu tekrardan yapmak istemem ama şu üniversite baklasın aklımda diziler ve program var. O zaman iletişime geçeriz. :A

Şu Kanal D sevdan beni benden alıyor. Hasan Sabbah'ın Haşhaşisi gibi ölümüne savunuyorsun ama seni de böyle kabul ettik işte. :A

Seninle fazla iletişime geçmedik galiba. :A Benden sonra geldin ama benden daha aktif konumdasın. Umarım bundan sonra daha fazla iletişim kurarız.

Şu forumda belirli bir çizgisi olan isimlerdensin. İlk günden beri senin yorumlarını okumayı ve onlara cevap yazmayı seviyorum.
Hiç konuşkan değilsin ki. Özellikle sen ve @tolgab. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bir Fav10 sorgu odasına katılan üyelere sorulan soruda şu geçiyordu;

"Benim hakkımda ne düşünüyorsun?"

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,643
Puanı
710
Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :D

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Anlaştığımız gibi bhnd klişesini kabul etmiyorum. Onun dışında entel-dantel biri olduğum için her türlü filozofik sorular sorulabilir.
Diğer sorular düşündüklerini dedikten sonra geliyor oyüzden 1 hafta sen öyle bakarsın onlar öyle ve kapanır :F :F :F

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Aaa teşekkürler güzel düşüncelerin için :bhr:

En sevdiğin yiyecek ve içecekler , Yurt dışında hangi ülkede yaşamak istersin :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Odaya hoşgeldin @mesmeso61
Çok aktif değilsin ve seni görünce aklıma sinevizyon ve birde benim yarışmamda özel jüri oluşun geliyor:A . Açtığın konular güzel ve kaliteliydi. Devamı gelir umarım.

Benim sorum yok, arada vakit bulunca cevaplarına bakarım biraz daha tanımak için :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...