FF Sorgu Odası - Hafta 7- Sorgudaki İsim: Arslan Bey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bence mod olmayı en çok hakeden üyesin senin fikrin nedir ?

Bunu bana değil, üyelere ve yöneticilere sorman lazım. Ben kendim hakkımda daha çok olumsuz düşünürüm.

Hangi bölümde/bölümlerde ?

Ozan'a yardımı olsun diye soruyorum, iyi cevap ver. :D

TV Dünyası ve Spor bölümü.

Benim hakkımda ne düşünüyorsun ? :D

Öncelikli olarak benim gibi bir Kurtlar Vadisi Pusu izleyicisisin. Forumda büyük bir çıkış yakaladın ve o çıkışını sürdürüyorsun. En çok anlaştığım üyeler arasında zirvelerde yer alıyorsun.

Son düzenleme:

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Reyting konularına çok karıştığımı ve müdahale ettiğimi düşünüyor musun ?

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Sen mod olsan sen de çok karışır mıydın ?

Mod olduğunda Fatmagül hayranları ile Vadi hayranları arasında bir sorun oluşursa objektif, tarafsız davranabilecek misin ?

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Sen mod olsan sen de çok karışır mıydın ?

Mod olduğunda Fatmagül hayranları ile Vadi hayranları arasında bir sorun oluşursa objektif, tarafsız davranabilecek misin ?

Evet bende karışırdım tabi herşeye değil.

Fatmagül ile Vadi hayranları arasında objektif ve tarafız davranabilirim heralde, kısacası gerekenleri yaparım.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
vadinin son bölümünü nasıl buldun?
en sevdiğim 5 oyuncu
en sevdiğin yemek

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
- Vadinin son bölümünü nasıl buldun ?
- En sevdiğin 5 oyuncu ?
- En sevdiğin yemek ?

- Çok süper bir bölümdü. Polat Alemdar yine çok iyi işlere imza atıyor, Kara zaten derinden işleri bitiriyor. Memati ile Pusat barıştılar, o anki yaptıkları acıya direnme sahnesi bence çok süperdi.

- En sevdiğim 5 oyuncu:
1-) Necati Şaşmaz
2-) Oktay Kaynarca
3-) Kenan İmirzalıoğlu
4-) Erdal Beşikçioğlu
5-) Ufuk Özkan

- Kıymalı falan çok güzel mesela, çok severim.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Nick'in nereden geliyor?

Eski Nickim Young Boy...

Nicki artık sevmiyordum, İngilizce olmasıda bunda bir etkendi. Nick aramaya başladım ve güzel nicklere OzaN admine sordum varmı diye, ki zaten söylediğim birçok nick vardı. Ben en son Arslan Bey'i sordum, yok dedi ve işte son kararınmı falan dedi, ben "Evet" dedim. Bu nick artık benimdi.

Arslan Bey'in anlamı, Türk akıncısı imiş yani tabi Tarihe olan ilgimde bu nicke olan ilgimi arttırmıştı. Ayrıca Kurtlar Vadisi dizisinde Arslan Akbey diye bir karakter vardı, hemen hemen nickime yakın. Açıkcası ben nickimi seviyorum, güzel bir nick bence.

şirin

Emekli
Reaksiyon puanı
9
Puanı
139
Oncelikle merhaba :)

Kac yasindasin ?
Okuyomusun ? (lise/uni?)
En sevdigin renk?
Burcun ne?

Kolay gelsin..

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Bir an da soyledigin sozlerden pisman olurmusun?

Kendi gerceklerinden kacarmisin? Zira gercekler herkesin pesinde kosar, olene denk!

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Oncelikle merhaba :)

Kac yasindasin ?
Okuyomusun ? (lise/uni?)
En sevdigin renk?
Burcun ne?

Kolay gelsin..

- 6 Aralık 1996 doğumluyum.
- Lise 2.
- En sevdiğim renk, Kırmızı - Beyaz..
- Burcum: Yay
Sağol. :)

Forumda seni genel olarak çok ciddi görüyoruz. Gerçek hayatta da bu kadar ciddi misin ? :)

Fazla ciddi olduğumu düşünmüyorum. Gerçek hayattada böyle ciddi olmaya çalışırım, ciddi olmak beni daha rahatlatır. Komik birşey olduğunda tabiki ciddilik bozuluyor.

Bir an da soyledigin sozlerden pisman olurmusun ?

Kendi gerceklerinden kacarmisin ? Zira gercekler herkesin pesinde kosar, olene denk!

- Bir anda söylediğim sözlerden kötüyse pişman olurum.
- Kendi gerçeklerimden kaçmam ama ben bunu başkaları ile pek paylaşmam.

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Profilimdeki "View Conversations" 'a bakar mısın ? O mesajlar içinde bana söylediğin iyi bir şey var mı ? Şu an en çok seninle sorun yaşadığımı biliyor muydun ?

Gerçekleri söylemek lazım. Hele o konuşmalardaki ilk mesajın müthiş. :)

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609
Hangi takımlısın?
Boyun kac?
En sevdigin film?
Nerede oturuyorsun? En sevdigin diziyi sormama gerek yok :D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Profilimdeki "View Conversations" 'a bakar mısın ? O mesajlar içinde bana söylediğin iyi bir şey var mı ? Şu an en çok seninle sorun yaşadığımı biliyor muydun ?

Gerçekleri söylemek lazım. Hele o konuşmalardaki ilk mesajın müthiş. :)

Tek benimle sorun yaşamış olman beni şaşırttı doğrusu. Açıkcası ilk başlarda beni aşırı derecede kızdırmıştın hani oradan geldi bu sorunlar. OzaN admine karşı sormuş olduğun sorular beni acayip kızdırmıştı.

- Hangi takımlısın ?
- Boyun kaç ?
- En sevdigin film ?
- Nerede oturuyorsun ?
- En sevdigin diziyi sormama gerek yok. :D

- Fenerbahçeliyim.
- Boyum fazla uzun değil, 1.70'e yakındır.
- En sevdiğim film Kurtlar Vadisi serisi ve bu arada Bana Şans Dile diye bir film vardı çok sevdiğim filmler arasında zirvede yer alıyor.
- Ben Nazilli'de doğdum, Sultanhisar ilçesinde yaşıyorum. Sultanhisar nedir ? Duyduğunuzu pek sanmam, Yörük Ali Efe'nin destan yazdığı şehir, ilçe.
- En sevdiğim diziyi sormana gerek yok dediğin gibi ama bilmeyenler için en sevdiğim dizinin Kurtlar Vadisi Pusu olduğunu söyleyeyim.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Çok çabuk küçük şeyleri büyütüp sinirlenebiliyorsun. Bu durumun sen de farkında mısın ? Bu durumun moderatör olmanın önündeki en büyük engel olduğunu biliyor muydun ?

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259

Tek benimle sorun yaşamış olman beni şaşırttı doğrusu. Açıkcası ilk başlarda beni aşırı derecede kızdırmıştın hani oradan geldi bu sorunlar. OzaN admine karşı sormuş olduğun sorular beni acayip kızdırmıştı.

Tek seninle sorun yaşamadım ama tek seninle sorun yaşamış olma ihtimalim seni niye şaşırttı ?

"Canım" kelimesine karşı takıntılı mısın ? Herhangi bir sözde geçtiğinde kendine dendiğini mi düşünürsün ? Bu konunun beni hala rahatsız ettiğini biliyor musun ?

Aramızdaki tüm profil konuşmalarını iki taraflı olarak silebilir miyim ?

Geçmiş için özür dilemek ister misin ?

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Çok çabuk küçük şeyleri büyütüp sinirlenebiliyorsun. Bu durumun sen de farkında mısın ? Bu durumun moderatör olmanın önündeki en büyük engel olduğunu biliyor muydun ?

Sinirlenmemek için kendimi engel olmaya çalışıyorum ama bazen kendimi tutamıyorum. Böyle bana gereksiz gelen şeylerin yapılması bir anda sinirimi bozuyor ve doğal olarak bu duruma şikayet ediyorum. Bilmiyordum, o sinirlenme olayını daha aza indirmeye, gereksiz şeylere takmamaya çalışacağım.

Tek seninle sorun yaşamadım ama tek seninle sorun yaşamış olma ihtimalim seni niye şaşırttı ?

"Canım" kelimesine karşı takıntılı mısın ? Herhangi bir sözde geçtiğinde kendine dendiğini mi düşünürsün ? Bu konunun beni hala rahatsız ettiğini biliyor musun ?

Aramızdaki tüm profil konuşmalarını iki taraflı olarak silebilir miyim ?

Geçmiş için özür dilemek ister misin ?

Forum büyük ve sadece benimle sorun yaşamış olman beni şaşırtıyor tabiki, forumda o kadar sinirli, seninle sorun yaşayabilecek birsürü üye var.

"Canım" kelimesini pek sevmiyorum, hoşuma gitmiyor. Hayır pek düşünmüyorum. Bilmiyordum.

Silmene gerek yok, eskiden nasıl sorunlar yaşadığımızı anlarız.

Geçmiş için özür dilemenin önemsiz olduğunu düşünüyorum, neticede çokta abartılacak şeyler yapmadım. Bir daha tekrarlamayız umarım böyle şeyleri.

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Geçmiş için özür dilemenin önemsiz olduğunu düşünüyorum, neticede çokta abartılacak şeyler yapmadım. Bir daha tekrarlamayız umarım böyle şeyleri.

O konularda hatalı olduğumu düşünmediğimi biliyor muydun ? Yukarıdaki mesajında beni de suçluyorsun da. :)

Sanırım aramızı pek düzeltemeyeceğiz. :)

Neyse bu konu kapandı. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...