FF Sorgu Odası-Hafta 52-Sorgudaki İsim: Yiğitt

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
@Yiğitt sorgu odasını terk mi ettin ? :)
Çok canisin :A

Bakmaya bile kıyamadığın dokunmaya çekindiğin bir kız varmıdır Türkiyede olabilir mi ? varsa niye vardır seni ne açıdan memnun etmiştir ? Sorum biraz farklı ama olsun :D

Çok kola içip geiren birimisin ?

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Telefondan giriyorum görmemişim , görsem cevaplamaz mıyım. :(

1) 19 yasinda olmuştu öyle birisi ama su an yok , zaten aşırı aşık olmak lazım heralde. :F Güzelliği olsun hareketleri olsun beni eykilemiştir yani. :D

2) Evet , yani kola severim ve içerim ister istemez o dediğin oluyor. :F

@berkann yeni görüyorum kusura bakma. :( Hani bazı kişiler sana tanımadan samim gelire sen de oylesin. Fazla konusamiyoruz sen fazla Türk dizilerine taklmadığndan muhabetimiz fazla olmuyor. Ama severim seni , saolasn senden birkaç sey istedim ve hemen yaptn. :bhr: Mod oldun ve hak ettiğin yerdesin ayrı olarak tebrikler. :Z

@sokak sanati ilk kez giriyorum güzel yermiş yani. :A

Son düzenleme:

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Telefondan giriyorum görmemişim , görsem cevaplamaz mıyım. :(

1) 19 yasinda olmuştu öyle birisi ama su an yok , zaten aşırı aşık olmak lazım heralde. :F Güzelliği olsun hareketleri olsun beni eykilemiştir yani. :D

2) Evet , yani kola severim ve içerim ister istemez o dediğin oluyor. :F

@berkann yeni görüyorum kusura bakma. :( Hani bazı kişiler sana tanımadan samim gelire sen de oylesin. Fazla konusamiyoruz sen fazla Türk dizilerine taklmadığndan muhabetimiz fazla olmuyor. Ama severim seni , saolasn senden birkaç sey istedim ve hemen yaptn. :bhr: Mod oldun ve hak ettiğin yerdesin ayrı olarak tebrikler. :Z

@sokak sanati ilk kez giriyorum güzel yermiş yani. :A
Hayır demesek odaya uğrayacağın yok :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :) @Yiğitt
Foruma ilk geldiğim zamanlar seni soğuk bulmuştum. Bir de yeni senaryo kuralları çıkmıştı ve ben karşı çıkınca sende biraz sert çıkmıştın. Sonrasında bir anda yakınlık kurduk ve çok iyi oldu. Forumda sevdiim üyelerden birisin. Bunu söylememe gerek yok, biliyorsun bendeki değerini zaten. :bhr: Birlikte favori üye sonra editör olduk. :D Ne günlerdi diyorum kendi kendime şuan. :D Nickinin anlamını hala çözemedim mesela ben, sonra yani iyisin işte. :Z

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Foruma ilk geldiğim zamanlar seni soğuk bulmuştum. Bir de yeni senaryo kuralları çıkmıştı ve ben karşı çıkınca sende biraz sert çıkmıştın. Sonrasında bir anda yakınlık kurduk ve çok iyi oldu. Forumda sevdiim üyelerden birisin. Bunu söylememe gerek yok, biliyorsun bendeki değerini zaten. :bhr: Birlikte favori üye sonra editör olduk. :D Ne günlerdi diyorum kendi kendime şuan. :D Nickinin anlamını hala çözemedim mesela ben, sonra yani iyisin işte. :Z
Teşekkürler canım. :bhr: Beni soğuk nasıl buldun şaşırdım ben de soğuksam artık. :A

Soyadımın kısaltması işte profilde yazıyor. :T:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Teşekkürler canım. :bhr: Beni soğuk nasıl buldun şaşırdım ben de soğuksam artık. :A

Soyadımın kısaltması işte profilde yazıyor. :T:
İlk zamanlar hiç senle konuşmadığımızdandır heralde. :D
O zaman profilini atcn-06 yapsaydın ne bilem ben. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
benim hk. ne düşünüyorsun :Z
İyi şeyler. :A
Yani iyisin, hoşsun severim seni. :D Bu aralar fazla görünmüyorsun forumda. :( Öncelikle yazın ilk geldiğim zamanlar sohbetimiz olmadı galiba. Yani seninle hiç konuşmadık. Tanımıyordum, son zamanlarda konuşmaya başladık. Ve samimi, gerçekçi, doğal biri olduğunu anladım. Severim yani seni, gerektiği yerde konuşan birisin bana göre. :X Daha fazla sohbetimiz geçsin isterim tabi ama sen fazla görünmüyorsun Emrecik. :T: Neyse seni severim, iyisin, hoşsun, tatlısın. :A

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
İyi şeyler. :A
Yani iyisin, hoşsun severim seni. :D Bu aralar fazla görünmüyorsun forumda. :( Öncelikle yazın ilk geldiğim zamanlar sohbetimiz olmadı galiba. Yani seninle hiç konuşmadık. Tanımıyordum, son zamanlarda konuşmaya başladık. Ve samimi, gerçekçi, doğal biri olduğunu anladım. Severim yani seni, gerektiği yerde konuşan birisin bana göre. :X Daha fazla sohbetimiz geçsin isterim tabi ama sen fazla görünmüyorsun Emrecik. :T: Neyse seni severim, iyisin, hoşsun, tatlısın. :A
iyi hoş tatlı hee :F ben de severim seni bro :X ben hep buralardayım pm'e gel konuşuruz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...