FF Sorgu Odası-Hafta 51-Sorgudaki İsim: gözlemci

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
odaya hoşgeldin :)
benim hakkımda ne düşünüyorsun?​

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
odaya hoşgeldin :)
benim hakkımda ne düşünüyorsun?​
Hoşbuldum,merhaba :) Seni çok uzun zamandan beri tanıyorum , çok sevdiğim kişilerin başında geliyorsun ,çok iyi bir editörsün senin daha üst düzeye çıkmanı çok isterim , öyle pek mükemmel bir geçmişimiz ve koonuşkanlığımız olmasa da sevip saydığım üyelerden birisin , Samimi olman çok iyi bir lafı dolandırmadan söylüyorsun uzatmayı sevmezsin... başarılı ve iyi bulduğum bir arkadaşımsın... :bhr:
en sevdiğin şehir
en sevdiğin film
En sevdiğim şehir istanbul olmasa gerek :A Çanakkale Bursa çok severim buraları :)

Sen sevdiğim Film sanırım bu zombili filmlerin çoğu en iyiside ölülerin şafağı favorimdir :)

kvp-medya

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,227
Puanı
700
Hoşbuldum,merhaba :) Seni çok uzun zamandan beri tanıyorum , çok sevdiğim kişilerin başında geliyorsun ,çok iyi bir editörsün senin daha üst düzeye çıkmanı çok isterim , öyle pek mükemmel bir geçmişimiz ve koonuşkanlığımız olmasa da sevip saydığım üyelerden birisin , Samimi olman çok iyi bir lafı dolandırmadan söylüyorsun uzatmayı sevmezsin... başarılı ve iyi bulduğum bir arkadaşımsın... :bhr:

En sevdiğim şehir istanbul olmasa gerek :A Çanakkale Bursa çok severim buraları :)

Sen sevdiğim Film sanırım bu zombili filmlerin çoğu en iyiside ölülerin şafağı favorimdir :)
forum senaryo bölümünde en beğendin ilk 3 dizi (kendi dizilerinin dışında)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060

aynen pek konuşmuşluğumuz yok ama sen de benim sevdiğim arkadaşlarda birisin :)

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
forum senaryo bölümünde en beğendin ilk 3 dizi (kendi dizilerinin dışında)
Gerçekten çok zor bir soru oldu :) Burda hatır gönül işlerinden daha ziyade içimden ne geldiyse onu yazayım :)

Çiğdemin senaryosunu çok beğeniyordum güldürüyordu ama o bitti ,Senin yeni başlayan Bir Hilal Uğruna favorim oldu diyebilirim zaten çok fazla senaryo yok forumda @cookies in yazdığı çiğdemin zoraki evliliği ve @aserat54 ün yazmış olduğu Aşkın Alfabesi favorilerim arasında ;)

aynen pek konuşmuşluğumuz yok ama sen de benim sevdiğim arkadaşlarda birisin :)
Teşekkür ederim aynı kanıda ve fikirde olmamız sevindirdi beni :)

yigit_00

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205
Hayır kardeşim problem ne paylaşmak istersen özelden dinleyip fikir alışveişinde bulunabilirim :) Dilerim atlatırsın çözersin sorununu :-)
Sağol ama problemin ne olduğunu bende bir bilsem.. Ama sebebini bilmiyorum işte. Teşekkürler yine de

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Sağol ama problemin ne olduğunu bende bir bilsem.. Ama sebebini bilmiyorum işte. Teşekkürler yine de
Dilerim çözersin , Ama butür konularda en iyisi samimi olmak arkadaşların sevdiğin kişilerse gidip problemi sorabilirsin :) sevmiyorsan salla gitsin :D

Benim hakkımda ne düşünüyorsun ? :D
Gerçi pek birşey düşünemiyorum 2 yıldır forumdayım fakat sizinle tanışmamışım,yalnız sağda solda sizin yorumlarınızı görüyorum oradan oluşan bir karakter kafamda belirdi ama çok net birşeyler yok,Ayrıca forum sizi epey bir seviyor sanırım bazı anketlerde oy kullanmışlardı çoğunluk sizden yanaydı, iyi bir modsunuz dışında söyleyecek pek birşeyim yok tanışırsanız benimlen bu kafamdaki deli sorulara cevap vermiş olursunuz :D

yigit_00

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205
Dilerim çözersin , Ama butür konularda en iyisi samimi olmak arkadaşların sevdiğin kişilerse gidip problemi sorabilirsin :) sevmiyorsan salla gitsin :D
Seviyorum. Zaten serviste de beraberiz. Çok soğuk davranıyorlar bana ben de kendimi dışlanmış gibi hissediyorum. Nedenini bir gün sorduğumda bilen bilir dediler.
Ama birkaç gündür servise binince ve inerken onlarn yüzlerine bile bakmıyorum :D

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Aslında yeri ve zamanına göre öyle olabiliyorsun :) bana göre sivri ve dillisin :A

İkisini de desem ama bu Bir Hilal Uğruna daha iyi gidiyor diğerine oranla :)

Hayır kardeşim problem ne paylaşmak istersen özelden dinleyip fikir alışveişinde bulunabilirim :) Dilerim atlatırsın çözersin sorununu :-)

Çocuğum kardeşim Alpercim :) Sen olmasan varya forum batar batar :A Seni severim bilirsin senin ayolldemen beni güldürüyor doğrusu komiğime gidiyor ,seninlen ne zaman tanıştım pek hatırlamıyorum ama iyi kide tanışmışız dediğim kişilerden birisin,çok sıcakkanlı ve samimisin ,forum senaryolarını en iyi takip eden bir üyesin forumca seviliyorsun,Ayrıca seninde senaryon çok iyi gidiyor beğenerek bakıyorum .. Kısacası sevdiğim kişilerdensin :bhr:

Yok mu başka sorular ??? :bhr:

Ah Sağol çocuğum bizde seni seviyoruz :bhr: Parlaklasta @Çiğdem- le evlen yabanciya gitmesin kız :bhr:
Saol gözlemci :)
Senin rolunu arttirayim bari @Çiğdem- in zoraki evliliginde :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hoşgeldin Sorgu odasına Enis.:D

Benim hakkımda Ne düşünüyorsun.:D

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Seviyorum. Zaten serviste de beraberiz. Çok soğuk davranıyorlar bana ben de kendimi dışlanmış gibi hissediyorum. Nedenini bir gün sorduğumda bilen bilir dediler.
Ama birkaç gündür servise binince ve inerken onlarn yüzlerine bile bakmıyorum :D
Israrla sebebini sor söylemezlerse sende konuşma :D

Ah Sağol çocuğum bizde seni seviyoruz :bhr: Parlaklasta @Çiğdem- le evlen yabanciya gitmesin kız :bhr:

Saol gözlemci :)
Senin rolunu arttirayim bari @Çiğdem- in zoraki evliliginde :)
Çok fazla parlamayı sevmiyorum :A Çiğdem yabancıya gitsin de bize enişte getirsin :A

Hoşgeldin Sorgu odasına Enis.:D

Benim hakkımda Ne düşünüyorsun.:D
Hoşbuldum,Merhabalar :) Senide foruma girdiğim ilk zamanlardan beri tanıyorum eskiden daha çok sohbet muhabbet ederdik ama sanki araya mesafeler girdi ne bileyim benim gözümde sen sanki değiştin :D Halbuki en sevdiğim kişilerden biriydin araya ne girdiğini tam bilmesemde yinede sevdiğim kişilerdensin ama değişme var üstüne basa basa söylüyorum :D Ayrıca iyi bir editörsün yorumlarına dikkat ediyorum bakarım,galiba en iyi ortak noktamız Kocamın Ailesi olsa gerek sen o dizinin müthiş fanısın , forumun sevilen üyeyisin ,bazen seni çok fazla eleştiriyorum ama onlar bende kalsın :D Forumda aktif kalanların başında geliyorsun .Ayrıca seninle tekrar eskisi gibi olmayı isterdim ama bilmem sen istermiydin :bhr:

Kimsenin sorusu yok mu??

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Israrla sebebini sor söylemezlerse sende konuşma :D

Çok fazla parlamayı sevmiyorum :A Çiğdem yabancıya gitsin de bize enişte getirsin :A

Hoşbuldum,Merhabalar :) Senide foruma girdiğim ilk zamanlardan beri tanıyorum eskiden daha çok sohbet muhabbet ederdik ama sanki araya mesafeler girdi ne bileyim benim gözümde sen sanki değiştin :D Halbuki en sevdiğim kişilerden biriydin araya ne girdiğini tam bilmesemde yinede sevdiğim kişilerdensin ama değişme var üstüne basa basa söylüyorum :D Ayrıca iyi bir editörsün yorumlarına dikkat ediyorum bakarım,galiba en iyi ortak noktamız Kocamın Ailesi olsa gerek sen o dizinin müthiş fanısın , forumun sevilen üyeyisin ,bazen seni çok fazla eleştiriyorum ama onlar bende kalsın :D Forumda aktif kalanların başında geliyorsun .Ayrıca seninle tekrar eskisi gibi olmayı isterdim ama bilmem sen istermiydin :bhr:

Kimsenin sorusu yok mu??

Aslında o dediğin mesafeyi bende farkettim çünkü başlarda konuşuyorduk baya sonra en 1 ay kayboldum sen gittin ara ısınamadı sanki ama şu 3-4 gün olamasada önümüzdeki hafta özelden bir sıçrama yaparız.:Z
Bu arada çok objectif yorumlamışsın bayıldım.:bhr:

Son olarak o eleştirme konusunu açsak.:A

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Aslında o dediğin mesafeyi bende farkettim çünkü başlarda konuşuyorduk baya sonra en 1 ay kayboldum sen gittin ara ısınamadı sanki ama şu 3-4 gün olamasada önümüzdeki hafta özelden bir sıçrama yaparız.:Z
Bu arada çok objectif yorumlamışsın bayıldım.:bhr:

Son olarak o eleştirme konusunu açsak.:A
yaparsak memnun kalırım,gerçi bende başlatabilirim :)
Elimden geldiğince yorumlaya çalıştım daha neler varda dökmedim ,dökemedim ortaya )::

Gerçekten istemezsin eleştirme konusunu açmamı :) çünkü baya baya eleştirdim içimi döktüm ama buraya değil :A

@gözlemci benim hakkımda ne düşünüyorsun ? :)
( uzun yorum isterim :D )
Seni üç kelime ile özetliyeceğim birazdan :) Kısa ve Net olucak :A
Güzel düşüncelerin için teşekkürler :) @gözlemci
Rica ederim içten gelen herşey ne eksik nede bir fazla )

@gözlemci benim hakkımda ne düşünüyorsun ? :)
( uzun yorum isterim :D )
Harun merhaba kardeşim,seninlen aynı gün foruma kaydolmamız ve sana tanışma linkini benim atmam ve kanımın ısınması apayrı birşey ..
Seni severim,yorumlarına bakarım genelde kalitle yorumlar yaparsın beğenirim,kişilik olarak biraz sert bir yapın var mizahiden anlamıyon sanki biraz :) Ama bu dediğim seni harekete geçirmesin ben bi izah ediyim iyi birisin seni forumda bazı kişilerden daha çok severim , biraz inat bir tipsin ama o huyunuda sever oldum, bu sene ygs gibi bir derdin var Allah kolaylık versin zor iş nerede okuduğunu bile bilirim sizin liseye gleip olay çıkarıcam bir ara :D Herneyse asıl sadete gelirsek seni özetlemem gerekirse; iyi bir kişilik kararlı verdiği kararlar arkasında duran samimi ,içten ve ent konuşan lafı uzatmayan izlediği dizilere sahip çıkan iy bir yorumcusun ve benim forumdaki en iyi arkadaşlarım diye nitelendirdğim kategpride önde gelen isimlerdensin seni severim bilirsin,bilmiyorum hisler nasıl ??? :bhr:

Son düzenleme:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
yaparsak memnun kalırım,gerçi bende başlatabilirim :)
Elimden geldiğince yorumlaya çalıştım daha neler varda dökmedim ,dökemedim ortaya )::

Gerçekten istemezsin eleştirme konusunu açmamı :) çünkü baya baya eleştirdim içimi döktüm ama buraya değil :A

Seni üç kelime ile özetliyeceğim birazdan :) Kısa ve Net olucak :A

Rica ederim içten gelen herşey ne eksik nede bir fazla )

Harun merhaba kardeşim,seninlen aynı gün foruma kaydolmamız ve sana tanışma linkini benim atmam ve kanımın ısınması apayrı birşey ..
Seni severim,yorumlarına bakarım genelde kalitle yorumlar yaparsın beğenirim,kişilik olarak biraz sert bir yapın var mizahiden anlamıyon sanki biraz :) Ama bu dediğim seni harekete geçirmesin ben bi izah ediyim iyi birisin seni forumda bazı kişilerden daha çok severim , biraz inat bir tipsin ama o huyunuda sever oldum, bu sene ygs gibi bir derdin var Allah kolaylık versin zor iş nerede okuduğunu bile bilirim sizin liseye gleip olay çıkarıcam bir ara :D Herneyse asıl sadete gelirsek seni özetlemem gerekirse; iyi bir kişilik kararlı verdiği kararlar arkasında duran samimi ,içten ve ent konuşan lafı uzatmayan izlediği dizilere sahip çıkan iy bir yorumcusun ve benim forumdaki en iyi arkadaşlarım diye nitelendirdğim kategpride önde gelen isimlerdensin seni severim bilirsin,bilmiyorum hisler nasıl ??? :bhr:
@gözlemci cok tesekkur ederim :) sende benim çok iyi bir arkadaşımsın :)) güzel düşüncelerin beni mutlu etti :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...