FF Sorgu Odası-Hafta 50-Sorgudaki İsim: Maskeli Fedai

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Seninle pek konuşmadık ama reyting yorumların falan güzel.Taraflı yorum yapmıyorsun.Editör de oldun.Çok başarılısın.İnşallah ilerde mod olursun :)

Seninle survivor konularında tanıştık.Aslında iyi anlaşıyorduk ama aramızda siyasetten dolayı bazu tatsızlıklar yaşandı.Banlandım falan.Bir daha siyaset yüzünden tartışmayalım.Birde açtığın konular sürekli kilitleniyor.Biraz daha haber kaynakların seçici olsun :A

Seninle de pek konuşmadık.Hadise hayranısın.Ayrıca reyting tahminleri konun vardı bir ara açıldı ama sonra yok oldu.Tekrar başlamasını bekliyoruz :D

Seni pek sevmem ama yinede iyi birisin.Sevdaluk hayranlığın dillere destan.çBence o diziden kurtul artık sonuçta alt tarafı bir dizi ve tutmayınca bitti.Kanal D yi dizilerini bitirdiği için sevmiyorsun :A

Fenerbahçelisin bir ara yok oldun iyice meraklandık hatta seninle ilgili konu bile açıldı :F neyse ki yine döndün.Sakın bir daha bizi bırakıp gitme :A

Senin hakkında ne düşündüklerimi bilirsin.İyi bir dostsun.Kardeşsin seni severim.Foruma ilk geldiğinde seninle ilk tanışanlardan biriydim.Galatasaraylısın aynı benim gibi :bhr: Mod oldun görevi layıkıyla yerine getirdiğini düşünüyorum.Survivor konularında nice 753 lere :F

Seni severim aga.Vadicisin ama yorum konularında pek göremiyoruz seni :D Haxball de iyi oynuyorsun.Sende benimle bir ara dalga geçmiştin unutmadım onu :T:

Forumda son dönemde çabuk parladın bir anda.Editörlüğe kadar gidiyorsun.Galip Derviş hayranısın.Sende Kanal D ye karşı sinirlisin dizilerini bitirdiği için :A

Senide pek tanımıyorum ama izlediğin diziler yayından kaldırılıyor.Sende her diziyi izleme :A

İyi birisin.Meryem hayranısın.Herksin mesajını beğenirsin birde her zaman mesajlarına @Çiğdem- i etiketlersin :A
Aramızda Kalsın'ın da büyük bir hayranıyım, hatta Hüsne'yi Galip'ten biraz daha fazla seviyorum açıkçası...

Hem kim Kanal D'ye kızmaz ki? Sen bir dizi başlatıp 4-5 bölümde bitirirsen izleyici gözündeki imajını da silip atarsın. Neyse, o gereksiz şey hakkında konuşmak istemiyorum. Yorumun için teşekkürler @Maskeli Fedai... :)

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Vay hosgeldin kardesim ben nasil.biriyim senin gozunde:)
Abi senin hakkındaki yorumlarımı biliyorsun.Adam gibi adamsın.İnternet ortamında bana numaranı verecek kadar güvendin bana.Seni ayrı severim.İnşallah uzun yıllar daha konuşuruz :)

Odaya hoşgeldin :)

Benim hakkımda ne düşünüyorsun ?
Hangi takımlısın ve takımının bu yıl ki durumu hakkında ne düşünüyorsun ? :)
Sen eski bir üyesin.Eski üyeleri görmek iyidir ama seni normal konularda görmek çok zor profilini sosyal medya gibi kullanıyorsun :A porifilin sansürlenmeli kötü örnek oluyorsun küçük kardeşlerimize :A İyi birisin ama :A

Galatasaraylıyım.4 gol yemek güzel bir duygu olmasa gerek :T:

Benim hakkimda ne dusunuyorsun aga :D
Senle iyi anlaşıyoruz has bir Vadicisin ama son zamanlarda pek göremiyoruz seni vadi konularında.Umarın en kısa zamanda aramıza dönersin :D

Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :D (Uzun yorum isterim aga. :bhr: )
Seninle nasıl tanıştığımı hatırlamıyorum.Aman neyse boşver iyi birisin forumun neşe kaynağısın.Vadicisin.Hayat Bilgisi sözü geçtiğinde aklıma sen geliyorsun.Benim İçin Üzülme izliyorsun.O dizi nasıl izlenir ya için kararmıyor mu senin :( Bir ara haber vermeden gitmiştin meraklanmıştık.Birdaha öyle aralar verme :T: Birde çok total dizileri izliyorsun :F

Aradan laf etmeden geçmiyorsun bakıyorum da. :A
Adın nedir? :A
Adım Burak :A

Sağol çok iyisin. :D Ben seni severim aslında kırdın kalbimi. :(
Yok yav şaka yapıyorum iyisin işte kin beslemem kimseye :D

@Maskeli Fedai hakkımda düşüncelerini alsam şimdirik yeterli olur :bhr::bhr::bhr:
@xemrexxx in çok uğraştığı birisin.Kıskançlıkların meşhurdur.İyi birisin.Karadenizlisin.Sanırım devamlı yağmur yağıyor orda zor olsa gerek.Vadi konusunda verdiğin tüm tüyolar çıkar.İnşallah Akif tüyon da çıkar. :A

Benim hakkımda ne düşünüyorsun?
Seni severim aga has bir vadicisin.Ama pek göremiyoruz konularda.İnşallah daha fazla aktif olursun :)

Son düzenleme:

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
maskeli aga, seni vadici yapan o mühim şahıs kim ? vadiyi izlemeye nasıl başladın? ne olursa kurtlar vadisi benim için biter dersin? matematikle aran nasıl? :A bunlar giriş olsun şimdilik

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
maskeli aga, seni vadici yapan o mühim şahıs kim ? vadiyi izlemeye nasıl başladın? ne olursa kurtlar vadisi benim için biter dersin? matematikle aran nasıl? :A bunlar giriş olsun şimdilik
Vadiyi aslında ilk zamanlarda izlemiyordum.Hatta ekranda görünce kapatıyordum.Bir gün babamın çalıştığı işyerine gittim.Orda Güvenlikçi abiler konuşuyordu işte Çakır ölmez falan direnir falan.Orda merakım arttı sonra epey bir zaman geçti.55.bölümle izledik izleyiş o izleyiş halen izliyoruz :D

Kurtlar Vadisi eğer ilerde Akife teslim edilirse izlemeyebilirim.Gerçi kimse seyretmez en azından eskisi gibi heyecanla izlemem :D

Matematiği hiç sorma ya aga ygs için kursa bile gidiyorum ama olmuyor anlamıyorum.Bakalım ne olacak :T:

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
aga iyi adamsın , hoş insansın , iyi ki tanımışım seni umarım burdaki arkadaşlığımız devam eder,
yalnız şu gs lı oluşun beni ayar ediyor takas agamla ikiniz tam bir fener düşmanısınız :A biraz objektif olsanız iyi olur, şaka bir yana iyi ki varsın aga

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
aga iyi adamsın , hoş insansın , iyi ki tanımışım seni umarım burdaki arkadaşlığımız devam eder,
yalnız şu gs lı oluşun beni ayar ediyor takas agamla ikiniz tam bir fener düşmanısınız :A biraz objektif olsanız iyi olur, şaka bir yana iyi ki varsın aga
hayatta en nefret ettiğim şeylerin başında fenerbahçe gelir aga bu konuda kimseye eyvallahım olamaz babam bile olsa tartışırım :D

@Maskeli Fedai normalde sorgu odasına mesaj falan yazmıyosum ama seni yalnız bırakmamak için yazıyorum
durumun nasıl aga :D

hayatta en nefret ettiğim şeylerin başında fenerbahçe gelir aga bu konuda kimseye eyvallahım olamaz babam bile olsa tartışırım :D

@Maskeli Fedai normalde sorgu odasına mesaj falan yazmıyosum ama seni yalnız bırakmamak için yazıyorum

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

İyi aga durumum :A zaten konuya kimse uğramıyor sıkıntıdan patladım :T:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sorgu Odasına gelmişsin hayırlı olsun gardaşım.:D

Benim hakkımda Ne düşünüyorsun.:bhr:

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Aşk'a inanır mısınız ?

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Vay kardeş :D Benim hakkımda ki düşüncelerin nelerdir ?
Seni severim aga iyi birisin ama bazen çok saçma mesajlar yazarsın sinir olurum ama olsun senide böyle kabul ettik :A Vadiyi 1000 kere baştan izlemeyi seversin :A Özelden 200 sayfayı geçen konuşmuşluğumuz var :D

Aşk'a inanır mısınız ?
İyi birisin.Vadiyi izliyorsun.Kanal D hayranısın.Pek fazla konuşmadık senle :)

Aşka inanırım tabi :)

Son düzenleme:

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Vay Maskeli Fedai agam bu hafta buradaymış :D Klasik sorudan başlayalım, benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...