FF Sorgu Odası-Hafta 45-Sorgudaki İsim: Yakamoz-Asi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Forumumuzda xdragxx arkaşımızın başlattığı ve uzunca zaman devam ettirdiği "Sorgu Odası" etkinliğini xdragxx foruma geri dönene kadar ben devam ettireceğim.

Kısa bir aranın ardından Sorgu Odası sezonu forumumuzun sevilen süper moderatörü Yakamoz-Asi ile açıyor. Evet soruları alalım. :)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
İlk ben sorayım klasik soruyu. :D Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Öncelikle @mrt-06'ya tekrar böylesine bir etkinliği foruma kazandırdığı için teşekkürler. :)

Hoşgeldin odaya. Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,166
Puanı
1,061
Öncelikle bu etkinliği başlatan @xdragxx 'e selamlar olsun, umarım kulağı çınlar ve foruma geri döner.

Etkinliği devam ettiren @mrt-06 'ya teşekkürler. :)
Aa devam ediyomuydu bu :)
@Yakamoz-Asi nasil gidiyor sevgilin varmi :)
Tamam biraz ağır soru oldu cevaplamayabilirsin :(
İlk soru için fazla özel olmuş. Yine de cevap vereyim; şuan için yok.
İlk ben sorayım klasik soruyu. :D Benim hakkımda ne düşünüyorsun?
Foruma beraber üye olduk diyebiliriz aslında. Sevdiğim, saydığım, olmazsa olmaz dediğim kardeşimsin forumda. :)
Fikrimce 1 seneye kalmaz süper mod olursun. :D
Öncelikle @mrt-06'ya tekrar böylesine bir etkinliği foruma kazandırdığı için teşekkürler. :)

Hoşgeldin odaya. Benim hakkımda ne düşünüyorsun?
Hoşbulduk.
Forum içinde film hakkında ne zaman bir şey ararsam büyük çoğunlukla sen açmış oluyorsun o konuyu. O yüzden ne zaman nickini görsem 'Film' kelimesi aklıma geliyor. :)
Bence samimi ve sıcakkanlı birisin. Geçenlerde profilinde yazdığım "Pişman olacağın bir şey yapma, yani bekleme' sözünü umarım ciddiye almışsındır. :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bende iki soru sorayım ; Sorgu odası ilk sorum sana nasipmiş. :D
1) Forumda kısa sürede sevilip , iyi bir yönetici nasıl oldun ?
2) Benim hakkımda ne düşünüyorsun ?

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,166
Puanı
1,061
Bende iki soru sorayım ; Sorgu odası ilk sorum sana nasipmiş. :D
1) Forumda kısa sürede sevilip , iyi bir yönetici nasıl oldun ?
2) Benim hakkımda ne düşünüyorsun ?
1) Bu foruma gelmeden önce en az 6 tane forum da Mod/Süper Mod/Co-Admin/Admin gibi görevlerde bulundum. Subat 2011'de tüm forumlari biraktim ve 2 sene sonra tekrar bir foruma üye oldum, o da FF oldu.
Aslinda hic aklimda yoktu öyle bir görev üstlenmek. Daha sonra bazi hatiri sayilir arkadaslar editör ol falan diye tutturdu ve bende basvuru yaptim. Basvurumda "gencler arasinda hevesli olan varsa onlara öncelik taniyalim" yazmistim ama yine de editör olduk. Editör olmamdaki en büyük sebep sanirim cok hizli bir giris yapmis olmamdan kaynaklaniyor ki zaten 6 haftada editör oldum.
Forumda belirli bir arkadas cevresi her gecen gün büyüyordu ki bunu samimi ve icten olmama bagliyorum. Actigim onca arastirma konusu ise dikkat cekmemi sagladi diyebilirim ki zamanla Mod ve Süper Mod olduk.
Konu acmakta usta olmasamda yöneticilik kimligim ile foruma katki saglayabilecegimi görmüs olsa gerek OzaN ki secti, sagolsun. :)

2) Forumda Survivor ile giris yapip, Kanal D Fanligi ile ilerlemekte oldugunu düsünüyorum. :D
Ilk baslarda biraz gevezelik vardi, sanirim her yeni üyede oldugu kadar. Daha sonra Kanal D söz konusu oldu mu biraz tarafli da olsa kaliteli yorumlar yazmaya basladin ve bu sayede uzun süre bekledigim Favori Üyelik sana da verildi. :)
Son zamanlarda konu acmaya alistin ve kaliteli bir cizgi yakalarsan belki ileride Editör olma sansin bile var. :)

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Benim hakkımda ne düşünüyorsun ? :D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Klasikleşen soruyu yönelteyim toprağıma. Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,166
Puanı
1,061
Benim hakkımda ne düşünüyorsun ? :D
Forumumuzun vazgecilmez isimlerinden birisin. Seninle sohbet etmek cok güzel oluyor. :D
Forumda benden önceki zamanda daha bir aktif oldugunu düsünüyorum ki bu konu sayindan da belli oluyor. Yurt disi hevesin var, kadinlarla ilgili zevklerimiz cogu zaman uyusuyor diyebilirim. @berkann gibi Ask acisi mi cekiyorsun tam cikaramadim daha ama durum güncellemerinde güzel seyler yaziyorsun son zamanlarda. :D
Spora düskün birisin ve büyük ihtimalle fit bir vucuda sahip oldugun yönünde bir resim cizdim kafamda. :D

Klasikleşen soruyu yönelteyim toprağıma. Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Biliyorsun aslinda. :D
Forumda tartismasiz en cok konustugum kisisin, Buna bagli olarak memleketlim olman bir yana ortak noktalarimizin en cok oldugu kisiler arasindasin. Forumda kendi özel telefon numarami verdigim tek kisi olmakla birlikte benim hakkimda en cok bilgiye sahip kisisin forumda diyebilirim.
Dostca sohbetlerimiz her konuda olabiliyor ve bence bu da en önemlisi. 138 sayfa özel mesaj yoluyla konusmusuz daha duymak istiyorsun. :F

Iyi ki varsin. :)

odaya hoşgeldin, bhnd? :)

Hosbulduk.
Tekrar editör olduguna sevindigim, Gülsen fanligi ile bilinen, samimi ve sicakkanli birisi oldugunu düsünüyorum. :)

Son düzenleme:

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
En sevdiğin tatlı? :D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Sana "İsviçreli Kötü Moderatör" ya da "İsviçreli Kötü Süper Moderatör" lakapı takılmıştı. Bu lakabı takanlara ne söylemek istersin? :D

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Allah korusun sevdiğin evleneceğin kız hastalansa doktorlar 2 ay içinde kesin ölecek dese yinede evlenir miydin?

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Etkinlik devam ettiği için sevindim. Teşekkürler @mrt-06 :)

Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :X

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Mənim haqqımda nə düşünürsən? :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Öncelikle bu etkinliği başlatan @xdragxx 'e selamlar olsun, umarım kulağı çınlar ve foruma geri döner.

Etkinliği devam ettiren @mrt-06 'ya teşekkürler. :)

İlk soru için fazla özel olmuş. Yine de cevap vereyim; şuan için yok.

Foruma beraber üye olduk diyebiliriz aslında. Sevdiğim, saydığım, olmazsa olmaz dediğim kardeşimsin forumda. :)
Fikrimce 1 seneye kalmaz süper mod olursun. :D

Hoşbulduk.
Forum içinde film hakkında ne zaman bir şey ararsam büyük çoğunlukla sen açmış oluyorsun o konuyu. O yüzden ne zaman nickini görsem 'Film' kelimesi aklıma geliyor. :)
Bence samimi ve sıcakkanlı birisin. Geçenlerde profilinde yazdığım "Pişman olacağın bir şey yapma, yani bekleme' sözünü umarım ciddiye almışsındır. :D
Sorumu cevapladigin için teşekkürler peki bnm icin ne düşünüyorsun :bhr:

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Forumda kanal fanlığını nasıl değerlendiriyorsun, kanal fanlığı hakkında ne düşünüyorsun? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...