FF Sorgu Odası|Hafta 43|Sorgudaki İsim|Çiğdem-

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Survivor'u izliyor musun? İzliyorsan kimi destekliyorsun ve favorilerin kimler?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Survivor'u izliyor musun? İzliyorsan kimi destekliyorsun ve favorilerin kimler?
hayır yakın zamanlarda hiç izlemedim ben ilk çıktığı zamanda izlemiştim sadece
türkler ve yunanlar yarışıyordu isimlerini hatırlamıyorum ama bir türk adamla yunan kızı aşık olmuşlardı birbirine o dönemdekini ilgiyle izlemiştim ama diğer çıkanlara hiç bakmadım özelliğini yitirdi bana göre :-):-):-)

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Eviniz tahtadan mı? :X ( Genelde köydeki evler tahdadan olur :X )

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
En sevdiğin şarkıcı/şarkıcılar kimlerdir?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Karadayının ilk sezonu ve ikinci sezonu hakkında düşüncelerin ?
ilk bölümden beridir izliyorum ama çok ağır bir senaryosu var
ilk sezon tamamen turgutun yönetiminde geçti bence 2.sezonda aynı şekilde başladı
turgutun ölmesine çok üzüldüm ama 3.sezon olucaksa bu sezon savcı konusu kapanması gerekiyordu bence o bakımdan turgutun çıkması iyi oldu sezon finalinde mehmet saiminde cezasını çekicek gibi hissediyorum gelecek sezon senaryo dizinin konusu kesinlikle değişmesi lazım eğer yine nazif babanın masumiyetiyle geçicekse hiç 3.sezon yapmasınlar bence konu değişmesi gerek o_Oo_Oo_O

Eviniz tahtadan mı? :X ( Genelde köydeki evler tahdadan olur :X )
yok cnm köydeki evlerde apartman şeklinde oluyor artık örneğin 5 katlı bizim köydeki ev :-)
yaklaşık 3-4 yıldır ilçede yaşıyoruz ama yazları köye geçiyoruz tabiki fındık falan :-):-)

En sevdiğin şarkıcı/şarkıcılar kimlerdir?
braz modası geçti ama faruk k ve ismail yk hayranıyım ben :-):-):-)
grup olarak manga ve gece yolcuları
yabancı olarakta avril lavigne büyük hayranıyım :Z:Z:Z

Son düzenleme:

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
ilk bölümden beridir izliyorum ama çok ağır bir senaryosu var
ilk sezon tamamen turgutun yönetiminde geçti bence 2.sezonda aynı şekilde başladı
turgutun ölmesine çok üzüldüm ama 3.sezon olucaksa bu sezon savcı konusu kapanması gerekiyordu bence o bakımdan turgutun çıkması iyi oldu sezon finalinde mehmet saiminde cezasını çekicek gibi hissediyorum gelecek sezon senaryo dizinin konusu kesinlikle değişmesi lazım eğer yine nazif babanın masumiyetiyle geçicekse hiç 3.sezon yapmasınlar bence konu değişmesi gerek o_Oo_Oo_O

yok cnm köydeki evlerde apartman şeklinde oluyor artık örneğin 5 katlı bizim köydeki ev :-)
yaklaşık 3-4 yıldır ilçede yaşıyoruz ama yazları köye geçiyoruz tabiki fındık falan :-):-)

braz modası geçti ama faruk k ve ismail yk hayranıyım ben :-):-):-)
grup olarak manga ve gece yolcuları
yabancı olarakta avril lavigne büyük hayranıyım :Z:Z:Z
like :D

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Diyelim ki sevdiğin birisi var ve ailen ilişkinizi onaylamadı, ne yaparsın? :X

Prncss..

Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
Cevapları okuyup tanımış kadar oldum tabi sen beni tanımıyorsun ama klasik soruyu sorayım benim hakkımda ne düşünüyorsun? :D

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Diyelim ki sen birisini seviyorsun, ama bu sevginin karşılıklı olmadığını bildiğin halde sevmeye devam ediyorsun.. Fakat sevdiğin kişi, aslında sevmemen gereken kişi, yani asla olmaması gereken bir şey.. Ne yaparsın?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Benim hakkımda ne düşünüyorsun?
seninle çok tanışma fırsatım olmadı yani karşılıklı sohbet etmedik henüz konulardada çok gözüme ilişmiyorsun :-):-) @denizz19 gibi sıla hayranısın sende sanırım :-):-)
daha fazla aktif olmanı tavsiye ediyorum forumda daha iyi tanısırız zamanla ;);)

Diyelim ki sevdiğin birisi var ve ailen ilişkinizi onaylamadı, ne yaparsın? :X
ayy umarım öyle birşey olmaz ailemle karşı karşıya gelmek istemem :-):-)
ben babamın kurallarına herzaman uyan birisiyim ama dediğin konu olduğunu düşünürsem eğer ilişkimizi onaylamaması evlilik konusunda önemli olurdu ailem seçtiğim kişiyle evlenmemi onaylamıyorsa eğer sevdiğim adamdan vazgeçemem ama babamdanda vazgeçemem :-)
bir çaresini bulurdum bence iki taraftanda vazgeçmem ailemi ikna edene kadar inadımı sürdürür ve iknada ederdim bence annemi bilmemde babam bana kıyamaz :bhr::bhr::bhr:

Cevapları okuyup tanımış kadar oldum tabi sen beni tanımıyorsun ama klasik soruyu sorayım benim hakkımda ne düşünüyorsun? :D
okuma zahmetine girdiğin için tşşk içtenlikle cevaplamaya özen gösteriyorum :-):-)
rütben çok iddalı ama nedense hiç gözüme ilişmemiştin yanı ben 3-4 aydır üyeyim ama seni 1-2 kez gördüm gibi birşey :kiki::kiki: profilinide inceledim çok sık aktif olmuyorsun sanırım kendini özletmeyi seviyorsun anlaşılan aslında iyi yöntem :-):-) seninlede zamanla daha iyi tanısırız umarım ;);)

Son düzenleme:

Prncss..

Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
seninle çok tanışma fırsatım olmadı yani karşılıklı sohbet etmedik henüz konulardada çok gözüme ilişmiyorsun :-):-) @denizz19 gibi sıla hayranısın sende sanırım :-):-)
daha fazla aktif olmanı tavsiye ediyorum forumda daha iyi tanısırız zamanla ;);)

ayy umarım öyle birşey olmaz ailemle karşı karşıya gelmek istemem :-):-)
ben babamın kurallarına herzaman uyan birisiyim ama dediğin konu olduğunu düşünürsem eğer ilişkimizi onaylamaması evlilik konusunda önemli olurdu ailem seçtiğim kişiyle evlenmemi onaylamıyorsa eğer sevdiğim adamdan vazgeçemem ama babamdanda vazgeçemem :-)
bir çaresini bulurdum bence iki taraftanda vazgeçmem ailemi ikna edene kadar inadımı sürdürür ve iknada ederdim bence annemi bilmemde babam bana kıyamaz :bhr::bhr::bhr:

okuma zahmetine girdiğin için tşşk içtenlikle cevaplamaya özen gösteriyorum :-):-)
rütben çok iddalı ama nedense hiç gözüme ilişmemiştin yanı ben 3-4 aydır üyeyim ama seni 1-2 kez gördüm gibi birşey :kiki::kiki: profilinide inceledim çok sık aktif olmuyorsun sanırım kendini özletmeyi seviyorsun anlaşılan aslında iyi yöntem :-):-) seninlede zamanla daha iyi tanısırız umarım ;);)
Vaay çözmüşsün beni hemen. :cool: Çok takılmıyorum internette ama zamanla tanışırız artık. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Diyelim ki sen birisini seviyorsun, ama bu sevginin karşılıklı olmadığını bildiğin halde sevmeye devam ediyorsun.. Fakat sevdiğin kişi, aslında sevmemen gereken kişi, yani asla olmaması gereken bir şey.. Ne yaparsın?
beni sevmediğini bilsem bile benim sevmem yinede savaşmam için yeterli bence benim farkıma varması için çaba gösterirdim ama gururluyumdur ben özellikle aşk konularında çok kendimi düşük komik duruma düşürmeden dikkatli adımlar atarak dikkatini çekmeye çalısırdım ama baktım sevmemem gereken özellikleri var yanı bunu kötü anlamda olumsuz kişiliği var olarak algılıyorum otür şeyler sezdiğim an brakırım ben erkekte iç güzelliğe daha çok önem veren birisiyim mutlu olmak istiyorsam kişilik şart bence :-):-)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Forumdaki hedefin ne ? Kaç yıl kalmayı planlıyorsun ?
malesef ben hiç bir forumda 1yıldan fazla kalamadım kısmetmi şansızlıkmı artık bilmiyorum :-)
ama şöyle birşey var bazılarının işi gücü yok sadece milletin huzurunu kaçırmak için buralarda dolaşıyorlar sürgünümü gözlemciyi kaçırdılar şimdide beni hedef aldılar sırada ben varım heralde ben öyle anlıyorum ama bu sefer sağlam kayaya denk geldiler biri gidicekse bu sefer ben olmayacam bazıları malesef babasının çiftliği sanıyor buraları belirli grup oluşturuyorlar sevmediklerini dışlayıp forumdan uzaklaştırıyorlar bu forum için demiyorum sadece okadar çok forum dolaştım heryerde böyle malesef ama bu sefer pes eden taraf ben olmayacam 1 yıldan fazla kalarak rekorumu bu forumda geliştirmek istiyorum bu forumdaki amacım sadece uzun yıllar kalabilmek editör moderator falan olmak istemiyorum ben çoğu vadi forumunda yöneticilikte yaptım ama bu forumdakı amacım görev falan almak değil sadece uzun yıllar kalabildiğim ilk forum olsun istiyorum şuankı yakın amacımda beni çekemeyenlere inat ayın favori üyesi olmak amacım en iyi cevabı ozaman vermiş olucam bu ay olmazsa başka ay ama günün birinde olabilirsem eğer bana yeticek yani :bhr::bhr:

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
malesef ben hiç bir forumda 1yıldan fazla kalamadım kısmetmi şansızlıkmı artık bilmiyorum :-)
ama şöyle birşey var bazılarının işi gücü yok sadece milletin huzurunu kaçırmak için buralarda dolaşıyorlar sürgünümü gözlemciyi kaçırdılar şimdide beni hedef aldılar sırada ben varım heralde ben öyle anlıyorum ama bu sefer sağlam kayaya denk geldiler biri gidicekse bu sefer ben olmayacam bazıları malesef babasının çiftliği sanıyor buraları belirli grup oluşturuyorlar sevmediklerini dışlayıp forumdan uzaklaştırıyorlar bu forum için demiyorum sadece okadar çok forum dolaştım heryerde böyle malesef ama bu sefer pes eden taraf ben olmayacam 1 yıldan fazla kalarak rekorumu bu forumda geliştirmek istiyorum bu forumdaki amacım sadece uzun yıllar kalabilmek editör moderator falan olmak istemiyorum ben çoğu vadi forumunda yöneticilikte yaptım ama bu forumdakı amacım görev falan almak değil sadece uzun yıllar kalabildiğim ilk forum olsun istiyorum şuankı yakın amacımda beni çekemeyenlere inat ayın favori üyesi olmak amacım en iyi cevabı ozaman vermiş olucam bu ay olmazsa başka ay ama günün birinde olabilirsem eğer bana yeticek yani :bhr::bhr:
Sürgünüm gitti
Gözlemci gitti
Çiğdem Yedirmeyiz

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu arada 2 hafta evde yalnızım ailem Akaraya gitti :Z oklava sorunu ortadan kalktı :D
hahaha yalnızlık görünüşte iyi olabilir ama annenie arayabilirsin yemeğini yapıp kimse önüne getirmicek artık işş başa düştü bu konudada erkekler çok üşengeç ve tembel :kiki::kiki:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...