FF Sorgu Odası|Hafta 43|Sorgudaki İsim|Çiğdem-

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
hmmm çok aşırı zayıflıkta iyi değil ortasını bulmak gerek :-):-)
evet bu avatarlarım öylesine değil yani benim lakabım sincap arkadaşlar arasında bende yıllardır nette bu avataları kullanıyorum :-):-)

bizim karşıdakı bakkal bu fotodakının aynısınından getiriyor böyle kocaman siyah siyah ağzımın suyu akıyor ama içi sert oluyor ona göre :-):-)
Valla hiç duymadım da görmedim de şaşırdım :X

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bazı arkadaşlar benim çok uzun cümleler kurduğumu; çok uzun cümleler kurduğum gibi de anlaşılamaz olduğumu düşünüyorlar. Sen ne düşünüyorsun bu konu hakkında?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çiğdem hakkımdaki düşüncelerinin yanında birde nerelerde takılmaktan hoşlandığını forumda itici bulduklarını ,kiminle anlaştıklarını neyi neden sevmediğini ve sevmemenin nedenini ? alabilirmiyim rica etsem :bhr: @Çiğdem-
sende sevdiğim üyelerin başında geliyorsun cnm :bhr::bhr::bhr:
öncelikle azminden dolayı kutluyorum okadar kilo vermek kolay değil çok iyi anlaştığım bir üyesin benimle ortak yönlerinde var haksızlığa gelemiyorsun bazen çok hassas oluyorsun herkesten kaçıp gitmek istiyorsunkı bunlar benimde ağırlıklı olarak yaşadığım yönlerim
senaryoların çok başarılı bence devam etmelisin forumdanda gitmeyi düşünme bak @sürgünüm döndü sende dön :-):-)

nerelerde takılmak net ortamlarında facebook,kızlar soruyor,vadi forumları,ozanın bu formu :-)
twetter sevmiyorum ama face varken gerek yok :-):-)

forumda benle uğraşanları çekemeyenleri itici buluyorum ama bunu şimdi kimler oldunu söylemicem ben hiç bir zaman ilk bulaşan olmam birisi bana bulaşmazsa asla ona bulaşmam o itici bulduklarım bana yeniden saldırmadığı sürece adlarını ağzıma almam cnm hatta hatasını telafi edenlede aramı iyi tutarım insan gibi yazanla insan olanla ben sohbetimi esirgemem bu yüzdende bir tarafı kalkık olam hemcimslerim bu yüzden çekemezler beni :bhr:
kimlerle anlaştıklarımı etkilemiştim orda sende vardın :-):-)
neyi neden sevmem haksızlığa uğramayı sevmem çünkü ben herzaman uyumlu anlaşmaktan yanayım sevecen birisi olduğumuda düşünüyorum :love1::love1:

Valla hiç duymadım da görmedim de şaşırdım :X
hahaha işte sana yolladığım foto gerçek siyah elma otür oluyor internetten arastırırsan daha detaylı öğrenirsin bende bizim bakkal sayesinde öğrendim büyük marketlerde görmüyordum bizim buranın bakkalı getiriyor orda gördüm bende ilk kez :-):-)

Bazı arkadaşlar benim çok uzun cümleler kurduğumu; çok uzun cümleler kurduğum gibi de anlaşılamaz olduğumu düşünüyorlar. Sen ne düşünüyorsun bu konu hakkında?
hahahah bu konuda bendensin bende aşırı şekilde uzun uzun anlatırım herşeyi banada düşük çene diyen oluyor ama bence kıskanıyorlar bizi boş ver :kiki::kiki:
kuzenlerimle yada arkadaşlarımla 2 saat konustuğumu hatırlıyorum telefonda hiç durmadan ard arda konusabiliyorum :kiki::kiki:detaycı olmak çok iyi bir özellik bence boşş konuşmadıktan sonra detaylı anlatmak bence iyi birşey :-):-)

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
öncelikle azminden dolayı kutluyorum okadar kilo vermek kolay değil çok iyi anlaştığım bir üyesin benimle ortak yönlerinde var haksızlığa gelemiyorsun bazen çok hassas oluyorsun herkesten kaçıp gitmek istiyorsunkı bunlar benimde ağırlıklı olarak yaşadığım yönlerim
senaryoların çok başarılı bence devam etmelisin forumdanda gitmeyi düşünme bak @sürgünüm döndü sende dön :-):-)

nerelerde takılmak net ortamlarında facebook,kızlar soruyor,vadi forumları,ozanın bu formu :-)

forumda benle uğraşanları çekemeyenleri itici buluyorum ama bunu şimdi kimler oldunu söylemicem ben hiç bir zaman ilk bulaşan olmam birisi bana bulaşmazsa asla ona bulaşmam o itici bulduklarım bana yeniden saldırmadığı sürece adlarını ağzıma almam cnm hatta hatasını telafi edenlede aramı iyi tutarım insan gibi yazanla insan olanla ben sohbetimi esirgemem bu yüzdende bir tarafı kalkık olam hemcimslerim bu yüzden çekemezler beni :bhr:
neyi neden sevmem haksızlığa uğramayı sevmem çünkü ben herzaman uyumlu anlaşmaktan yanayım sevecen birisi olduğumuda düşünüyorum :love1::love1:

hahaha işte sana yolladığım foto gerçek siyah elma otür oluyor internetten arastırırsan daha detaylı öğrenirsin bende bizim bakkal sayesinde öğrendim büyük marketlerde görmüyordum bizim buranın bakkalı getiriyor orda gördüm bende ilk kez :-):-)

hahahah bu konuda bendensin bende aşırı şekilde uzun uzun anlatırım herşeyi banada düşük çene diyen oluyor ama bence kıskanıyorlar bizi boş ver :kiki::kiki:
kuzenlerimle yada arkadaşlarımla 2 saat konustuğumu hatırlıyorum telefonda hiç durmadan ard arda konusabiliyorum :kiki::kiki:detaycı olmak çok iyi bir özellik bence boşş konuşmadıktan sonra detaylı anlatmak bence iyi birşey :-):-)
Teşekkür ediyorum hakkımdaki görüşlerin için .... sende ben gibi iyi anlaşmaktan yanasın ve haksızlığa uğramayı sevmiyorsun .... demek sürgünüm geldi hayırlı olsun onun adına ben canımın sıkıntına girdim bugün kafa dağıtmak adına ama sadece bugün dediğim gibi...Senaryolara gelince ben yazacam Pompy yayınlıcak devam edicek her şekilde forumdakilere gelirsek o ertelendi...birde bu hafta konuk oyuncu sensin Farklı Hayatlarda...Hemcinsilerini sekteye uğratıyorsun bu çok iyi :d:,başka söze gerek yok yorum için teşekkürler...

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061

Ço hoş görüntüsü var ekşidir de o bayılırım ekşiye :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ço hoş görüntüsü var ekşidir de o bayılırım ekşiye :D
hahaha benide görüntüsü bitirdi zaten siyah olmasına rağmen çok etkileyici görünüyor :-):-)
braz ekşi brazda sert ama sincaplar sever kemirmeyi hahah bana sorun değil :F

Teşekkür ediyorum hakkımdaki görüşlerin için .... sende ben gibi iyi anlaşmaktan yanasın ve haksızlığa uğramayı sevmiyorsun .... demek sürgünüm geldi hayırlı olsun onun adına ben canımın sıkıntına girdim bugün kafa dağıtmak adına ama sadece bugün dediğim gibi...Senaryolara gelince ben yazacam Pompy yayınlıcak devam edicek her şekilde forumdakilere gelirsek o ertelendi...birde bu hafta konuk oyuncu sensin Farklı Hayatlarda...Hemcinsilerini sekteye uğratıyorsun bu çok iyi :d:,başka söze gerek yok yorum için teşekkürler...
ben tşşk ederim iyi görüşlerin için :bhr::bhr:
pompy senin senaryonu göndermeli şekilde ayarlıcam bişiler yapıcam diyordu ama adamına teslim etmişsin 2-3 bölüm sonra okullarda bombalar patlar hahaha :F
üyeliğini kapatma ara sıra yine uğrarsın foruma bak destere ban yedi 15 20 gün çatlıyordur şimdi sıkıntıdan :kiki::kiki:

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
hahaha benide görüntüsü bitirdi zaten siyah olmasına rağmen çok etkileyici görünüyor :-):-)
braz ekşi brazda sert ama sincaplar sever kemirmeyi hahah bana sorun değil :F

ben tşşk ederim iyi görüşlerin için :bhr::bhr:
pompy senin senaryonu göndermeli şekilde ayarlıcam bişiler yapıcam diyordu ama adamına teslim etmişsin 2-3 bölüm sonra okullarda bombalar patlar hahaha :F
üyeliğini kapatma ara sıra yine uğrarsın foruma bak destere ban yedi 15 20 gün çatlıyordur şimdi sıkıntıdan :kiki::kiki:
Pompy bakayım ne yaapcak senaryoma baktım ki çok değişiyor senaryom bende başkasına emanet ederim ;) destere ban mı yedi yazıkk ya onun yerine beni banlasalardı keşke yazıkk olmuş....

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Klasik soru; benim hakkımda neler düşünüyorsun?

Özel sorum ise; 4000'e yakın mesaj atmışken neden sadece 5 konun var :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Pompy bakayım ne yaapcak senaryoma baktım ki çok değişiyor senaryom bende başkasına emanet ederim ;) destere ban mı yedi yazıkk ya onun yerine beni banlasalardı keşke yazıkk olmuş....
haha şaka cnm pompyı kızdırmıyım sonra :kiki::kiki: o emanetine en iyi şekilde önem veriyor
destere 15 gün kadar ban yedi ama çoğu gitti artık az günü kaldı ayrıca sansınıda çok zorlamıs garip garip şeyler yazıyormuş yine sonunda yakalanmış tekmeyi yemiş haha :F
forum çok durgunlaşmıştı sürgünüm sen destere gidince daha öncede ban yediğinde 5 aymı ne foruma gelmemiş küsüp destere yine küsmezde haftaya gelir umarım :-):-)

Klasik soru; benim hakkımda neler düşünüyorsun?

Özel sorum ise; 4000'e yakın mesaj atmışken neden sadece 5 konun var :D
konu açmaya yönelmiyorum ilk 4 ayımda sadece mesaj sayıma yüklendim :-):-):-)
ayrıca sende 2012 üye olmuşsun ama 2,554 mesajın var hala :kiki::kiki:

hakkında düşüncelerim forumda hala tanışamadığım bazıları var sende onlardansın karşılıklı hiç sohbet edemedik forumdada çok aktif değilsin sanki ama forumun sevilen üyelerinden olduğunu görebiliyorum üyelerle o arkadaşlık sıcaklığını kurmuşsun :-):-)
benim konuma göz dikiceğine mesaj sayını yükselt :kiki::kiki: daha iyi tanısırız zamanla :bhr::bhr:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
çiğdem izlediğin dizileri yazar mısın ? :D
1.süpernatural :2 avcı çeşitli yaratıkları avlıyor ayrıdan melekler şeytanlar ne ararsan var :-)
2.the originals : vampir dizisi
3.the walking dead zombi zaten biliyorsun :-):-)
4.arrow : süperkahraman betmen tarzı adada ölü bilinen biri geri dönüp suçlularla savaşıyor
5.the vampire diaries : vampir
6.teen wolf : kurt adam
7.the tomorrow people : metrix tarzı üstün güçleri olan kişilerle ajanlar arasında geçiyor
8.grimm : dedektif olan birinin insan kılığında olan çeşitli yaratıkları kovalamasıyla geçiyor
9.sleepy hollow : yıllar önce savasta ölen bir adam şehre dönüp şeytanlarla mücadele ediyor
10.orphan blac : 1 kadının kendisidnen başka klonları olduğunu görmesini konu alıyor
11.almost human : 2048 yılını konu alıyor robotlarla polislerin ortak çalışması
12.believe :güçleri olan bir kızı kanun kaçağına emanet ediyorlar koruması için babası çkıyor
13.resurrection :30 yıl önce ölen çocuğun yine aynı bedenle dünyaya gelmesini
14.witches of east end : cadı dizisi
15.the 100 : uzaydan 100 suçluyu dünyaya gödneriyorlar yaşamaları için
16.black sails : korsan dizisi

sezonları devam ediyor hepsininde çok kaliteli diziler
turn adlı diziyede başlamayı düşünüyorum 1.bölümü yayınlandı izleyince karar vericem
casuslukla eski dönem savaslarla ilgili konusu galiba :-):-):-)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1.süpernatural :2 avcı çeşitli yaratıkları avlıyor ayrıdan melekler şeytanlar ne ararsan var :-)
2.the originals : vampir dizisi
3.the walking dead zombi zaten biliyorsun :-):-)
4.arrow : süperkahraman betmen tarzı adada ölü bilinen biri geri dönüp suçlularla savaşıyor
5.the vampire diaries : vampir
6.teen wolf : kurt adam
7.the tomorrow people : metrix tarzı üstün güçleri olan kişilerle ajanlar arasında geçiyor
8.grimm : dedektif olan birinin insan kılığında olan çeşitli yaratıkları kovalamasıyla geçiyor
9.sleepy hollow : yıllar önce savasta ölen bir adam şehre dönüp şeytanlarla mücadele ediyor
10.orphan blac : 1 kadının kendisidnen başka klonları olduğunu görmesini konu alıyor
11.almost human : 2048 yılını konu alıyor robotlarla polislerin ortak çalışması
12.believe :güçleri olan bir kızı kanun kaçağına emanet ediyorlar koruması için babası çkıyor
13.resurrection :30 yıl önce ölen çocuğun yine aynı bedenle dünyaya gelmesini
14.witches of east end : cadı dizisi
15.the 100 : uzaydan 100 suçluyu dünyaya gödneriyorlar yaşamaları için
16.black sails : korsan dizisi

sezonları devam ediyor hepsininde çok kaliteli diziler
turn adlı diziyede başlamayı düşünüyorum 1.bölümü yayınlandı izleyince karar vericem
casuslukla eski dönem savaslarla ilgili konusu galiba :-):-):-)
teşekkür ederim :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
tamam , listendekilerin bazılarını izledim
house of cards dizisini izliyormusun , 9.0 puan almnış :D
the tomorrow peoplede bu yıl başladı ve süper bir dizidir
houseyi izlemedim daha doğrusu şuan bu liste dışındakılerini izlemiyorum şuan :-):-)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...