FF Sorgu Odası - Hafta 3 - Sorgudaki İsim: Fks14

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Burada ne demek istediğini tam anlayamadım da bir şey ima ettin ? :)

Hayir birsey ima etmedim tabii ki endgame. Sadece bu tip seyler olursa yani konu icerisinde "?" gibi isaretler kaldirmaya özen gösteririm.

destere: Askeri darbeler biz ailecek cok cok üzüldük ve üzülmeye devam ediyoruz.. Malum Kasim ayinda yasananlar bizi derinden etkiledi. Sehitlerimizi topraga gömmüs olduk.. Buradan da seslenmek istiyorum.. Tüm sehitlerimizin ailelerine sabir diliyorum.. Ve sehitlerimize Allahtran rahmet diliyorum.

capslock: Diyelim ki öyle teklif geldi, hemen atlamam prensip olarak. Atlayamam da. Yurt disinda yasayan ve Türkiyede oyunculuk yapmak isteyen birinin annesinin ve babasinin da Türkiye yerlesmesi gerektigine inaniyorum. Diyelim ki annen ile baban gelmiyor ve tek basina gidiyorsun, o zaman siginacak bir evin olmasi gerek. Ayrica ben öyle hemen gelemem tabii ki, cünkü kayit oldugum ajansalar var burada. Ve bunu daha önce de söylemistim; okul benim icin herzaman ön planda. Önce okulumu bitirip meslek sahibi olurum ardindan oyunculukla ugrasirim. Yoksa yillar sonra cok pisman olacagimi biliyorum..

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Artik son yarim saat.. Sormak istediginiz sorulariniz varsa, son firsatiniz bu..

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
saat 19.55 gibi son sözünü söyle fks14 saat 20.00 gibi konu kilitlenecek:)

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Merhaba sayin FavoriForumum ve sorgu odasini disaridan takip eden misafirler,

Bildiginiz gibi ben bu foruma 15 Subat 2011 tarihinde oldum ve bir haftada moderatör olmaya layik görüldüm. Reyting Sonuclari & Televizyon Haberleri bölümünde katki saglamaya basladim. Ardindan magazin ve astroloji bölümünde katki saglamaya devam ettim. Tabii bunlar disinda baska bölümlere katki sagladigimi inaniyorum.

Ben bu foruma üye oldugumda ve moderatör oldugumda cok kalabalik degildi. Ve haber ve konu paylasan az kisi vardi. Ama cok güzel yorumcular vardi zamaninda: SameT, keskinbudala ve Elestirmen bunlardan bir örnekti tabii daha cok yorumcu vardi ama aklima gelmiyor su an. Zamaninda herkesle iyi geciniyordum, kavga vesaire etmiyordum. Yazin bazi tatsiz olaylar yasandi, bunlar benim icin cok kötü zamanlardi.. Kendimi suclu hissediyordum.

Kasim ayinda atamalarda süper moderatör olmaya layik görüldüm. Hersey cok iyiydi 2011 yilinin sonunda fakat 2012 geldi ve olaylar yasamaya basladim ister istemez. Hakaretlere ugradim, küfürler edildi bana, vesaire. Bu dönemler benim icin cok zor dönemlerdi. Simdi burada acitasyon yaptigimi asla düsünmeyin, bunlari sizlere önceden de söylemek istiyordum ve sorgu odasini bekledim. Birkac yöneticiyle ister istemez tatsiz tartismalar oldu. Bir aralar hemen hemen hersey düzeldi derken yine tatsiz olaylar devam etti. Bu haftada zor bir haftaydi benim icin ve birkac üye icin. Hos olmayan seyler oldu.. Bunlari degisterebilirmiyiz, hayir degistiremeyiz.. Gecmisi degistirebilirmiyiz? Hayir. Ama gelecegi degistirebiliriz..

Bundan sonra herseye daha cok dikkat edecegim ve daha da ciddi olmaya calisacagim. Belki daha da aktif olmam lazim, ama yeterince kadar aktif oldugumu düsünüyorum fakat okula gittigim icin hafta ici 5,6 saat aktif olamiyorum ama aksamlari hep buradayim. Uzun lafin kisasi; burada kirdigim veya üzdügüm kisiler varsa özürümü dilemek istiyorum. Artik bundan sonra kimselere karismak istemiyorum ama ayni toleransi bana gösterelecegini istiyorum.

Yeni gelen üyeler icin bunlari söylemek istiyorum: Bu forumun kiymetini gercekten bilin, cünkü burasi bir aile ve bazen ister istemez tatsiz seyler yasaniyor fakat hayat devam ediyor..

Bana, sorgu odasinda soru soran herkese tesekkürlerimi iletmek istiyorum. Cok güzel bir hafta oldu, cok güzel sorular soruldu ve tüm sorulara icten cevap verdigimi düsünüyorum.

Mutlu, huzurlu ve "Favori" kalin..

Fks14.

Son düzenleme:

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Konu kapanmadığına göre şu soruları da cevaplamak zorundasın. :)

1-) Sence "yorumcu" diye tabir edilen, başkası tarafından hazırlanmış parçaları seslendiren kişilere sanatçı denir mi ?

2-) Bir oyuncu şarkı söyleyebilmeli midir ? Sen şarkı söyleyebilir misin ?

3-) Aşağıdaki videoda yer alan şarkı bugüne kadar duyduğun en iyi ve duygusal şarkı olabilir mi ?

4-) Sence kadın ile erkek arasında bir fark var mıdır ? ( Fiziksel farklılıklar ihmal edilmiştir. )

5-) Bir diziye "kadın dizisi-erkek dizisi" şeklinde yakıştırmalar yapılması sence doğtu mudur ? Bu davranış ceza sebebi midir ?

6-) Dizinin yeni bölümünü yarın mı yayınlayacaksın? Bölüm hazır mı ?

7-) Ozan'ın görevlerini layıkıyla yaptığına inanıyor musun ? Sana göre yanlış olan kararları-düşünceleri var mı ? Varsa bu konuda içini dökmek ister misin ?

:cool: Hangi bölümlerin moderatörüsün ? Süper mod olmadan önce hangi bölümlere bakıyordun ? Hiç girmediğin bölümler var mı ? Varsa hangileri ?

9-) Yeni mesajları okumaya çalışırken konuları neye göre filtrelersin ? Forumdaki her mesajı okur musun ?

10-) Okulunda verilen dil derslerinden hangilerini alıyorsun ?

11-) Facebook'ta hangi sayfaları takip ediyorsun ?

12-) Son mesajından sonra yeni bir mesaj yazılmış olması seni şaşırttı mı,rahatsız etti mi ?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809

1-) Sence "yorumcu" diye tabir edilen, başkası tarafından hazırlanmış parçaları seslendiren kişilere sanatçı denir mi ?

3-) Aşağıdaki videoda yer alan şarkı bugüne kadar duyduğun en iyi ve duygusal şarkı olabilir mi ?

4-) Sence kadın ile erkek arasında bir fark var mıdır ? ( Fiziksel farklılıklar ihmal edilmiştir. )

5-) Bir diziye "kadın dizisi-erkek dizisi" şeklinde yakıştırmalar yapılması sence doğtu mudur ? Bu davranış ceza sebebi midir ?

7-) Ozan'ın görevlerini layıkıyla yaptığına inanıyor musun ? Sana göre yanlış olan kararları-düşünceleri var mı ? Varsa bu konuda içini dökmek ister misin ?

:cool: Hangi bölümlerin moderatörüsün ? Süper mod olmadan önce hangi bölümlere bakıyordun ? Hiç girmediğin bölümler var mı ? Varsa hangileri ?

9-) Yeni mesajları okumaya çalışırken konuları neye göre filtrelersin ? Forumdaki her mesajı okur musun ?

12-) Son mesajından sonra yeni bir mesaj yazılmış olması seni şaşırttı mı,rahatsız etti mi ?

Maalesef konu kilitlenmis. Artik sordugun soruya cevap vermem saygisizlik olur konu sahibi olan ve konuyu kilitleyen kisiye..

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yok izin falan gidin beya:D

edit:fks14 benim adımı söylemiyorsun bunun sebebi nedir hala anlamış değilim 4-5 konuda da böyle gördüm hiç hoş gelmiyor bu bana bana niye soruyorsunuz cevaplayın işte

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809

1. Bence sanatci denir. Sonuc itibariyle orada sanatla ugrasmakta ve bence sanatla ugrasan kisi sanatcidir. Mesela bende sanatla ugrasiyorum bende sanatci sayilirim.

2. Oyuncunun öyle bir zorunlulugu yok, fakat sarki söyleyebilirse bu avantajlidir. Mesela bana güzel sarki söyleyebiliyorsun diyorlar genellikle..

3. Bence su ana kadar duydugum en güzel duygusal sarkisi. Severek dinlerim.

4. Bence erkege nasil davraniliyorsa kadina da öyle davranmaliyiz. Kadinlar cok degerlilerimiz. Onlarin kiymetlerini bilmeliyiz.

5. Bence dogru degil. Ceza gerektirecek birsey yok cünkü hakaret ve kiskirticilik yok. Ama ben o mesajlari hos bulmuyorum, buradan da duyurmus olayim.

6. Laptopum tamircide, senaryolarim, diyaloglar vesaire hep orada yani laptopumu beklemek zorundayim. En kötü ihtimal haftaya yayinlarim.

7. Benim, benden daha tecrübeli olan ve isini benden daha iyi yapan kisiyi elestirmem bence hos degil. Isini iyi yapiyor OzaN, bana bazen sert ciktigi oluyor ama normal karsiliyorum. Sonucta o da herseyin cok iyi olmasini istiyor her admin gibi.

8. Su an FF Yasam & Eglence ve TV Dünyasi bölümünde moderatörüm. Yakinda bunlara bir tane daha eklemek istiyorum acikcasi.

9. Yazilan mesajlara bakarim genellikle. Güzel mesajlar vardir genellikle. Forum icinde her mesaji okuyamasamda cok mesaj okudugumu biliyorum. Ve bircok konuya mesaj atmaya calisiyorum.

10. Almanca, Ingilizce, Hollandaca ve Fransizca. Dördünü de cok seviyorum.

11. Facebookta Sedef Sahin fanclub, Adini Feriha Koydum ve Muhtesem Yüzyil sayfalarini takip ediyorum.

12. Rahatsiz etmedi.

xdragxx: Bundan sonra daha da dikkat ederim.. Kusura bakma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...