FF Sorgu Odası - Hafta 29- Sorgudaki İsim: Duygusuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sorgu odasındaki isim adminimiz Duygusuz.

Fakat Duygusuz'un sizden bazı istekleri var...

1. Soruları sorduktan sonra sabırlı olalım.

2. Absürt soru tabii ki olsun ama fazla abartmayalım.

3. Herhangi bir üye bir soru sorduktan sonra sorduğu soruya cevap almadan başka soru sormasın ki sorular kaynamasın.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Merhaba Duygusuz ilk sorun benden gelsin o halde.Klasiğimizi bozmayalım benim hakkımda ne düşünüyorsun? :)

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Kaç yaşındasın?
Okuyor musun yada mesleğin var mı?

Cenation

Favori Üye
Reaksiyon puanı
248
Puanı
454
Benim hakkımda ne düşünüyorsun yerine KK | Batman'i nasıl bilirsin diye soracam? :D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
O herkesin sorduğu klasik soruyla giriş yapıyorum konuna. Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Benim hakkımda ne düşünüyorsun ?
Profil mesajlarıma niye cevap vermiyorsun ? :D

Prncss..

Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
Klasik soruyu ben sormazsam olmaz. :)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
berkann'dan tanımazsan: Selçuk Şahin ve Şınayder'den tanıyabilirsin. :D

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Geleneği bozmayayım bende. :F

Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :)

Duygusuz

...
Founder
Reaksiyon puanı
1
Puanı
119
Web Sitesi
fav10.net
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Umarım isteklerim sizin için sorun teşkil etmez. Elimden geldiğince sorularınızı yanıtlamaya çalışacağım, geç kaldığım zamanlar olursa lütfen kusuruma bakmayınız.

Merhaba Duygusuz ilk sorun benden gelsin o halde.Klasiğimizi bozmayalım benim hakkımda ne düşünüyorsun? :)

Merhaba denizz19, henüz birçok üyeyi tanımıyorum, daha önceden tanıdığım fakat unuttuğum kişiler de oldu açıkçası. Yorumlarını gördüm birçok konuda, o yorumlara bakarak:

Durumlara makul yaklaşabilen bir yapın olduğunu düşünüyorum öncelikle. Cem Yılmaz'ı beğenmiyor olman bence kolay beğenen ve kolay gülen bir insan olmadığını gösteriyor, bu iyidir. Anketler ve sorular görüyorum sende genelde, bu da meraklı bir kişiliğin olduğu fikrini verdi bana. Şimdilik gözlemlerim bu kadar. Yeterince tanıma fırsatım olmadı malesef, ama seni tanımak isterim...

xdragxx, ismini unuttuğum sevgili üyelerimizdensin, haxball konusunda oldukça iyisin fakat gerek sitede gerek o oyunda gördüğüm kadarıyla çok hırslısın, bu konu sıkıntı yaratabilir dikkat etmelisin bence. Önceden seni tartışmalarda görürdüm, girebildiğim bir haftada etliye sütlüye karışmayan bir hal almışsın gibi geldi ve bunu beğendim açıkçası... Şimdilik bu kadar.

Ayrıca konu için sana burada da teşekkür ederim, FF kurulduğundan bu yana bir ailedir ve öyle kalacak. Sen bu organizasyonla bizlerin birbirini daha iyi tanımasını sağlıyorsun... Umarım programın da FF'nin bir aile oluşu da uzun süreler devam eder...

:-) Bu soruya sırf baş harfleri yazarak cevap verecektim ancak uygun gözükmedi bana, bir iki kelime yazmakla elim ya da klavyem aşınmayacaktır diye düşündüm. Açıkçası seni henüz tanımıyorum, yorumlarında da kişiliği belli eden şeyler görmedim, sadece bu mesaja bakarak pratik birisi olduğunu söyleyebilirim.

Kaç yaşındasın?
Okuyor musun yada mesleğin var mı?

Hayret bir şey yaa diye başlıyorum nickine gönderme yaparak. :-) Açıkçası az önceki arkadaş gibi seni de çok fazla tanıma fırsatım olmadı. Dolayısıyla kendinizi tanıtmanızı isteyeceğim sizden.

21 yaşındayım, okuyorum. Mimar Sinan Üniversitesi, Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde...

Bende sorayım bari. :D Benim hakkımda ne düşünüyorsun ?

Çağlar, öncelikle harika bir kalecisin, sow falan halt etmiş. :p :-) Uzun zaman önce tanıştığım insanlardansın aslında. Ancak siz sorarken çok klasikmiş gibi geliyor da bu soru gerçekten çok zor bir soruymuş. :-) Forumda olmasından zevk aldığım kişilerdensin, gerek konuların gerek mesajların gerekse sohbetin gayet oturaklı. Herhangi bir problem çıkardığını görmedim şimdiye kadar, senin de ben bir şeye karışmam işime bakarım diyen bir havan var. Tatmin etmedi biliyorum ama şimdilik bunlar geliyor aklıma...

Benim hakkımda ne düşünüyorsun yerine KK | Batman'i nasıl bilirsin diye soracam? :D

Batman, soruyu değiştirmen birçok kişilerce çok önemsiz olabilir ama benim için gerçekten önemliydi. Öncelikle tanıdığım yönünle Haxball'da iyi bir forvetsin... Hatta bir taraftar edasıyla herkes yalan KK | Batman bir numara bile diyebilirim. :-) Onun dışında çok fazla yorumuna denk gelmedim. Sadece gördüğüm yorumlardan müziği, filmi ve dizileri takip ettiğini gördüm. Kültür her alanda önemlidir. Şimdilik bu kadar, kendini bana tanıtırsan sevinirim...

O herkesin sorduğu klasik soruyla giriş yapıyorum konuna. Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Arslan Bey, senin takıldığın konulara ben takılmadım, benim takıldığım konulara sen takılmadın... Bir türlü karşılaşma fırsatımız olmadı. Bir gün olursa beni karşında değil yanında yahut arkanda göreceğini bil istedim... Kendini tanıtabilirsen çok sevinirim...

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Beni pek fazla tanımazsın ama yine de klasik sorudan vazgeçmeyelim. :D Benim Hakkımda Ne Düşünüyorsun?

Duygusuz

...
Founder
Reaksiyon puanı
1
Puanı
119
Web Sitesi
fav10.net
Geleneği bozmayayım bende. :F

Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :)

Malesef ki ben de geleneği bozmayarak, seni henüz tanımadığımı söyleyeceğim. Sen dizi koliksin ben tv izlemiyorum hesap et işte ne zaman nerde nasıl karşılaşır da tanışırız. :-) Kendini tanıtabilirsen sevinirim. :-)

berkann'dan tanımazsan: Selçuk Şahin ve Şınayder'den tanıyabilirsin. :D

(:-) Gülümsettin beni, gülümsetiyorsun birkaç gecedir. Bilmiyorum beğenmeyen var mıdır ama ben beğeniyorum Haxball'daki oyununu... Onun dışında seninle de pek karşılaşmadık sitede. Kendini tanıtabilirsen memnun olurum. :-)

Profil mesajlarıma niye cevap vermiyorsun ? :D

Harika. :-) Profil mesajlarına neden cevap vermiyorum... Bana herhangi bir yolla ulaşan herkese elimden geldiğince cevap vermeye çalıştım ancak arada gözden kaçırdıklarım olmuştur illa ki bu sen oluyorsun sanırım, bunun için özür dilerim. Senin hakkında ne düşünüyorum... Senin hakkında şu an sadece Haxball ve goller geliyor aklıma, gerçekten başarılısın. :-) Bunun dışında aklıma gelen bir şey yok malesef... Kendini tanıtabilirsen sevinirim. :-)

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059

Malesef ki ben de geleneği bozmayarak, seni henüz tanımadığımı söyleyeceğim. Sen dizi koliksin ben tv izlemiyorum hesap et işte ne zaman nerde nasıl karşılaşır da tanışırız. :-) Kendini tanıtabilirsen sevinirim. :-)

(:-) Gülümsettin beni, gülümsetiyorsun birkaç gecedir. Bilmiyorum beğenmeyen var mıdır ama ben beğeniyorum Haxball'daki oyununu... Onun dışında seninle de pek karşılaşmadık sitede. Kendini tanıtabilirsen memnun olurum. :-)

Harika. :-) Profil mesajlarına neden cevap vermiyorum... Bana herhangi bir yolla ulaşan herkese elimden geldiğince cevap vermeye çalıştım ancak arada gözden kaçırdıklarım olmuştur illa ki bu sen oluyorsun sanırım, bunun için özür dilerim. Senin hakkında ne düşünüyorum... Senin hakkında şu an sadece Haxball ve goller geliyor aklıma, gerçekten başarılısın. :-) Bunun dışında aklıma gelen bir şey yok malesef... Kendini tanıtabilirsen sevinirim. :-)
TV İzlemeden hayat nasıl geçebilir ya özellikle de dizi?

Sanırım sinema filmleriyle daha çok haşır neşir olmalısın. :)

Dr.Who

Emekli
Reaksiyon puanı
84
Puanı
185
benim hakkimda ne dusunuyorsun :D eski nickim sagolera bu arada :D

Duygusuz

...
Founder
Reaksiyon puanı
1
Puanı
119
Web Sitesi
fav10.net
Klasik soruyu ben sormazsam olmaz. :)

Seni ayrı bir mesaja almak istedim... Aslında bu cümle, hakkında ne düşündüğümü diğerlerine değil ama sana açıklıyor olmalı. Hakkında ne düşündüğümü söylemem için illa işte kibarsın, düşüncelisin, meraklısın, sıcak kanlısın gibi özellikleri mi saymalıyım yoksa benim insanları sevme şeklim farklıdır, öyle ikide birde aramam, sürekli görüşmem ama severim, içten severim onları ki

[video]http://www.izlesene.com/video/zeki-muren-kiskanirim-seni-ben/743742[/video]

tarzında bir yaklaşımım olur onlara karşı diye söyleyip anla işte hakkında ne düşünüyorum mu demeliyim bilemedim...

Anlaşılır olmadı, anlaşılır olsun istemedim... Sen anla yeter, anlayacağını biliyorum...

Prncss..

Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305

Seni ayrı bir mesaja almak istedim... Aslında bu cümle, hakkında ne düşündüğümü diğerlerine değil ama sana açıklıyor olmalı. Hakkında ne düşündüğümü söylemem için illa işte kibarsın, düşüncelisin, meraklısın, sıcak kanlısın gibi özellikleri mi saymalıyım yoksa benim insanları sevme şeklim farklıdır, öyle ikide birde aramam, sürekli görüşmem ama severim, içten severim onları ki

[video]http://www.izlesene.com/video/zeki-muren-kiskanirim-seni-ben/743742[/video]

tarzında bir yaklaşımım olur onlara karşı diye söyleyip anla işte hakkında ne düşünüyorum mu demeliyim bilemedim...

Anlaşılır olmadı, anlaşılır olsun istemedim... Sen anla yeter, anlayacağını biliyorum...

Sanıyorum düşüncelerini anlatmak istediğinden daha fazla anladım... Tüm bu düşüncelerimizin karşılıklı olduğunu bilmekte çok sevindirdi beni. :)
Sadece meraklısın, iyisin gibi ifadelerden ayrı tuttuğun için ayrıca teşekkür ediyorum. :utan2:
Bu mesajın beni unuttun sitemlerimin sonu oldu galiba. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...