FF Sorgu Odası - Hafta 29- Sorgudaki İsim: Duygusuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Tanıtıyım kendimi.

İsmim Orçun bilmeyen yok zaten. :D
13 yaşındayım İstanbul'da oturuyorum. :D
Fenerbahçeliyim, L&M dizisinin fanıyım. :D Öyle işte. :D

Sen hangi takımlısın ? :D

Son düzenleme:

Duygusuz

...
Founder
Reaksiyon puanı
1
Puanı
119
Web Sitesi
fav10.net
Beni pek fazla tanımazsın ama yine de klasik sorudan vazgeçmeyelim. :D Benim Hakkımda Ne Düşünüyorsun?

Kendin de söylemişsin, pek tanımıyorum açıkçası seni... Ancak bu cümlelerden kendini bilen bir insan olduğun çıkıyor diğer yandan sen de öyle tartışmalara falan karışan bir tip değilsin. İmzana bakarsak İntikam ve Yalan Dünya'yı seviyorsun. Şimdilik bu kadar. Sen kendini tanıtır mısın?

benim hakkimda ne dusunuyorsun :D eski nickim sagolera bu arada :D

Sagolera'yı nick olarak hatırlıyorum ancak... Özür dilerim bunun için... Dolayısıyla hakkında düşündüğüm çok fazla bir şey de kalmıyor... Teoman seviyorsun sanırım, Sagopa ve Kolera'yı da severdin bir ara... Teoman'ı ben de severim... Şimdilik bu kadar, kendini tekrar tanıtırsan sevinirim...

Benim hakkımda ne düşünüyorsun ?

Furkan, bizim içli kardeşimiz... Hep bir şeyler yapmaya çalıştın, kendini izah edemedin, anlamsız geldi bazılarına bazı şeyler... Anlıyorum seni, cümlesi kadar eksik bir cümle daha yoktur dünyada... Anlayamıyorum seni Furkan, nasıl düşünüyorsun, ne hissediyorsun şu an anlayamıyorum... Ama üzüldüğünü biliyorum birçok kez... Üzgünüm tümü için...

Azimli birisin sen... Bunu birçok kereler gördüm... Gerek site içindeki çalışmaların gerekse son girdiğim film işi bunları sonuna kadar gösterdi... Her zaman arkandaydım, hala öyleyim, azmin eksik olmasın kardeşim...

- - - Ekleme - - -

TV İzlemeden hayat nasıl geçebilir ya özellikle de dizi?

Sanırım sinema filmleriyle daha çok haşır neşir olmalısın. :)

Evet sinemayı sever ve takip ederim. Ancak o konuda da çok çok kültürlüyüm gibi bir iddiam olmadı hiçbir zaman... Ama kültür önemlidir... Öyle bir iddiam olsa fena olmazdı...

Tanıtıyım kendimi.

İsmim Orçun bilmeyen yok zaten. :D
13 yaşındayım İstanbul'da oturuyorum. :D
Fenerbahçeliyim, L&M dizisinin fanıyım. :D Öyle işte. :D

Sen hangi takımlısın ? :D

Teşekkür ediyorum Orçun. İstediğin cevap olmayacak ama ben takım tutmuyorum. :-)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Ben de tanıtayım kendimi. :D
Adım Berkan, Osmaniye'de yaşıyorum, 14 yaşındayım, 9. sınıfa gidiyorum. Galatasaraylıyım. Edebiyat sorularım olduğu zaman kapını çalacağım kesin. :D

Duygusuz

...
Founder
Reaksiyon puanı
1
Puanı
119
Web Sitesi
fav10.net

Sanıyorum düşüncelerini anlatmak istediğinden daha fazla anladım... Tüm bu düşüncelerimizin karşılıklı olduğunu bilmekte çok sevindirdi beni. :)
Sadece meraklısın, iyisin gibi ifadelerden ayrı tuttuğun için ayrıca teşekkür ediyorum. :utan2:
Bu mesajın beni unuttun sitemlerimin sonu oldu galiba. :)

O sitemlerde hoşuma giden taraf da yoktu diyemem ama yine de sonunu görmek güzel olacak. :-)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bende kendimi kısaca tanıtayım o halde madem tanıtma faslı başlamış.Ben Deniz.Nickimde 19 yapışık kaldı üzerime ama yaşım artık 21'e dayandı.Üniversite 2.sınıf tarih öğrencisiyim.Koyu bir Sıla Gençoğlu hayranıyım ki yazılarımda farkına varırsın zaten.İstanbul'da doğdum ve doğduğumdan beri de İstanbul'da yaşıyorum.Anket bölümü şu saat itibariyle kendiminmiş gibi hissediyorum artık ben çünkü en aktif olduğum bölüm bu bölüm.Tartışmalara genelde girmemeye çalışırım,içinde bulunmuş olsam dahi tartışmayı genelde bitirici önlemleri kendimce almasını bilirim.Dizi tartışmalarından hiç hoşlanmıyorum çünkü çok gereksiz.Dediğin gibi zor beğenen bir insanım ve ince eleyip sık dokurum çoğu kez.Beğenmediğim hiçbir konuyu paylaşıma sunmam,sunarsamda gerçekten kaliteli olmasına özen gösteririm.Şimdilik bu kadar... :)

Prncss..

Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305

O sitemlerde hoşuma giden taraf da yoktu diyemem ama yine de sonunu görmek güzel olacak. :-)

Sonu oldu derken şimdilik sonu oldu sen gidene kadar... :)

İnternet ve telefondan uzak duruyorsun mümkün olduğu kadar. Bunlar olmayınca zamanının tümünü ders çalışarak veya kitap okuyarak mı geçiriyorsun?

Duygusuz

...
Founder
Reaksiyon puanı
1
Puanı
119
Web Sitesi
fav10.net
Ben de tanıtayım kendimi. :D
Adım Berkan, Osmaniye'de yaşıyorum, 14 yaşındayım, 9. sınıfa gidiyorum. Galatasaraylıyım. Edebiyat sorularım olduğu zaman kapını çalacağım kesin. :D

:-) Elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım. Teşekkürler mesajın için....

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Ben de kendimi tanıtayım. :D

İsmim Rəvan tabii Türkiyede "ə" harfi olmadığı için Revan diyoruz. :D

Azerbaycanlıyım, Baküde yaşıyorum. Tıp`ta okuyorum, 2. sınıfım. 17 yaşındayım. Herkesin takıldığı nokta 17 yaşımın olup ta Tıpta okumam. Okula 5 yaşımda gittiğim için böyle oldu. Bi de bizde okul 11 yıl. :D

Duygusuz

...
Founder
Reaksiyon puanı
1
Puanı
119
Web Sitesi
fav10.net
:-) Bu smileyi çok mu seviyorsun ? :D

Evet, onu özellikle kullanmaya çalışıyorum. Kardeşimin bana hediyesidir...

Bende kendimi kısaca tanıtayım o halde madem tanıtma faslı başlamış.Ben Deniz.Nickimde 19 yapışık kaldı üzerime ama yaşım artık 21'e dayandı.Üniversite 2.sınıf tarih öğrencisiyim.Koyu bir Sıla Gençoğlu hayranıyım ki yazılarımda farkına varırsın zaten.İstanbul'da doğdum ve doğduğumdan beri de İstanbul'da yaşıyorum.Anket bölümü şu saat itibariyle kendiminmiş gibi hissediyorum artık ben çünkü en aktif olduğum bölüm bu bölüm.Tartışmalara genelde girmemeye çalışırım,içinde bulunmuş olsam dahi tartışmayı genelde bitirici önlemleri kendimce almasını bilirim.Dizi tartışmalarından hiç hoşlanmıyorum çünkü çok gereksiz.Dediğin gibi zor beğenen bir insanım ve ince eleyip sık dokurum çoğu kez.Beğenmediğim hiçbir konuyu paylaşıma sunmam,sunarsamda gerçekten kaliteli olmasına özen gösteririm.Şimdilik bu kadar... :)

Bu güzel tanıtma için çok teşekkür ederim Deniz...

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809

Kendin de söylemişsin, pek tanımıyorum açıkçası seni... Ancak bu cümlelerden kendini bilen bir insan olduğun çıkıyor diğer yandan sen de öyle tartışmalara falan karışan bir tip değilsin. İmzana bakarsak İntikam ve Yalan Dünya'yı seviyorsun. Şimdilik bu kadar. Sen kendini tanıtır mısın?

Sagolera'yı nick olarak hatırlıyorum ancak... Özür dilerim bunun için... Dolayısıyla hakkında düşündüğüm çok fazla bir şey de kalmıyor... Teoman seviyorsun sanırım, Sagopa ve Kolera'yı da severdin bir ara... Teoman'ı ben de severim... Şimdilik bu kadar, kendini tekrar tanıtırsan sevinirim...

Furkan, bizim içli kardeşimiz... Hep bir şeyler yapmaya çalıştın, kendini izah edemedin, anlamsız geldi bazılarına bazı şeyler... Anlıyorum seni, cümlesi kadar eksik bir cümle daha yoktur dünyada... Anlayamıyorum seni Furkan, nasıl düşünüyorsun, ne hissediyorsun şu an anlayamıyorum... Ama üzüldüğünü biliyorum birçok kez... Üzgünüm tümü için...

Azimli birisin sen... Bunu birçok kereler gördüm... Gerek site içindeki çalışmaların gerekse son girdiğim film işi bunları sonuna kadar gösterdi... Her zaman arkandaydım, hala öyleyim, azmin eksik olmasın kardeşim...

- - - Ekleme - - -

Evet sinemayı sever ve takip ederim. Ancak o konuda da çok çok kültürlüyüm gibi bir iddiam olmadı hiçbir zaman... Ama kültür önemlidir... Öyle bir iddiam olsa fena olmazdı...

Teşekkür ediyorum Orçun. İstediğin cevap olmayacak ama ben takım tutmuyorum. :-)

Sag ol Ugur abi. Senin gibi beni anlayan ve bana sevgi/saygi gösteren bir admin oldugun için çok sevindim. Herkesin yasayacagi bir kaderi varmis, bizim de kaderimiz böyleymis. Allah herseyin hayirlisini versin.

Duygusuz

...
Founder
Reaksiyon puanı
1
Puanı
119
Web Sitesi
fav10.net
Ben de kendimi tanıtayım. :D

İsmim Rəvan tabii Türkiyede "ə" harfi olmadığı için Revan diyoruz. :D

Azerbaycanlıyım, Baküde yaşıyorum. Tıp`ta okuyorum, 2. sınıfım. 17 yaşındayım. Herkesin takıldığı nokta 17 yaşımın olup ta Tıpta okumam. Okula 5 yaşımda gittiğim için böyle oldu. Bi de bizde okul 11 yıl. :D

Teşekkür ederim sayın doktor, başarılar. Sizin bölüm bir hayli zor olmalı. :-)

Sonu oldu derken şimdilik sonu oldu sen gidene kadar... :)

İnternet ve telefondan uzak duruyorsun mümkün olduğu kadar. Bunlar olmayınca zamanının tümünü ders çalışarak veya kitap okuyarak mı geçiriyorsun?

O zamana kadar sürsün de. :p :-)

Kitap okurum, film izlerim bazen, dersleri de ihmal etmemek lazım tabi baya yoğun oluyor üniversitemin kalite takıntısı yüzünden derslerim, sonra bir bakıyorum ertesi gün olmuş. :-)

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Türk Dili ve Edebiyatı okuyorum dedin . Peki ileride bunu öğretmenlik olarak mı değerlendireceksin? Yoksa bu bölümün başka dalları da var mı?

Duygusuz

...
Founder
Reaksiyon puanı
1
Puanı
119
Web Sitesi
fav10.net
Türk Dili ve Edebiyatı okuyorum dedin . Peki ileride bunu öğretmenlik olarak mı değerlendireceksin? Yoksa bu bölümün başka dalları da var mı?

Aslında zor bir soru oldu bu... Çünkü genelde bizim tercihimize kalmıyor ne olacağımız. Devlet politakası nedeniyle şu an öğretmenlik (lise) yapmam çok zor. Onun dışında üniversitede kalarak akademisyenlik düşünülebilir ya da Osmanlı Türkçesi de öğrendiğimizi göz önünde bulundurarak arşivde bir işe başlayabilirim, bunların dışında araştırmacı olma şansım da var ki Türk dili çok geniş bir alana yayılmış ve bolca kolu olan bir dildir...

Ben şu an akademisyenlik düşünüyorum. Ancak dereyi görmeden paçaları sıvamamak lazım...

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Gelecek için ideallerin varmi Ugur abi? Uzun zamandir bu kadar sevilmeyi, bu kadar basarili olmani neye bagliyorsun?

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Benim Hakkımda Ne Düşünüyosun? (b)

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Hangi takımı tutuyorsun? Yada takım tutuyor musun?

Forumda sana nickinle mi yoksa gerçek isminle mi hitap etmemizi istersin?

Duygusuz

...
Founder
Reaksiyon puanı
1
Puanı
119
Web Sitesi
fav10.net
Gelecek için ideallerin varmi Ugur abi? Uzun zamandir bu kadar sevilmeyi, bu kadar basarili olmani neye bagliyorsun?

Gelecek ideali dediğimiz şey çok fazla benim gibi insanlara uygun bir şey değil Furkan. Benim gibi tipleri öyle çok fazla kişi de sevmez aslında, çünkü geçen günkü tartışmada olduğu gibi herhangi bir partiyi ya da tarafı tutmam, fikirlerim sabit değildir.. Okurum, izlerim, kendi kararımı kendim veririm... Dolayısıyla şu an akademisyen olmak istiyorum ancak bilemem ne olur...

Uzun zamandır sevilmek ve başarılı olmak meselesi kişiye göre değişir. Sen seversin, başkası sevmez... Ama ben her zaman karşımdaki insana karşı içten davrandım... Dolayısıyla bunu anlayıp sevenler de oldu, sevmeyenler de... Sevmeyenleri kötüleyecek değilim. Biz bir aileyiz...

- - - Ekleme - - -

Benim Hakkımda Ne Düşünüyosun? (b)

Malesef seni de tanımıyorum XanTier... Vadi hayranısın sanırım? Sadece bu var.. Sen kendini tanıtır mısın?

Hangi takımı tutuyorsun? Yada takım tutuyor musun?

Forumda sana nickinle mi yoksa gerçek isminle mi hitap etmemizi istersin?

Takım tutmuyorum. Futbolla genelde oyunlarda ilgilenmişimdir, onun dışında pek ilgim çekmedi... İsmim Uğur ve öyle hitabetmenizi isterim...

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809

Gelecek ideali dediğimiz şey çok fazla benim gibi insanlara uygun bir şey değil Furkan. Benim gibi tipleri öyle çok fazla kişi de sevmez aslında, çünkü geçen günkü tartışmada olduğu gibi herhangi bir partiyi ya da tarafı tutmam, fikirlerim sabit değildir.. Okurum, izlerim, kendi kararımı kendim veririm... Dolayısıyla şu an akademisyen olmak istiyorum ancak bilemem ne olur...

Uzun zamandır sevilmek ve başarılı olmak meselesi kişiye göre değişir. Sen seversin, başkası sevmez... Ama ben her zaman karşımdaki insana karşı içten davrandım... Dolayısıyla bunu anlayıp sevenler de oldu, sevmeyenler de... Sevmeyenleri kötüleyecek değilim. Biz bir aileyiz...

Keske her sey senin dedigin gibi güzel olsa böyle Ugur.. Özelikle o söyledigin son cümle çok önemli: "Biz bir aileyiz".. Ama bunu da unutma sakın Uğur abi.. Her aile bir agaçtır.. bazen çiçekler açar ve bazen yapraklar dökülür..

Keşke her şey böyle olmasaydı, herkes hakettiği değerde devam etseydi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...