FF Sorgu Odası - Hafta 81 - Sorgudaki İsim: The_Erinch

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@Aserat @mrt-06 @bazinga @Hachiko Şöyle baktımda 4 nüzden soru gelmemiş :X
İşten güçten fırsat bulamadım konudaki soruları ve yorumları okumaya. Sana özel değil son dönemde bu odada hemen herkese öyle oluyor. :)

"Sana şu ana kadar sorulmayan sorulardan neyin sorulmasını isterdin?" diye tuhaf bir soru sorayım o zaman. :D Odadan şu ana kadar memnun kaldın mı, bu etkinliği beğendin mi? gibi yan sorularla da kapsamı genişletelim. :):)

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
İşten güçten fırsat bulamadım konudaki soruları ve yorumları okumaya. Sana özel değil son dönemde bu odada hemen herkese öyle oluyor. :)

"Sana şu ana kadar sorulmayan sorulardan neyin sorulmasını isterdin?" diye tuhaf bir soru sorayım o zaman. :D Odadan şu ana kadar memnun kaldın mı, bu etkinliği beğendin mi? gibi yan sorularla da kapsamı genişletelim. :):)
Sevmediğin özelliklerin var mı?
Yaş 37 ne işin var forumlarda?
Mesleğinden memnun musun?
yığınla soru çıkarırım ama o zaman oda özelliğini yitirir.

Öncelikle bu bölümü sevdim...İnsanların gerçekten birbirini tanıması açısından önemli; özellikle @Silinmiş Üye sonra @Harunnn60 teşekkür ediyorum ki farklı farklı sorularla dahada olayın genişlemesini sağladılar.
Odanız içeriğine uygun kullanılırsa gerçekten çok faydalı... İnsan tanımak çok değerli bu dünyada...Her insan bir renk,bir sestir.
BHND ötesine çıkılırsa çok keyifli olur oda . Bu arada İsmin ve yaşın konusunda bilgi rica edeceğim.Çoğunuzu yavaş yavaş tanıyorum .
Teşekkürler. @bazinga

• Beğendim
Reactions: bazinga

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Benim hakkımda ne düşünüyorsun?
Öncelikle can Azerbaycandansın. Eurovision sayesinde ve eski forumumun katkısıyla çok Azerbaycanlı tanıdığım oldu.
Sezinlediğim; forumda seviliyorsun.
Rahat ve genişsin. Pek kimseden çekincen yok,özgür ruhlusun.

Tanıştığıma memnun oldum.
Seninde isim ve yaşını rica edeceğim.
Teşekkürler @Ahmed

• Beğendim
Reactions: Ahmed

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sevmediğin özelliklerin var mı?
Yaş 37 ne işin var forumlarda?
Mesleğinden memnun musun?
yığınla soru çıkarırım ama o zaman oda özelliğini yitirir.

Öncelikle bu bölümü sevdim...İnsanların gerçekten birbirini tanıması açısından önemli; özellikle @Silinmiş Üye sonra @Harunnn60 teşekkür ediyorum ki farklı farklı sorularla dahada olayın genişlemesini sağladılar.
Odanız içeriğine uygun kullanılırsa gerçekten çok faydalı... İnsan tanımak çok değerli bu dünyada...Her insan bir renk,bir sestir.
BHND ötesine çıkılırsa çok keyifli olur oda . Bu arada İsmin ve yaşın konusunda bilgi rica edeceğim.Çoğunuzu yavaş yavaş tanıyorum .
Teşekkürler. @bazinga
Ozan, 27 :)

BHND kanayan yarası odanın evet, yıllardır hep aynı. :)

37 de çok değilmiş. Daha önce de benzer yaşlarda çok aktif üyemiz oldu. Muhtemelen 10 sene sonra ben de onlardan biri olurum. :):)

Ne işin forumlarda değil de neden Fav10 diye sorayım o zaman? :)

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Öncelikle can Azerbaycandansın. Eurovision sayesinde ve eski forumumun katkısıyla çok Azerbaycanlı tanıdığım oldu.
Sezinlediğim; forumda seviliyorsun.
Rahat ve genişsin. Pek kimseden çekincen yok,özgür ruhlusun.

Tanıştığıma memnun oldum.
Seninde isim ve yaşını rica edeceğim.
Teşekkürler @Ahmed
Düşüncelerin için teşekkürler. :)

Benim ismim nickimden belli olduğu gibi Ahmet. Yaşım ise 24.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Ozan, 27 :)

BHND kanayan yarası odanın evet, yıllardır hep aynı. :)

37 de çok değilmiş. Daha önce de benzer yaşlarda çok aktif üyemiz oldu. Muhtemelen 10 sene sonra ben de onlardan biri olurum. :):)

Ne işin forumlarda değil de neden Fav10 diye sorayım o zaman? :)
Şuan ki ortalamanın üstünde yaşın var :) Ağrılığından belli oluyor. Memnun oldum Ozan.

Spesifik bir nedeni yok Fav10... @S.G.A.T. bir sorusu vardı forumu nereden buldun diye; google amca yönlendirdi;bir yarışma hakkında bilgi ararken;sonra içeriğiniz ;özellikle rating bölümü hoşuma gitti ve forum hasretimde dürttü ve üye oldum.... 3 ayı devirdim sayılır;1000 ler klübünede az kalmış :)

• Beğendim
Reactions: bazinga

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,337
Puanı
1,060
Çok fenasın 😡 :A Sorulara bak :T:

@The_Erinch Tols bu forumda 3 senedir düzenli konuştuğum ve samimi olduğum bir kaç arkadaşımdan biri. Hatta en fazla sohbet ettiğimde olabilir.
Onun BHND'si hakkındaki düşüncelerinde nokta atışı olmuş :A kısa zamanda iyi analiz etmişsin :A
@Dosi Sen nasıl sorular bekliyordun?Dervişin fikri neyse zikrinde odur.:kiki:

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...