FF Sorgu Odası - Hafta 81 - Sorgudaki İsim: The_Erinch

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Kocaelide 9 tane Avm var..aralarında 10 dk yok :)
İstanbulda AVM ler karşılıklı yapılıyor.

Anayol üzerinde... 45Park Avm öldü gitti.. Bu tutar ama içi önemli.
45 Park cidden ne öyle ya sadece bovling oynamaya gitmiştim oraya bir kez. :A En son sadece eğlence üzerine bir mekandı. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,210
Puanı
1,060
Aydın'da var md donalds, kahve alıp oturmak iyi oluyor. Açık hava, ferah bir yer. :A Hamburgerlerini hiç sevmiyorum ama. :( BK'yı da aynı şekilde sevmiyorum, daha lezzetli bir sürü hamburgerler var biraz pahalı ama fiyatına değiyor. :A
Kuşadası Aydın dimi? Yoksa Aydında olan Didim mi.. yaw karıştırdım :rolleyes:

• Güldürdün
Reactions: blacklion

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Aydın'da var md donalds, kahve alıp oturmak iyi oluyor. Açık hava, ferah bir yer. :A Hamburgerlerini hiç sevmiyorum ama. :( BK'yı da aynı şekilde sevmiyorum, daha lezzetli bir sürü hamburgerler var biraz pahalı ama fiyatına değiyor. :A
Burger King’in patatesleri efsane. :Z Bu iki mağaza dışında bir yerden hamburger yemedim şahsen :A Edit: hatırladım kendi hamburgerini yapıyordun galiba ismi aklıma gelmedi mağazanın. :A

• Güldürdün

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,210
Puanı
1,060
Burger King’in patatesleri efsane. :Z Bu iki mağaza dışında bir yerden hamburger yemedim şahsen :A Edit: hatırladım kendi hamburgerini yapıyordun galiba ismi aklıma gelmedi. :A
Konu benden çıktı ama :) Ohannes ben beğeniyorum. Burger Kingde doyuyorum ama Mc in patatesine hayranım. Burgerinde Suflesi.

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Gurme hamburgerleri tatsan bir daha uğramazsın o iki mekana da. :A Ayrıca BK v Mc arasında patatesleriyle meşhur olan MC'dir. Gerçekten de öyle ama hamburgerleri kıyaslarsan BK onu tokatlar. :A
Editledim mesajımı :A Bana BK daha iyi geliyor belki :A

• Güldürdün

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,210
Puanı
1,060
Tabi olmaz mı @dreamy de bilir belki Uncubozköyde. Zaten uncubozköy nişantaşı güzelyurt etiler manisada

• Harika
Reactions: dreamy
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...