FF Sorgu Odası-Hafta 51-Sorgudaki İsim: gözlemci

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
51.haftanın konuğu @gözlemci sorular alalım. :)

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Pek tanımıyorsundur büyük ihtimal ama klasik soruyu sorayım bhnd?

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Hoş geldin odaya. :) Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Oo Enis Bey hoşgeldiniz odaya. :D
Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

yigit_00

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205
Ben de yeniyim, tanımıyosundur ama yine de sorayım. Benim hakkımnda ne düşünüyorsun? :)

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Seninlen yeni tanıştım,sadece ismen biliyorum nerelisin ne yaaprsın pek bilmem . aslında başlarda çok soru soruyon diye bozulmuştum ama sonra iyi geldin,hoşgeldin aramıza genel olarak seninlen ortak dizilerimiz epey var ,ve senin en çok benim adıma gültepe'ye üzüldüğünü biliyorum Ayrıca senin izlediğin çoğu dizide bitiyor şanssızlık mı desem kadersizlik mi bilemedim , ...

Sıradaki sorunu alabilirim :bhr:

Hos geldin. :)
Benim hakkimda ne düsünüyorsun?
Hoş buldum ,merhaba. İyi bir mod olduğunu düşünüyorum sıcakkanlısın ,en azından forumdaki diğer editör veya modlar gibi burnu havalarda olan biri değilsin,ilgilisin,sorduğum soruya cevap verirsin,kısaca iyi bir arkadaşımsın ayrıca seninlen en iyi ortak noktamız irem derici olsa gerek .. :bhr:

Pek tanımıyorsundur büyük ihtimal ama klasik soruyu sorayım bhnd?
Evet pek tanışmadık seninlen yani ismen dahi bile bilmiyorum gerçi bir ara duydumsa da şuanda hafızamda arayıp bulamıyorum :) yani kişilik olarak değerlendiremem belki ama iyi yöneticilerden birisin en azından ilgini görüyorum sağda solda yani söylenecek pek lafda yok olsa gerek ama tanışmayı düşünüyorum :bhr:

Benim hakkimda ne düşünüyorsun ? :)
Seni uzun zamandır tanıyorum , iyi birisin senaryolarını zevkle okuyorum,kimseyi kırmayacak bir kalbin var ,içinde olmasa bile darılmasınlar diye bazı senaryoları okuduğunu biliyorum ,Ayrıca da forumda en iyi samanyolu izleyenlerden birisin ,son zamanalrda epey bir konu açmaya başladın ,eskiden foruma sık girerdin ama artık o kadar fazla görmeiyorum olsun o da yeter diyelim ama eskiye oranla daha güncelsin ve konuları kaçırmıyorun diyelim :)

Sende bu foruma bu sene girenlerdensin seni ilk önce fahriyevcen nick'i ile tanıdık, iyi birisin ,forumun sayılı bayanlarındansın ayrıca yazdığın senaryoları zevkle okuyorum ,güzel yazıyorsun keşke siyah umutlarıda sen devam ettirmiş olsaydın ama neyse diyelim , Ayrıca Fahriye Evcen hastasısın yada fanısın demem daha doğru olacak, tek ve en iyi otak noktamızdan biri Kurt Seyit &shura dır büyük ihtimalle ,başka neleri izliyorsun bilmiyorum .. ama bununla sınırlı kalmayacağını biliyorum :)

Hoş geldin odaya. :) Benim hakkımda ne düşünüyorsun?
Hoş buldum,merhaba . Senin Hayat Bilgisi tutkunu olduğunu daha doğrusu Perran Kutman hayranı olduğunu biliyorum ,ayrıca foruma girdiğimde ilk tanışdığım kişilerden birisin iyi birisin en son bu sene ygs den falan bahsediyordun hayırlısı olmuş senin adına iyi bir tercih iyi bir hazırlanma ile kazanmışsın tebrik ederim ,Ayrıca yönetim ekibindeki iyi bir moderatörsün genelde konularda pek sık karşılaşmasak da eskisi gibi çok iyi bildiğim kişilerdensin :)

Klasik sorudan başlayalım, benim hakkımda ne düşünüyorsun @gözlemci? :)
Evet klasikler her zaman iyidir başlayalım bakalım,Senin forumda yeni olduğunu düşünüyorum fakat yeni gelmene rağmen beni bile sollayacağı kanısındayım , bu aralar epey konu açıyorsun ,Ayrıca Benim adım gültepe'nin bitmesiyle ilgili olan makaleni çok başarılı buldum,katıldığım yerler de vardı ,zaman zaman katılmadığım noktalarda oldu ama iyi bir makaleydi,kişilik olarak pek tanımıyorum ama yorumlarından sıcakkanlı olduğun ortaya çıkıyor ,kısacası iyi bir forum arkadaşısın :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Hoşgeldin sorgu odasına Enis. Benim hakkımda ne düşünüyorsun bakalım :)

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Oo Enis Bey hoşgeldiniz odaya. :D
Hoş buldum ,merhabalar Yiğit bey , valla ne yalan söyleyeyim forumdaki en iyi arkadaşlarımdan birisin :) öncelikle üstüne basa basa söylemeliyim ki çok sıcakkanlıısn başlarda sanki biraz sönük kaldın ama sonradan bir patladın ki sorma gitsin :D iyisin,kanald fanısın sanki :A olsun bende severim kanal D yi :) forumdaki yorumların için sürekli takipteyim yorumlarını başarılı buluyorum ,Forumun sevdiği kişilerden birisin :bhr:

Ben daha sonra sorucam şuanlik yorgunluk var konuda :D
Ne yorgunluğu ?? :D
Ben de yeniyim, tanımıyosundur ama yine de sorayım. Benim hakkımnda ne düşünüyorsun? :)
Yenisin ama illa ki birebir görüşme yapmak gerekmiyordur sanırım tanışmak için :bhr: Sen iyi biri gibisin fakat çok sık yorumlarda bulunmuyorsun,İlk foruma gridiğin günü biliyorum altta baya açıklama yapmıştım ,dilerim keyfine göre bir forum olur tekrardan hoşgeldin aramıza :) Ayrıca liseye gittiğini lisede gruplaşmaların olduğundan bahsetmiştin, Dilerim sorunları halledersin lise hayatında başarılar dilerim...

Senilen çok yi tanıştığımızı hatırlamıyorum fakat seninde benim gibi çok iyi Kiraz Mevsimi fanı olduğu biliyorum , yorumlarına göre kişiliğini yorumlarsam eğer iyi birisin seninlen hiç zıtlaşmadık diye hatırlıyorum ,sıcakkanlısın :) Forumda çok eskiden beri olduğun halde gözüme bu sene ilşen kişilerdensin :bhr:

@gözlemci benim hakkımdakı düşüncelerini alsam şuan yeterli :bhr::bhr::bhr:
Tamam bende hemen cevap vereyim :)
Forum nadir bayanlarından birisin zamanında çok sık tartışmalara konu oldun çoğu kişi senin üzerine de gitse sen bence iyi bir arkadaşsın,forumun neşesin @cookies ile birlikte :A
Kimseyi kırma gibi bir lüksün yok,kimseyi incitmezsin hatta ben forumdan çıkacağım bıktım dediğim zamanlarda bile beni döndüren kişilerin başında geliyorsun , Çok iyi kalpli birisin henüz evlenmemiş olman forumda biraz olay konuda olsa bence henüz erken bile :) yeni mezun olmuşsun ve boş zamanlarının çoğunu hatta zamanını forumda geçirmen senin adına çok iyi gerçi bizim adımıza da iyi :) Sen iyi ki tanımışım dediğim kişilerdensin, sıcakkanlı,hoş sohbetli alttan alan ve kimseyi kırmayan yapına hayranım doğrusu :bhr:

Teşekkür ederim düşüncelerin için. :bhr: @gözlemci
Ben teşekkür ederim vaktini ayırıp sorduğun için :bhr: Ayrıca diğer sorularınıda alabilirim :)
Hoşgeldin sorgu odasına Enis. Benim hakkımda ne düşünüyorsun bakalım :)
Hoşbuldum Kaan ,merhabalar . Senin hakkında düşündüklerimde aslında belli foruma girmeme sebep olanlardan birisin , Zaten ilk olarakda seninle tanışmıştım, gerçi sende o zamanlar yeni girsende beni forumda çok iyi karışlamıştın ,Çok iyi birisin,derdim olduğunda soran hal hatır eksik etmeyen birisisin ,Gerçi son zamanlarda arayı açsak da halen sevip saydığım üyelerin başında geliyorsun,işini çok iyi yapıyorsun moderatörlük'ten daha üst kademeye geçiş yapabilmeni diliyorum, Forumdaki kanal D fanlarının başını sen çekiyorsun diyebilirim :A Ayrıca forumda yorumlarını zevkle okuyorum gönülden takip ediyorum .. içinde kötülük beslemeyen yeri geldiğinde şakasını yapan Ankarada yaşayan ve Bilkent de işletme okuyan bir arkadaşımsın Ayrıca hazır cevap olman çok iyi ,herşeye hızlıca bir cevap bulabiliyorsun :bhr:

Son düzenleme:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Hoş buldum ,merhabalar Yiğit bey , valla ne yalan söyleyeyim forumdaki en iyi arkadaşlarımdan birisin :) öncelikle üstüne basa basa söylemeliyim ki çok sıcakkanlıısn başlarda sanki biraz sönük kaldın ama sonradan bir patladın ki sorma gitsin :D iyisin,kanald fanısın sanki :A olsun bende severim kanal D yi :) forumdaki yorumların için sürekli takipteyim yorumlarını başarılı buluyorum ,Forumun sevdiği kişilerden birisin :bhr:

Ne yorgunluğu ?? :D

Yenisin ama illa ki birebir görüşme yapmak gerekmiyordur sanırım tanışmak için :bhr: Sen iyi biri gibisin fakat çok sık yorumlarda bulunmuyorsun,İlk foruma gridiğin günü biliyorum altta baya açıklama yapmıştım ,dilerim keyfine göre bir forum olur tekrardan hoşgeldin aramıza :) Ayrıca liseye gittiğini lisede gruplaşmaların olduğundan bahsetmiştin, Dilerim sorunları halledersin lise hayatında başarılar dilerim...

Senilen çok yi tanıştığımızı hatırlamıyorum fakat seninde benim gibi çok iyi Kiraz Mevsimi fanı olduğu biliyorum , yorumlarına göre kişiliğini yorumlarsam eğer iyi birisin seninlen hiç zıtlaşmadık diye hatırlıyorum ,sıcakkanlısın :) Forumda çok eskiden beri olduğun halde gözüme bu sene ilşen kişilerdensin :bhr:

Tamam bende hemen cevap vereyim :)
Forum nadir bayanlarından birisin zamanında çok sık tartışmalara konu oldun çoğu kişi senin üzerine de gitse sen bence iyi bir arkadaşsın,forumun neşesin @cookies ile birlikte :A
Kimseyi kırma gibi bir lüksün yok,kimseyi incitmezsin hatta ben forumdan çıkacağım bıktım dediğim zamanlarda bile beni döndüren kişilerin başında geliyorsun , Çok iyi kalpli birisin henüz evlenmemiş olman forumda biraz olay konuda olsa bence henüz erken bile :) yeni mezun olmuşsun ve boş zamanlarının çoğunu hatta zamanını forumda geçirmen senin adına çok iyi gerçi bizim adımıza da iyi :) Sen iyi ki tanımışım dediğim kişilerdensin, sıcakkanlı,hoş sohbetli alttan alan ve kimseyi kırmayan yapına hayranım doğrusu :bhr:

Ben teşekkür ederim vaktini ayırıp sorduğun için :bhr: Ayrıca diğer sorularınıda alabilirim :)

Hoşbuldum Kaan ,merhabalar . Senin hakkında düşündüklerimde aslında belli foruma girmeme sebep olanlardan birisin , Zaten ilk olarakda seninle tanışmıştım, gerçi sende o zamanlar yeni girsende beni forumda çok iyi karışlamıştın ,Çok iyi birisin,derdim olduğunda soran hal hatır eksik etmeyen birisisin ,Gerçi son zamanlarda arayı açsak da halen sevip saydığım üyelerin başında geliyorsun,işini çok iyi yapıyorsun moderatörlük'ten daha üst kademeye geçiş yapabilmeni diliyorum, Forumdaki kanal D fanlarının başını sen çekiyorsun diyebilirim :A Ayrıca forumda yorumlarını zevkle okuyorum gönülden takip ediyorum .. içinde kötülük beslemeyen yeri geldiğinde şakasını yapan Ankarada yaşayan ve Bilkent de işletme okuyan bir arkadaşımsın Ayrıca hazır cevap olman çok iyi ,herşeye hızlıca bir cevap bulabiliyorsun :bhr:
Teşekkür ederim kardeşim güzel yorumların için düşüncelerimiz karşılıklı. :)

Senin ilk zamanlarını hatırlıyorum da zaman nasıl geçmiş cidden birlikte Güneşi Beklerken'i yorumlardık hey gidi günler. :( Bi ara biraz arayı açmıştık ama bu da biraz senin aktif olamamanla alakalı olsa gerek son zamanlarda başladık konuşmaya yine daha sık yapalım bunu :)

Bugünkü son sorumu da sorayım. Kız arkadaşın var mı şu an :D

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İçkin sigaran var mı?
Kaç yaşındasın?
Kilo-boy?
Hayatında en pişman olup en mutlu olduğun anlar?

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Teşekkür ederim kardeşim güzel yorumların için düşüncelerimiz karşılıklı. :)

Senin ilk zamanlarını hatırlıyorum da zaman nasıl geçmiş cidden birlikte Güneşi Beklerken'i yorumlardık hey gidi günler. :( Bi ara biraz arayı açmıştık ama bu da biraz senin aktif olamamanla alakalı olsa gerek son zamanlarda başladık konuşmaya yine daha sık yapalım bunu :)

Bugünkü son sorumu da sorayım. Kız arkadaşın var mı şu an :D
Sende sağol kardeşim yorumun için :)
Aynen bi ara pasifleşiyorum sınavlar oluyor tatile çıkarsam zaten 3-4 ay olmuyorum :F
Öyle yani ama yine tekrarlayalım bu sohbet ,konuma işini :)

Hemen cevap vereyim kardeşim :)
Aslında var gibide yok gibi de gerçi 2 tane var ama kimse bilmez var olduğunu ;) öyle pek sevgili modlarını seven birisi değilim ,yapış yapış yaşamam duygularımı :) Kankilerim bile bilmez bunları :D Sevgilmiyiz derken kzılardan biri evet diyor ben bişey demiyorum diğeri desen çok yapış yapış sevmem o tarz şeyleri anca arkadaş olarak kalırız heralde :F

İçkin sigaran var mı?
Kaç yaşındasın?
Kilo-boy?
Hayatında en pişman olup en mutlu olduğun anlar?
Ne içki ne sigara hayatımda hiç içmedim diyemem :D
Sigarayı küçükken içerdim 10 yaş altındayken :D şimdi ise asla
Alkol dersen tadına bakmışlığım olmuştur ama her zaman kullanan birisi değilim :)

Kilom değişiyor geçen senelerde 136 idim bu sene 70 ila 73 arasında gidip geliyorum boy desen ondan acaip şikayetçiyim 1.70 boy mu olur utanıyorum halimden :D

En pişman olduğum an çok sevdiğim bir arkadaşımı üzmem olmuştu,çok büyük haksızlık etmiştim net ve net hatırlıyorum )::

En mutlu olduğum anlar sen bana gezme de ben dünyanın en mutlu insanı olurum,bu yüzden gezmeyi çok seven birisiyim gerçi gezme dışında da var küçükken babamı gördüğümde çok mutlu olurudm babam kaptan olduğu için 2 ayda bir gelirdi :) Ama şimdi alıştık tabii...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...