FF Senaryo Reytingleri Yeniden Geliyor!

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,624
Puanı
1,060
Geçen yaz uygulamaya konulan FF Senaryo Reytingleri yeniden devreye sokuluyor. Ancak dizilerin reytingleri her gün yerine haftada 1 gün paylaşılacaktır. :) Diziler hafta içi veya hafta sonu istenilen her gün yayınlanabilir. Reyting sistemi 7 Mayıs'da yayınlanacak diziler ile başlayacaktır ve 13 Mayıs 2012 Pazar akşamı reytingler yayınlanacaktır :)

Dizilere anket eklemeyi unutmayın. Anket sistemi 10'lu olacaktır. 1'den 10'a kadar puanlar verilebilir :) Anket sistemini örnek göstermek gerekirse :

https://fav10.net/f620/ff-uyeleri-ayni-evde-5-bolum-71684/

Eğer senaryolar daha da artarsa günlük olarak yayınlanacaktır :)

Reytinglerle ilgili diğer ayrıntıları bu konudan öğrenebilirsiniz :

https://fav10.net/f620/ff-senaryo-reytingleri-70758/

Yeni projeleri bekliyoruz :)

Son düzenleme:
OzaN admine söyledin mi? Ben OzaN adminden izin alip konusunu açacaktim??

Bence bütün diziler haftada bir gün yayınlansın. O zaman haftalık olarak paylaşılır ve bütün diziler arasında güzel bir rekabet olur :)

İzin almaya gerek olacağını sanmıyorum :)

@RevaN dediğin gibi de olabilir :)

Bu tip organizasyonlar, yenilik yaptigimizda OzaN adminden izin almamiz daha uygun olacaktir bence. Ben organizasyon veya yenilik yaptigimda hep OzaN adminden izin alarak yaptim mesela. :)

tüh tüh.. ben forumdan giderken geliyor.. şanssızım dostlar şanssız.[v]

şimdi sonuca gelelim ne zaman başlıyor:)
herkes isterse ozan adminin kıracağını sanmıyorum:)

Ayrıca dizileri düzenleyip her diziye bir gen ve saat verilmeli bence. Böylece üyeler hepsini takip etmekte zorlanmaz. Haftanın 7 günü 3 saat dilimi olsun. 18.00,19.00 ve 20.00. Her kes kendi gün ve saatini seçtikten sonra OzaN admine söylesin o da FF senaryo yayın akışları bölümüne eklesin

Bu tip organizasyonlar, yenilik yaptigimizda OzaN adminden izin almamiz daha uygun olacaktir bence. Ben organizasyon veya yenilik yaptigimda hep OzaN adminden izin alarak yaptim mesela. :)

Tamam izin al, alma demiyorum sana ama bu konuda izin almaya gerek yok bence :)

Ayrıca dizileri düzenleyip her diziye bir gen ve saat verilmeli bence. Böylece üyeler hepsini takip etmekte zorlanmaz. Haftanın 7 günü 3 saat dilimi olsun. 18.00,19.00 ve 20.00. Her kes kendi gün ve saatini seçtikten sonra OzaN admine söylesin o da FF senaryo yayın akışları bölümüne eklesin

Evet ve reytingleri de OzaN admin ekler. Sonuçta o dizi yapmiyor :)

şimdi sonuca gelelim ne zaman başlıyor:)
herkes isterse ozan adminin kıracağını sanmıyorum:)

Yok ondan degil. Izin verir tabi. Belki ben biraz abartmis olabilirim, ama ben her zaman izin aliyorum bu tip seylerden OzaN adminden ondan söyledim.

Hayirli olsun.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Evet ve reytingleri de OzaN admin ekler. Sonuçta o dizi yapmiyor :)
Bence de Furkan. Eğer her dizinin saat dilimi olsa karışıklık olmaz. Ben bir çok dizileri takip etmek istiyorum ama bir bakmışım kaç bölüm gitmiş. Haftada 1 kez dizinin kalitesini de arttırır

Sonuca geliyoruz.

Sonuç olarak reytingler
haftada bir yayınlanacak. Her dizi hafta içi ve ya hafta sonu Cumartesi yayınlandıktan sonra Pazar günü reytingleri açıklanacak. Yani reytingler her Pazar günü açıklanacak :)

Sonuca geliyoruz.

Sonuç olarak reytingler
haftada bir yayınlanacak. Her dizi hafta içi ve ya hafta sonu Cumartesi yayınlandıktan sonra Pazar günü reytingleri açıklanacak. Yani reytingler her Pazar günü açıklanacak :)
Bence Pazartesi açıklansın. Bazı diziler Pazar akşamı olabilir

Sonuca geliyoruz.

Sonuç olarak reytingler

Güzel bir uygulama olmus emreemreu, tebrikler:)

Revan'a katiliyorum kesinlikle.. :)

Bilgiler ilk mesaja eklendi.

Yeni reyting sistemimiz her diziye hayırlı olsun :)