FF Oscar Takımı 2013 | En İyileri Beraber İzleyelim...

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Haa üsteki yazıyı yanlış okumuşum.:(
Bu arada imdb'ye göre Gravity olağan üstü Oscar şansını etkiler mi bu.:D
Yok IMDb ile arasında hiçbir ilişki olamaz Oscar'ın. :):) Zaten Gravity çok üstün değil diğerlerinden ondan yüksekler de var. :):)

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Oscar kapsamında izleyeceğim filmler bitti, 2 tablodan da toplamda 15 film izledim.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
O filmi izlicektim ama çok sıkıcı gibi duruyor, süreside uzun o yüzden hiç bulaşmadım :D
Yahu afişi beğenmediniz diye mi izlemiyorsunuz filmi hiç sıkıcı değildi ilk 15-20 dakikası hariç. Üç kişi izledi gelen puanlar 8-8-8.5 niye hala çekiniyorsunuz :D

@Forumdash ve @gundix123 de yapıyor aynısını. :D

Uzun dediğin süresi de 2 saat bile yok. :D

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Yahu afişi beğenmediniz diye mi izlemiyorsunuz filmi hiç sıkıcı değildi ilk 15-20 dakikası hariç. Üç kişi izledi gelen puanlar 8-8-8.5 niye hala çekiniyorsunuz :D

@Forumdash ve @gundix123 de yapıyor aynısını. :D

Uzun dediğin süresi de 2 saat bile yok. :D

Hem konusu ilgi çekici değil hemde biraz baktım sıkıldım, sıkıla sıkıla izleyeceğime hiç izlemem daha iyi :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Hem konusu ilgi çekici değil hemde biraz baktım sıkıldım, sıkıla sıkıla izleyeceğime hiç izlemem daha iyi :D
Biraz baktım dediğin 5 dakikadır en fazla. İlk 15 dakikasının falan pek iyi olmadığını söyledim zaten. Bu önyargılarınız yüzünden Nebraska hayranı yapacaksınız iyice. İzlemezseniz izlemeyin zorla değil. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Puan tablosu güncellendi.

Böylece 12 Years a Slave herkesin tamamladığı ilk film oldu.

@Forumdash American Hustle'ı @destere Gravity'i izlerse onlar da tamamlanacak. :)

Bu arada ben de puanlarımı yeniden güncelledim. Puanları kontrol ederken bu yıl ne kadar çok beğendiğim film olduğunu bir kez daha görmüş oldum. Böyle bir yıl bir daha gelmez herhalde. :)

Daha önceden de söyledim bir kez daha söyleyim bir filme 7 puan vermem filmi beğendiğim anlamına geliyor. Çünkü 7 puan verdiğim filmlerden birçoğunu çok seviyorum ve beğenmemişim gibi anlaşılmasını istemiyorum. :) Daha fazlasını vermemişsem bazı eksikleri olduğundandır. Bu tablodaki filmlerden sadece birkaç tane var hiç sevmediğim izlerken tat alamadığım. Onlar da zaten 5 ve altı puandadır. :)

Neyse fazla uzatmadan güncellemelerimi duyurayım:

12 Years a Slave 8.5 => 8.0
Her 8.5 => 9.0
American Hustle 8.0 => 7.5
Blue Jasmine 7.0 => 7.5
The Butler ve Her'ü bu hafta izlemeye çalişacam inş. American Hustle belki bu hafta HD düşer(b) Düşerse hemen izlerim.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
The Butler ve Her'ü bu hafta izlemeye çalişacam inş. American Hustle belki bu hafta HD düşer(b) Düşerse hemen izlerim.
Butler, Oscar'a aday olamadı bence öncelikle Nebraska'yı izle. Büyük dalların hemen hepsinde aday. :)

American Hustle düşebilir HD olarak birkaç gün içinde ama düşmese de izle bence son gün de olsa. En çok adaylık alan 3 filmden biri sonuçta. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Butler, Oscar'a aday olamadı bence öncelikle Nebraska'yı izle. Büyük dalların hemen hepsinde aday. :)

American Hustle düşebilir HD olarak birkaç gün içinde ama düşmese de izle bence son gün de olsa. En çok adaylık alan 3 filmden biri sonuçta. :)
Butler aday değilse neden tabloda(b)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
En iyi film kategorisi bitti.Nabrasca hariç.:(
5 gün içinde Rush, Blue Jasmine ve the Past'ada bakar bitiririm bu uygulamayı..:D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Inside Llewyn Davis ve Saving Mr. Banks HD olarak düştü. @berkann

Bugün Inside Llewyn Davis'i web-rip sürümünden izleyecektim şimdi kafam karıştı. (b)

American Hustle'ın da eli kulağındadır (o hafta çıkacak çoğu film düştü) ama Oscar'a yetişmeyebilir de. :( @Forumdash

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Inside Llewyn Davis ve Saving Mr. Banks HD olarak düştü. @berkann

Bugün Inside Llewyn Davis'i web-rip sürümünden izleyecektim şimdi kafam karıştı. (b)

American Hustle'ın da eli kulağındadır (o hafta çıkacak çoğu film düştü) ama Oscar'a yetişmeyebilir de. :( @Forumdash

her de tamamdır onuda devirdikten sonra bende sıra dallas buyers a geldi onuda izleyeyim kalanları artık yetiştirebilirsem izlerim ..

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tablo bir kez daha güncellendi, biraz daha doldu tablomuz. :)

Artık son günler. Haftasonu tablo sonucundaki en iyi filmler ortaya çıkacak. :):)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Belki ilerde izlerim o filmleri ama yakın zamanda izlemek gelmiyor içimden. @OzaN

Oscar için anketler açılacak mı yoksa genel bir tahmin konusu mu açılacak? Bir de Oscar'dan bağımsız olarak bizim için en iyileri paylaşabileceğimiz bir konu açacak mısın? :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@OzaN değişme yapmak istiyorum.
1.si American Hustle 7.5'e.
1. Dallas Buyers lup 8.5' yükselmeli.:D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Belki ilerde izlerim o filmleri ama yakın zamanda izlemek gelmiyor içimden. @OzaN

Oscar için anketler açılacak mı yoksa genel bir tahmin konusu mu açılacak? Bir de Oscar'dan bağımsız olarak bizim için en iyileri paylaşabileceğimiz bir konu açacak mısın? :)
1- Genel Oscar anketleri açılacak
2- Tablodaki sonuçlardan yola çıkılarak film sıralaması konusu açılacak orada kendi sıralamalarımızı da yapabileceğiz
3- Kendi en iyilerimizi seçeceğimiz genel bir enler konusu açılacak. (Oyuncu vb kategoriler içinde olacak şekilde. :))

@OzaN değişme yapmak istiyorum.
1.si American Hustle 7.5'e.
1. Dallas Buyers lup 8.5' yükselmeli.:D
Tamamdır. :):)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@Forumdash American Hustle da HD olarak düştü. Hadi son gün de olsa yine iyisin. :D

Bu arada Dexter abimiz ile Harry Potter'ı buluşturan en merakla beklediklerimden Kill Your Darlings de nihayet düştü. :):)

Oylama etkinlik konuları yarın açılacak ve Pazar akşamı Oscarlardan önce sonuçlanacak. Yani filmleri izlemek için Pazar akşamına kadar zamanınız var. Tavsiyem dizileri falan yavaşlatıp izleyebildiğiniz kadar izlemeniz. Ben de 4 film daha izleyip sezonu kapatmayı planlıyorum bu süreçte. :)

@gundix123 @berkann @legolas9900 @destere @sokak sanati @cevaa

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İlk Kategoriden Rush The Past ve Frozen'i izleyip bende kapatacağım.Pazar'a yetişir gibi.:D

Son düzenleme: