FF Oscar Takımı 2013 | En İyileri Beraber İzleyelim...

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@Forumdash American Hustle da HD olarak düştü. Hadi son gün de olsa yine iyisin. :D

Bu arada Dexter abimiz ile Harry Potter'ı buluşturan en merakla beklediklerimden Kill Your Darlings de nihayet düştü. :):)

Oylama etkinlik konuları yarın açılacak ve Pazar akşamı Oscarlardan önce sonuçlanacak. Yani filmleri izlemek için Pazar akşamına kadar zamanınız var. Tavsiyem dizileri falan yavaşlatıp izleyebildiğiniz kadar izlemeniz. Ben de 4 film daha izleyip sezonu kapatmayı planlıyorum bu süreçte. :)

@gundix123 @berkann @legolas9900 @destere @sokak sanati @cevaa

blue jasmin de izlenmiştir kaldı dallas :)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Karışık filmler için izlemediğim filmlerden bir liste oluşturdum:

- Stand by Me: 4 erkek çocuğunun hikayesi. Imdb Top 250'de iyi bir yerde. Süresi de az.
- Mononoke-hime: Miyazaki'den bir film alınacak zaten. Yönetmenin bir çok filmi çok iyi. Hangisi seçilirse seçilsin. Bu filmi seçmemin özel bir nedeni yok. :D
- As Good as It Gets: Jack Nicholson başrolde. Komedi, dram karışık gözüküyor. Top 250'de pek kalıcı olmayan bir yerde.
- The Aviator: Scorsese-Di Caprio işbirliği. Cate Blanchett de var. Bana kalırsa bu ikilinin Shutter Island, The Departed gibi filmleri var. Onları izlemeyen varsa, önce onlar izlenmeli bence. Süresi de beni korkutuyor.
- True Romance: Suç, gerilim türündeki bir film. Senaryosuna sadık kalınmadığı için Tarantino dava açmış.
- Zodiac: David Fincher'ın yönettiği Jake Gyllenhaal'ın başrolünde olduğu cinayet konulu bir film. Süresi uzundu diye hatırlıyorum.

Bir de @OzaN izlemediyse Toy Story serisini izleyelim. :D

İzlediğim ve izletmek istediğim bazı filmler:

Aslında buraya daha çok şey yazacaktım ama üste bayağı film yazmışım. :D

- Little Miss Sunshine
- Edward Scissorhands
- What's Eating Gilbert Grape: Deep ve Di Caprio başrolde. Daha ne diyeyim? :D
- Pan's Labyrenth

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Forumdash American Hustle da HD olarak düştü. Hadi son gün de olsa yine iyisin. :D

Bu arada Dexter abimiz ile Harry Potter'ı buluşturan en merakla beklediklerimden Kill Your Darlings de nihayet düştü. :):)

Oylama etkinlik konuları yarın açılacak ve Pazar akşamı Oscarlardan önce sonuçlanacak. Yani filmleri izlemek için Pazar akşamına kadar zamanınız var. Tavsiyem dizileri falan yavaşlatıp izleyebildiğiniz kadar izlemeniz. Ben de 4 film daha izleyip sezonu kapatmayı planlıyorum bu süreçte. :)

@gundix123 @berkann @legolas9900 @destere @sokak sanati @cevaa
Evet American Hustle gece düştü hemen indirdim ama seed'ler hem az hemde dowloadı da az:T Yarın gece izleyebilerim umarım.Bu gece Her var izleyeceklerim arasında.

Bu arada Dexter'ın bi filmi vardi onu bende beklşyordum:X Düştüyse onuda indireyim:oley:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Evet American Hustle gece düştü hemen indirdim ama seed'ler hem az hemde dowloadı da az:T Yarın gece izleyebilerim umarım.Bu gece Her var izleyeceklerim arasında.

Bu arada Dexter'ın bi filmi vardi onu bende beklşyordum:X Düştüyse onuda indireyim:oley:

konu iyi değilse HD olmasıda kurtarmıyor :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Düştü işte. :)

İzle izle ikisini de. :):)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
şu anda dallas ı indirdim başka hangisi vardı ozan? zaman kısıtlı bir iki film ismi söylesen şöyle izlenmeye değer olsun :)
En iyi film adaylarından Captain Phillips ve Philomena kalmış ama Philomena'nın Türkçe altyazısı yok.

Frozen da izlenebilir animasyonun favorisi.

Bizim oylamada Captain Phillips dışında oldukça yüksek ortalamalar alan filmler (Oscar'da yoklar veya durumları pek parlak değil): The Past (İran) - The Hunt (Danimarka) - Prisoners.

Seç beğen al içlerinden. :):)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
En iyi film adaylarından Captain Phillips ve Philomena kalmış ama Philomena'nın Türkçe altyazısı yok.

Frozen da izlenebilir animasyonun favorisi.

Bizim oylamada Captain Phillips dışında oldukça yüksek ortalamalar alan filmler (Oscar'da yoklar veya durumları pek parlak değil): The Past (İran) - The Hunt (Danimarka) - Prisoners.

Seç beğen al içlerinden. :):)

captain phlips in konusunu sevmemiştim philomena yı izleyecektim seninde dediğin gibi türkçesi yok ?

diğerlerine bakarım artık :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
captain phlips in konusunu sevmemiştim philomena yı izleyecektim seninde dediğin gibi türkçesi yok ?

diğerlerine bakarım artık :)
Geçmiş zaman korsanlarını seviyorsun ama günümüz korsanları ilgini çekmedi mi? :):) Oylamada da herkesin beğendiği filmlerden ama sen bilirsin tabii. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Geçmiş zaman korsanlarını seviyorsun ama günümüz korsanları ilgini çekmedi mi? :):) Oylamada da herkesin beğendiği filmlerden ama sen bilirsin tabii. :)

orda bir fark var ama eski zaman korsanlıklarında işin içinde ABD yok .. burdaysa ABD adına çalışanların filmin sonunda başarılı olacağına dair bir koku aldım sanki pis bir koku:) hiç sevmem bu tarz filmleri :)
tom hanks abd li kaptan değilde gemiyi ele geçiren korsan olsa kesin izlerdim :) noluyor sonuçta izlemedim ama sanki gemi kaptanı hr türlü zorluğa rağmen başarılı olacakmış gibi ?

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
orda bir fark var ama eski zaman korsanlıklarında işin içinde ABD yok .. burdaysa ABD adına çalışanların filmin sonunda başarılı olacağına dair bir koku aldım sanki pis bir koku:) hiç sevmem bu tarz filmleri :)
tom hanks abd li kaptan değilde gemiyi ele geçiren korsan olsa kesin izlerdim :) noluyor sonuçta izlemedim ama sanki gemi kaptanı hr türlü zorluğa rağmen başarılı olacakmış gibi ?
İzlersen görürsün ama korsanların lideri de Oscar adayı oldu, tek taraflı bir bakış açısı yok filmde. :):)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060

Öyle aksiyon filmlerini zerre sevmem ama bu filme 9 verdim. Hem çok iyi bir şekilde geriyor, hem de senaryo iyi uyarlanmıştı. Bence sevebilme ihtimalin var az da olsa. :)

Bir de gerçekten uyarlandığı için sonu zaten belli. :D