FF Online Futbol Ligi 26. hafta sonuçları

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Fenerbahçe 0-4 Galatasaray
Antalyaspor 8-3 Bursaspor

Bir Galatasaraylı olarak sevindim.

Bizim maça gelince resmen ezmiş bizi Antalyaspor. Duygusuz kesinlikle harika bir menajer benden çok daha üstün... Ben de onun kadar iyi bir menajer değilim bunu inkar edemem. Artık lige tecrübe kazanmış olarak gideceğim :) Hedefimiz ilk 5 olmazsa ilk 7 şu anda lig de 8 hafta var henüz.

Tebrikler finalistlere :)

Son düzenleme:

Duygusuz

...
Founder
Reaksiyon puanı
1
Puanı
119
Web Sitesi
fav10.net
Antalya'ya helal olsun beni yenmesinin şans olmadığını gösterdi, tebrikler :)[/FONT]

Sen bana kupayı almak gibi bir şans vermişsin, alamazsam ayıp etmiş olurum herhalde. :) OsmanAslan bence kendine haksızlık ediyorsun, bu kötü yorumları kendine yönelteceğine daha mantıklı oynasan çok daha güzel başarılara imza atabilirsin. Ki yapabilirsin bence. :)

Ayrıca benim için çok sevindirici ve bir o kadar da şaşırtıcı bir skor oldu bu, yenerim diyordum ama bu kadarını hiç beklemiyordum... :) Antalyaspor'u kupayı almış olarak da göreceksiniz inşallah bir terslik olmazsa. :)

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Sen bana kupayı almak gibi bir şans vermişsin, alamazsam ayıp etmiş olurum herhalde. :) OsmanAslan bence kendine haksızlık ediyorsun, bu kötü yorumları kendine yönelteceğine daha mantıklı oynasan çok daha güzel başarılara imza atabilirsin. Ki yapabilirsin bence. :)

Ayrıca benim için çok sevindirici ve bir o kadar da şaşırtıcı bir skor oldu bu, yenerim diyordum ama bu kadarını hiç beklemiyordum... :) Antalyaspor'u kupayı almış olarak da göreceksiniz inşallah bir terslik olmazsa. :)

Menajerlik oyunlara yeni başladım. Yeni yeni öğreniyorum. Daha iyi olacak inşallah sonraki maçlar :)

Umarım ligde ilk 5'i zorlarız en azından güzel sonuçlar alarak ileride :)

Artık bu oyuna daha fazla enerji sarf edeceğim.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Vay be dağıttık Galatasaray olarak Fenerbahçe'yi ve Final'e çıktık. Lig'de inişli çıkışlı grafik çizerken Kupa'da aldığımı sonuçla rahatladık. Final'de Antalyaspor'un rakibi olduk ve işimiz zor.