ff gençlik 3.bölüm

Onur_35

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184
karakterler:
Fks14: 23 yaşındadır işletme okumaktadır en sevdikleri futbol , bilgisayar gibi şeylerdir çalışkandır

Orcun_22: Fks14ile özellikleri nerdeyse aynıdır ruh ikizidir fks14'le 22 yaşındadır ve çok iyi dosttur bunlar aynı bölümde aynı sınıfta okumaktadırlar ama tembeldir yakışıklıdır
Ulvi Ç.: sosyoloji bölümünde okuyan Orcun_22'ye ilk görüşte aşık olan Ocun_22'inde aşık olduğu zengin ama ailesinin vermek istemediği 20 yaşındaki şirin bir kız
.com.tr.: ingiliz dili ve edebiyatı okumaktadır Fks14'den hoşlanmıyordur ama Fks14 sırılsıklam aşıktır .com.tr.'e
Danger UA !: başka bir öğrenci 26 yaşındadır ama bir türlü üniversiteyi bitirememiştir arkeolog okumaktadır son sınıftadır OzaN ile düşmandır tabi dizi icabı öyle yoksa hepimiz kardeşimiz gibi severiz ozan admini :D
OzaN: başka bir öğrenci 24 yaşındadır son sınıftadır allahın izniyle meteoroloji uzmanı olacaktır arkeolog okumaktadır çok çalışkandır
cevaa: kızlar hep onun peşindedir o kadar yakışıklıdır ki kızlar onun yanından ayrılamıyordur bile bütün kızlar aşıktır çok cesur delikanlı gençtir 19 yaşındadır işletme ilk sınıftadır
Arslan Bey: Ulvi ç.'ün erkek kardeşidir Orcun_22 ile evlenmesini çok istemektedir başını bu yüzden hep belaya sokmaktadır hatta kardeşini şanslı görmektedir böyle bir çocukla beraber olduğu için
Duygusuz: holdingte başkan Ulvi Ç.'ün babası
Cenation: Ulvi Ç.'ün annesi
destere: Ulvi Ç.'ün annesinin komşusu

3.bölüm
sabah olmuştur evde hep beraber oturmaktadırlar
OzaN: arkadaşlar bu gün çok heyecanlıyız okulada gitmek istemiyoruz bırak gitmiyoruz bu gün okul tatil !
Orcun_22: ama niye ? siz gidin
Fks14: ama olurmu öyle şey bu gün kızı istemeye gidiyoruz yemin ediyorum çok şanslısın benim manitam benden hoşlanmıyor annene babana haber ver çünkü kızı kim isteyecek ?
Orcun_22: ama benim anam babam elazığda
Fks14: benimde erzurumda
DangerUA!: la benumkiside rizededur
cevaa: benimkide antalyada
OzaN: kes ! her zaman ki gibi zincirleme sohbete giriyorsunuz kimin annesi nerdeyse nerde kime ne ? ama Orcun_22 sana isteyecek biri lazım
beraber (OzaN) dışında: KİM?

OzaN: bilmiyorum ama ama bunu yapmamız lazım
akşam olur bir villaya gelmişlerdir
Fks14: yaa olum sen eminmisin ? bu evmi ?
Orcun_22: yanılmıyorsam burası çünkü kız adresi verdi ve bu ev çıktı bakacaz artık
zili çalarlar
kapıya duygusuz admin gelir
içeriye girmişlerdir
duygusuz: kızım bumu senin istediğin erkek ?
Ulvi.c: baba evet
Arslan Bey: baba bence iyi yakışıklı adam
Fks14 Orcun_22'nin yanındadır
Orcun_22: (fks14'e) olum övsene beni kızın babasına
Fks14: öveyimmi ? nasıl ?
Orcun_22: yaa güzel şeyler söyle işte
fks14 düşünür 2sn. sonra
Orcun_22: hadiiiiii !
Fks:14 olum aklıma gelmiyor ki ne diyeceğim
Orcun_22: de işte bişi
Fks_14: efendim bu adam öyle çalışkan öyle zekidir ki aynştaynın beyni buna göre bedava hatta öyle düşünüyor ve kendisi kendisi (3 sn.sonra) ve kendisi çok ayı düşkünüdür
Orcun_22: ne diyon ? olum ne diyon ?
Fks_14: evet bu olmadı ama çok çalışkandır maden işçisi çalışkanlığı burdan geliyor bu ayda 700 alırken o tembel millet vekilleri ayda 20000 alıyor dua edin milletvekili değil ben olsa vermezdim

ozan babası kılığına cevaa ise anne kılığına girmiştir DangerUA!'DA kardeşi kılığına
OzaN: (fısıltıyla) bırakın geyiği hemen isteyelim şunu
allahın emri peygamberin kabliyle kızınız Ulvi.ç'yi oğlumuz Orcun_22'ye istiyoruz
Duygusuz: vermiyorum !
OzaN: ne !?
Duygusuz: evet vermiyorum öğrenci evinde yaşıyor ve uğraştığı işe bak fakir bide ayı düşkünüymüş vermiyorum ! zorlasalarda vermem !
Orcun_22: elini öpeyim Duygusuz amca niye yaa niyee !? niye vermiyorsun !

3.bölümün sonu
4.bölüm özeti çok büyük bir şok yaşarlar cumartesi gelir derti tası unutmak için beraber lunaparka giderler Duygusuz, Ulvi.ç. , .com.tr'de oradadır