FF Futbu Ligi 2.Hafta Yorum & Sohbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
50,162
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sonuçlar belli oldu.

İstanbul BB 2-1 Kayserispor
Orduspor 0-0 Galatasaray
Eskişehirspor 1-1 Sivasspor
Ankaragücü 2-2 Beşiktaş
Gaziantepspor 1-0 Bursaspor
Fenerbahçe 4-0 Mersin İdman Yurdu
Samsunspor 3-2 Manisaspor
Trabzonspor 0-0 Gençlerbirliği
Antalyaspor 1-2 Karabükspor

Fenerbahçe 4-0 lık galibiyetle dikkat çekmiş... A.gücü sürpriz yaparak Bjk ile 2-2 berabere kalmış

• konuk oldugumuz gaziantep deplasmanından eli bos donuyoruz. macta cok etkili ve ustun bir oyun sergilememize ragmen sonuca gidecek golu bulamayarak ilk puan kaybımızı yasadık.artık bu macı unutup yarın ki trabzon macı icin calısmalarıma ara vermeden baslicaz​
    (bursaspor teknik direktoru secquin sasırtıcı bir hamle yaparak trabzon karsılasmasına yedek agırlıklı bir kadroyla cıkması bekleniyor. ozellikle kaleci carsonun kondisyon eksikligi nedeniyle kaleye bursanın 18yasındaki genc filebekcisi sercan sen in gecmesi bekleniyor.caner erkinin de gaziantep karsılasmasındaki gordugu kırmızı kart nedeniyle onun yerine ortasahada 19 yasındaki musa cagıran yer alıcak.

Son düzenleme:
Salvio şov
Zirvede 2 takım var Gaziantep ve Fenerbahçe

Yeahhh İbb kayseriyi yenerek ilk 3 puanını alıyor

bu ne ya yine yenilmişim.bu arada bjk ankaragücü nü burda da yenememiş

Ankaragücü iki haftadır iyi oynuyor, kazanamasa da yenilmiyor da. Takdir ediyorum kendisini.

Yok ben değilim o ama kim olduğunu bilmiyorum, ben istifa etmiştim. Ben olsam çoktan takım batmıştı.
Yine de ilk hafta benim ayarlarımla mı oynandı diye merak ediyorum.

Halen takım sana ait gibi gösteriliyordu da ondan şarşırdım

Benim tüm izlerimi silmek istiyorsun yani
En azından eski menajer olarak anılsaydım.

O amaçla değil yanlışlıklara sebep oluyor, hertürlü duruma hazırlıklı olmak amaçlı takım sahiplerine bakıyorum.
Tabi şuana kadar başarılı olduğum söylenemez

istatistiklere baktım epey üstün oynamışız ama sonuç güzel yenilgisiz ligin sonuna kadar devam