FF Futbu Ligi 12. Sezon Hata Bildirme & Öneri Merkezi

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
aa benimki de satılmış joey barton'u satmışız 900b £ ya :)

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
@OzaN Maçı similede izliyoruz ya diziliş birbirine girmiş onada bir el atsana sarı kart kırmızı kart kim görmüş anca maç sonu görebiliyoruz :)

8bWWlk.png

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
@OzaN Mancester United etkili geliyor . Angel di maria şimdi pasını attı şimdi Cenk Tosun topla buluştu kalecinin müdahalesi ve cenk tosun yerde hakem devam diyor bu karar çok konuşulur

bence bu yorumda çok konuşulur :)
cenk tosun benim oyuncum
di maria onun :)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
@OzaN Mancester United etkili geliyor . Angel di maria şimdi pasını attı şimdi Cenk Tosun topla buluştu kalecinin müdahalesi ve cenk tosun yerde hakem devam diyor bu karar çok konuşulur

bence bu yorumda çok konuşulur :)
cenk tosun benim oyuncum
di maria onun :)

@OzaN bende direk bu yoruma ekleme yapayım.

Futbunun en büyük sorunu spikerdeki saçmalıklar bence. Hem kelime dağırcığı eksik, hem sürekli birşeyler sallıyor veya tekrar ediyor.

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
@OzaN İlk 11'de basit moda geçtim. Yedekleri ayarlarken oyuncum az olduğu için son yedek slotu boş kaldı. Ona da Falcao'yu seçtim. Normalde verdiği hatayı vermedi, baktım iki tane Falcao duruyor orada. İlk 11'e de ikisi de alınabiliniyor. Kadroda falan gözükmüyo, sadece ilk 11'de. Birisini yedeklerden biriyle değiştirince düzeliyor, ama bu şekilde bırakırsam belki maça böylece girebilir. Bakmak lazım.
zVLMP9.jpg

legolas9900

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,819
Puanı
710
Stadyum´da Seyirci sayilarini görebiliyoruz peki hangi bölümün doldugunu veya bos kaldiginida görebiliyormuyuz ? @OzaN

@OzaN neden Stoke City ve Swansea City oyuncularini bu kadar yüksek bir fiyata koymus ? Veya ne gerek var böyle bir seye ? Bunu yapmalarindaki amac nedir ?
Unbenannt20150907125344.png

Son düzenleme:

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@OzaN İlk 11'de basit moda geçtim. Yedekleri ayarlarken oyuncum az olduğu için son yedek slotu boş kaldı. Ona da Falcao'yu seçtim. Normalde verdiği hatayı vermedi, baktım iki tane Falcao duruyor orada. İlk 11'e de ikisi de alınabiliniyor. Kadroda falan gözükmüyo, sadece ilk 11'de. Birisini yedeklerden biriyle değiştirince düzeliyor, ama bu şekilde bırakırsam belki maça böylece girebilir. Bakmak lazım.
zVLMP9.jpg
Çözüldü, teşekkürler bildirdiğin için. :) @Titanium senin dediğin de bu muydu değilse özelden atsana ona da bakayım. :):)

Stadyum´da Seyirci sayilarini görebiliyoruz peki hangi bölümün doldugunu veya bos kaldiginida görebiliyormuyuz ? @OzaN

@OzaN neden Stoke City ve Swansea City oyuncularini bu kadar yüksek bir fiyata koymus ? Veya ne gerek var böyle bir seye ? Bunu yapmalarindaki amac nedir ?
Ekli dosyayı görüntüle 46441
Yok orasını göremiyorsunuz, sürpriz. :):)

Menajerlerine sormak lazım gösteriş yapıyorlar herhalde. Ya da bir mucize olmasını umuyorlar ama olmaz. :D