FF Football Manager 2012 Ligi

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Arkadaşlar daha önce de gündeme gelen ama düzenlenemeyen Football Manager 2012 turnuvasını düzenlemeye karar verdim... Turnuva 2'den fazla kişi olduğu sürece düzenlenecek. Katılım sayısı çok olmayacağından lig şeklinde olacak...

Football Manager 2012 oyununu online olmak oldukça basit. Karşılıklı iki taraf ortak kariyere başlayacaklar ve sadece 1 hazırlık maçı düzenleyip çıkacaklar. Böylece 1 maç yapmış olacaklar. Bu şekilde maçlar ilerleyecek. Ortak kariyer falan yok yani 1 maç yapacaklar. Bunu yapmak ise oldukça basit. Başta zor gibi gelse de çok basit oluyor 1 kez uygulayınca anlatımı ise bu konuda mevcut:

https://fav10.net/f358/football-man...umu-fm-2012-hamachi-ile-online-oynama-103955/

Katılımları bekliyoruz. Vaktim yok falan diye katılmamazlık yapmayın maçları çok aralı oynayacağız. Haftada 1 maç mesela.... Katılmak isteyenler katılacağı takımı da yazsın.

Katılanlar:
Frank Woods (ManU)
OzaN (Real Madrid)
Cenation (Barcelona)
secquin (M.City)

Son düzenleme:

Dr.Who

Emekli
Reaksiyon puanı
84
Puanı
185
2-3 sene önce turnuvalara katılırdım beklenilen gibi olmazdı,buna da katılmam

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Katılım 3 kişi oldu çok bir şey beklemek saçma FM oynayan kaç kişi var zaten.

Zaten lig gibi ve deplasmanlı olacağı için 3 kişi bile olsa oldukça güzel bir turnuva çıkabilir ortaya.

Cenation ve OzaN takımlarınızı söylememişsiniz?

secquin

Favori Üye
Reaksiyon puanı
205
Puanı
164

Niye taktınız bu kadar katılıma sen de gelirsen 4 kişi oluyoruz işte daha ne olsun. Toplam FM oynayan 6 kişi falan var zaten 5 katılım falan beklersek iş zor 4 kişi yeter de artar bile .

tamam o zaman yaz beni m.city ye. cityle eski basarılarımı forumdaki arkadaslarım unutmamıslardır sanırım :) ama bu hamachi den pek anlamam ben. en son 4-5 sene once kurmayı denemistim becerememistim :D

capslock

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13
Puanı
159
hiç oynamadım benide yazabilirsin istediğimiz takımı alıyorsak real madrid olayım :D