FF Favori.Forumum.Net Yeni Dizisi Acımasız Oyun 5.Bölümü-FİNAL

Final Bölüme Kaç Puan Verdiniz

• 1

Oy: 1 7.7%
  • 2

Oy: 0 0.0%
  • 3

• 4

• 5

• 6

Oy: 3 23.1%
  • 7

• 8

Oy: 4 30.8%
  • 9

• 10

Oy: 3 23.1%

• Kullanılan toplam oy
    13

Since2011

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859
Ahmet:Cenazesini almak için hastaneye gider Babasına telofon eder.Ama babasına ulaşamaz

Ahmet ve Hasibe hastaneye birlikte gitmişlerdir hem sevgilisini hemde annesini kaybeden Ahmet çaresiz çaresiz hastane çıkış kayıtlarını yaptırmaktan başka birşey yapamaz

Mahmut Tuna:Gerizekallı ben size karımımı öldürün dedim Eceyi öldürün dedim

Adam:Efendim Ece sandık karınızı arkadan bakınca o sandık

Mahmut Tuna adamları tokatlamaya başlar gerizekallılar aptallar beceriksizler!!!!!!!!!!!!!!!!

Mahmut:Adamlarını öldürdükten sonra hastaneye gider hastanede karısını öldüğünü duyunca ne yapacağını şaşırır çünkü onun yüzünden olmuştur

Makbüle hanımın cenazesi için işlemler yapırırken Hasibenin abisi telofon eder

Hasibe:Abi ben seni daha sonra arasam

Zafer😛olis bulmuş suçluları oraya gidiyorlar

Hasibe öğrenir öğrenmez Ahmete söyler Ahmet hızlıca hastaneden uzaklaşır bunu farkeden Mahmut Tuna Hasibeyi kızım bir dakika gelirmisin diye arabaya doğru geldiklerinde Hasibeyi kafasına vurur ve baygın halde arabaya uzatır.

Ahmet polislerle olay yerine vardıklarında adamların hepsini öldüğünü görür ama kağıtta Mahmut Tuna vurdu bizi niye notla karşılaşır ve daha fazlasınıda yazmıştır ölmeden önce.

Mahmut Tuna:Uyan

Hasibe:Siz naptığını sanıyorsunuz!!!!!!!!

Mahmut:Ahmet herşeyi öğrendi mi

Hasibe:Siz neden bahsediyorsunuz?

Mahmut:Şaşkın bir şekilde sen Ahmete ne dedin???

Hasibe:Abimden telofon geldi karınızı öldüren adamların izine rastlamışlar

Mahmut Tuna Ahmete Telofon Açar

Ahmet😛islik herif senin yüzünden oldu nerdesin söyle gebertecem seni

Mahmut:Olum beni afet der!!! ve elindeki silah ile kendisini öldürür

Hasibe:Bağırmaya başlar Ahmet!!!!!!!!

Ahmet:Aloo!!!!

Hasibe:depodayım ben baban kendini vurdu elim kolum bağlı bana yardım et nerede olduğumu bilmiyorum

Ahmet:Tamam sakin ol!!! ben geleceğim

Ahmet Polisler durumu anlatır ve Mahmut Tunanın telofonun sinyalindan yerini bulurlar

Aradan bir ay geçmiştir sevgili olmuşlardır

Bir gün ormanda sessiz sedasız yerde piknik yapmaya gitmişlerdir

Ahmet:Sevgilim et hazır

Hasibe:Ahmetin sırtı dönükken ekmek bıçağı ile sırtından bıçaklar Ahmet yerdeken

Hasibe:beni affet böyle olmasını istemezdim eğer yapmasadım annem abim babamı öldüreceklerdi..1 hafta öncesi telofon geldi babanın ortağı telofon açtı şirketin sahibi tamamen ben olacağım dedi ve annem babamı abimi kaçırdılar onları kurtarmak için seni feda ettim affet beni!!!

AhmeT:Son nefesinde seni sevdim bir daha dünyaya gelirsem yine seveceğim der hayata gözlerini umar

Hasibeye telofon gelir

Mahmut Tunanın Ortağı:öldürdün mü göster telofondan görüntülü şekilde gösterir ve bak bende sana görüntülü bir şey göstereceğim der ve annesini babasını ve abisi Zaferi öldürür

Hasibe:Olamaz hayır!!!!!!!!!!!!!! der

Polisler gelir Hasibeyi alır götürür Ahmeti öldürmekten ömür boyu hapis yer

Final

samp1ff9ca900fdf8e1e.jpg

Dizi Tamamen Reytinglerde Yada Başka Şey Yüzünden Bitmedi Dizi Gayret İyi Reyting Alıyordu Bana Göre Tabii.....
Dizinin Asıl Bitme Sebebi 5.Bölümlük Bir Dizi Olmasıdı Başlamadan Önce Size Söylemiştim 5.Bölümde Bitecek Diye Ve Bitti
Emeği Geçen Herkese Teşekkürler AlemTo

Son düzenleme:
? senin kararın dedim ister atarsın oy ister atmazsın o senin bileceğin karar dedim neresini anlamadın:)

Genel olarak sınıfı geçemedi dizi ama en temel sorun yazıların çok karmaşık olması.O olmasa ortaya daha okunabilir bir iş çıkarmış.

hatasız kul olmaz:) dizi benden de sınıfı geçemedi ilk başlarda 5 bölüm yazdım ama 5 bölüm zor oldu benim için konuyu açamadım fazla ondan cümleler karışmış olabilir:)

Hayır ondan değil, çok karışık. Sen beni eleştiriyorsun bazen kırmızı kullanma diye başlıkları kırmızı yapsaydın ve şu yazıları ayırsaydın biraz daha iyi olurdu. Ayrıca Türkçeyi kullanma bakımından da onlarca hata vardı. Pek beğenmemiştim bu diziyi...

Tamam biraz önce eğer bir kusur işlediysem özür dilerim. Ama en az benim kadar sen de tartışmayı körükledin bence. Özür diliyorum şahsen.