FF Favori.Forumum.Net Çete Dizisi -2.Bölümü- Yeni Bölüm

Çete Dizisine Kaç Puan Verdiniz

• 1

Oy: 1 10.0%
  • 2

Oy: 0 0.0%
  • 3

• 4

• 5

Oy: 2 20.0%
  • 6

• 7

• 8

• 9

• 10

• Kullanılan toplam oy
    10

Since2011

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859
Bu Dizideki Kişiler Favori.Forumum Üyeleridir Hikaye Tamamen Fantastiktir Kimse Üstüne Alınmasın

OzaN hastanenin yandığını görür ilk önce hastanedeki hastaları güvenli birşekilde aşağı indirmektir düdük Necminin adamları hastaneyi yaktıktan sonra arabayı binip olay yerinden uzaklaşmıştır OzaN yangının ortasında kalmıştır doktorlar ve hastane kadrosu tüm hastalıları odadan çıkarmıştır ne yazık ki birinci kat yanmıştır birinci kattaki hastalar yanarak can vermiştir OzaN yangın merdivenlerin oraya gitmiştir tüm hastalar merdivenlerden inemezlerdi tabi ki İtfaiye olay yerine gelmiştir hastahenin yangın tüplerinden söndürmeye çalışır ama yangın büyümeye başlar bazı hastalar inmiştir felçli hastalar ise OzaN komser ile yangının ortasında kalmıştır İtfaiyenin içeri girmesiyle tüm hastalıları çıkarmışlardır OzaN komserde hastaheneden çıkmıştır OzaN komser ne olduğunu anlamadan etrafa şaşkın şekilde bakar bakarken bir arabanın OzaN komseri takip ettiğini anlar OzaN komser sessiz sedasız yavaş adamın oraya yaklaşmaya başlar ani bir hızla koşmaya başlar ama OzaN komseri takip eden araç uzaklaşır olay yerine hemen ekip gelmiştir Neferet hemen OzaNla konuşmaya başlar

Neferet:Olay nasıl oldu koçum

OzaN:Olayı anlatır

Neferet:Ekip!!!!!

Fks 14:Efendim Başkomiserim

Neferet:Çocukları Topla

Fks14:Ekibi toplar

Neferet:Cenation sen OzaN komseri takip eden aracı araştır

Cenation:Emredersiniz

Neferet:Fks 14 sen mobese kameraları ne bileyim bir ipucu bulmaya çalış

Fks14:Emredersiniz

Neferet:Emreuu Sen Etraf ile konuş olayı gören var mı ?

Emreuu:Emredersiniz

Fks 14 Hastahanenin karşısındaki marketten kamera bulur ve kamera kayıtlarında bakar kayıtlardaki aracın geçen gün otoyol mafyasını organizyosunda park olarak görmüştür

Emreuu:Bakarmısınız?

Esnaf:Bize mi dediniz memur bey

Emreuu:Evet,hastahene yandı biliyormusunuz?

Esnaf:Evet biliyoruz

Esnaflardan Murat doktor formalı birinin hastaneyi yakanlardan birisinle yakmadan önce konuştuğunu görmüştür Emreuu Murat sen benimle gel
Fks 14:Başkomiserim araç geçenlerdeki operasyonda gördüm ben çökerttiğimiz dernek mafyasının
Neferet:Sizde ne var ?

Cenation:Araçtan birşey çıkmadı 2 gün önce çalıntı ihbarı var

Emreuu:Esnaflardan birisini gördüğünü ve muratı yanına çağırılır

Murat:Evet gördüm olayı doktorlardan birisi yakanlardan birisinle konuştuğunu gördüm

Neferet:Muratı götürür hangi doktor göster

Doktor Nefereti görür görmez kaçmaya başlar Neferet ve ekibi ardından koşmaya başlar

Doktor izini kaybettirmişitir ama kendi kendine
Doktor:Ha Ha siz polis olmaya karar verirken oo!! der demez arkasından güçlü bir yumruk yer bu yumruk AlemTodan gelmiştir

AlemTo:ee anlat bakam biz polis olmaya karar verirken sen napıyordun

Doktor:Komserim benim suçum yok bırakın

AlemTo:Senin adın ne?

Doktor adını cevaa olduğunu söyler

AlemTo:Bak cevaa şimdi sana sorduğum soruya cevap vereceksin ben sana bunu kim yaptı demiyeceğim direk köpeklerin sahibini soracağım sende cevap vereceksin demi cevaa

Cevaa:Komserim çolum çocuğum var öldürüler beni

AlemTo:Cevaanın boğazından tutup silahı boğaza dayar sordum soruyu cevap

Cevaa:Düdük Necmi

AlemTo:Tamam Gidebilirsin

Cevaa:Serbestmiyim şimdi

AlemTo:(Sert Bir Bakış Atar)

Cevaa hızla koşmaya başlar

AlemTo:Cevaa Sana birşey demeyi unuttum herkesin çolu çocuğu var deyip iki el sıkar

Cevaa:Yere düşmüştür

AlemTo:Cevaaya bakar onlarında çolu çocuğunu düşünmek zorundayım deyip kafa sallar

O Anda OzaN olayı görür

2.Bölüm Sonu

anm987716f0d2fccb67.gif

OzaN AlemToya Ne Yapacak? Doktor Cevaa öldü mü? Hepsi ve daha fazlası Pazartesi 3.Bölümüyle Favori.Forumumda

Son düzenleme:
3 atan arkadaşa ve 1 atan arkadaşa teşükkür ettim :) insanda dizi yapma şeysi bırakmadınız ben ne kadar dizi yapsamda siz aynı şekilde yapacaksınız en iyisi dizleri final yapıp bitirmek bir daha dizi yapmamak akşam ozan admin izin verdiğinde final bölümü yazacağım :(

O 1'i gerçekten ben vermedim. Ama birisi vermiş. Eğer herkes sana düşük oy veriyorsa hatayı kendinde ara. Ama eğer çok iyi oylar alırken bir anda 1 alırsan o zaman sinirlen, çat. Şimdi çıkış yapman mantıksız.

sorun bende değil verenlerde düşman olarak görülmeye başladım 1 alacak kadar haketmiyor atana da birşey demedim OzaN Senden cvp bklyrum özelden konu gayret güzel ve gayret düzenli osmanaslan dizi yapmama kararı verdim akşam yayınlatacam ozan izin verirse

Senin kararın ama ben 1 vermedim. Ben en beğenmediğim diziye bile onluk sistemde 3,4 veriyorum :)
Ama sen herkese 1 verirken sorgulanamaz, demiştin peki sen niye sorguluyorsun? Sen 1 veririm herkese sorgulanamaz, dersen sana da bu 1'i verirler. Ama o 1'i ben vermedim. Kim verdi bilmiyorum.

EDIT: Ozan admin şu an aktif değil. 1-2 saat sonra gelir.

Son düzenleme:
ben sana kaç verdin demiyorum forumda millet düşman olmaya başladı ben kendimi biliyorsam bu 3 ve 1 veren artniyetli verdi bu gidişle forumdan da çıkacam yakınlarda artık öyle düşünmeye başladım bana her bölümde okumadan veriyorlar diziyi yayaınladığım an 1 yedim ne zaman okudu bu atan kişi eminim şimdi bunları okuyup gururlanmıştır ben 1 verirken sebebini açıkladım osmanaslan seninde karekterini anlamadım

Sen 1 verirken iyiydi ama? Sen herkese sorgulanamaz, diyordun. Ayrıca 1 veren kişinin artniyetli olduğunun ispatlanması için sana birkaç kez 1 vermiş olduğunun ispatlanması gerekir.

ben 1 vermemin sebebini açıkladım burada gereksiz mesaj yazma gerekli mesaj yaz

Söylediğin sebepler çok saçmaydı. Örneğin: Düzen 0 (düzen göremedim). Düzen görmek derken sen ne bekliyordun? Sebeplerin saçmaydı. Ve herkese 1 veriyordun. Bundan dolayı ceza alman çok normaldi. Artık sana laf anlatmıyorum. Sana en son Duygusuz da anlattı. Ama sen ya anlamıyorsun, ya anlamak istemiyorsun.

Şunu belirteyim. Ben aldığım uyarı cezasından sonra artniyetli oy vermeyi bıraktım. Ayrıca senin dizin sürekli sonuncu oluyor. Demek ki genel olarak beğenilmiyor...

he he başka birşey demiyecem sana düzen varsa 1 veririm senin dizlerde düzen yok bazı yerleri büyük yazıyorsun buna düzensiz olarak görürüm

Bazı yerleri büyük mü yazıyorum? Türkçede her cümle büyük harfle başlar. Başlıklar ya da olayları ayıran ara başlıklar da normal yazıdan büyük yazılır. Türkçe dilini daha iyi kavramanı tavsiye ederim. Sana laf anlatmaya çalışanda suç...

Kriterlerim:

1: Özen = 6
2: Heyecan = 6
3: Akicilik = 7
4: Dram/Komiklik = 7
5: Diyaloglar = 8
6: Türkçeyi dogru kullanma = 6
7: Öykü / tretman = 8
8: Bir önceki bölümle baglanti = 7
9: Kisalik/Uzunluk = 7
10: Anlatim = 7

TOPLAM= 69/10= 6,9 = 7

akşam iki diziyi de final yapmama izin verdin demi ? zaten başka dizi yapmıyacağım

Bazı yerleri büyük mü yazıyorum? Türkçede her cümle büyük harfle başlar. Başlıklar ya da olayları ayıran ara başlıklar da normal yazıdan büyük yazılır. Türkçe dilini daha iyi kavramanı tavsiye ederim. Sana laf anlatmaya çalışanda suç...

büyük derken başlık açarken size diye bölüm var onları dedim

şimdi sana cümle yazacağım ben ve sen yada başkaları ben ve sen yada başkaları BAZILARINI BÖYLE YAPIYORSUN ONU DEDİM