FF Favori.Forumum.Net Çete Dizisi -1.Bölümü-

Bu bölüme kaç puan verirdiniz ?

• 1

Oy: 1 7.1%
  • 2

Oy: 1 7.1%
  • 3

Oy: 3 21.4%
  • 4

Oy: 7 50.0%
  • 5

Oy: 2 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    14

Since2011

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859
Bu Dizideki Kişi Kurumları Favori.Forumum Üyeleridir,HikayeTamamen Fantastiktir Lütfen Kimse Üstüne Alınmasın

Hikayenin Başlangıcı;

OzaN:Çete Üyelerindendir Kasa İşleri Ondan Sorulur
AlemTo:Çetenin Üyelerindendir Çevikliği Ve Zekası Bu Çeteyi Kurmakta Önemli Yere Sahip Olmuştur OzaNla

OzaN ve AlemTo iki dostdur. AlemTo ve Ozan sıkı bir dostdur ve eski komiserdir.AlemTo ve OzaN operasyon sırasında organ mafyasını çökertmiş ve emniyetin içerisine girerken Duygusuz(Amir) ile karsılamışlardır Duygusuz(Amir) Odası Çağırılır OzaN ile AlemToyu odasında çocuklar iyi iş çıkardınız ve onları ekipce(Emreemreuu,OzaN,AlemTo,Fks 14,Neferet)Yemeğe Götürmüştür Amir.

Yemek Sırasında Bugünkü Operasyonda Çökerttiği Mafya serbest kalmıştır OzaN ve AlemTo Komser Bu Haberi Duyar Duymaz Sofradan Kalkıp Öfkeli Şekilde Eve Gelmişlerdir.Akşam Uzun Uzun Konuşurlar

OzaN:Biz Adamları Yakalan Kadar Anam Ağlıyor Onlar Evlerine Gönderiyor
AlemTo: OzaN Akşam Akşam Gerginliğe Gerek Yatarım Sabah Amir İle Detaylı Şekilde Konuşuruz
OzaN: Nasıl Uyuyacaksak!!!
AlemTo: Hadi Hadi İyi Geceler
OzaN:Sanada
AlemTo Sabah OzaNı Uyandırmadan Emniyetin Yolunu Tutmuştur. AlemTo Emniyete Varır Duygusuz Amirin Odasına Vurur
Duygusuz:Evet
AlemTo:Gelebilirmiyim
Duygusuz:Evet Gelebilirsin Ne Vardı
AlemTo: Dünkü Haber İle İlgili Konuşacaktım
Duygusuz:Konuşulacak Birşey Yok Konu Kapanmıştır
AlemTo: Anlamadım
Duygusuz:Konu Kapanmıştır!! Gidebilirsin
OzaN Sabah Kalktığını AlemToyu Göremyince Hemen Telofon Eder AlemTo Neredesin Sen
AlemTo: Olayı Anlatır
OzaN:Sıkma Kafanı Dermez Bunlar İçin Neredesin Peki Sen ?
AlemTo:Keklitepede Deniz Kenarında
OzaN AlemTonun Yanına Giderken Yolda İki Adam Kavga Ettiğini Görür Ve Hemen Koşmaya Başlar O Sırada Silah Sesi Duyur Ve Bir De Bakar OzaN Çocuğunun Okuduğu Okulda Çalışan Kantinci xdragxx Görür Yere Yığılmış Şekilde Kanlar İçindedir Hemen 112 Telofon Eder Ama Ambulans Gelemeyince Hızla Araba Bulur Yoldan Geçen Birinden Ve Hastaneye Götürür O Sırada Fks 14 Konuyu Araştırması İçin Telofon Eder Durumu Öğrenmesini İster Fks 14 Ekibi Toplar Ve Olayın Dernekçi Mafyası Olduğunu Öğrenir Bir Vatandaş Dernekciye Para Vermeyince Kavga Çıktığını Ve O Sırada Kameradan Dernekçinin Arkadaşı Yolda Ateş Sıkar Der OzaN Komsere
Fks 14 Ve Ekibi Dernekçi Mafyasına Büyük Zarara Uğratır Denekçi Mafyasını Babası Düdük Necmi Bu Durumu OzaN Adlı Komser Sayesinde OLduğunu Duyunca Hemen Yerini Öğrenir Ve Adamları Toplar Bu Sırada Kafası Karışık Olan AlemToya Telofon Eder OzaN Olayı Anlatır Ve AlemTo OzaNa Birazdan Hastaneye Geliyorum Der
Tam Hastaneye Gidecekken Neferet Başkomiser Telofon Açar
AlemTo: Alo
Neferet : Nerdesin Olum Sen Akşam Ymeğine Davet Mi Bekliyorsun Çabuk Yanıma Gel
AlemTo:Başkomiserim Bir İşim Vardı Ama
Neferet:Gel Diosam Geleceksin
AlemTo: Tamam Geliyorum Ve AlemTo Emniyete Gider Bu Sırada Düdük Necminin Adamı Hastaneye Basar Önce Güvenlikçiye Sıktıktan Sonra Hastahane Polislerini Şehit Eder Ve Hastaneye Girer OzaN Komser Ne Olduğunu Anlamadan Bir Bakar Hastaneyi Yaktıklarını Görür

-1Bölüm Sonu-

Son düzenleme:
Anket ekleyecek misin? Türkçeyi bozuk kullanmanmışsın... Anlayamadığım yerler oldu. Ama genel olarak iyi...

Güzel olmus, anket nerede?

Puanim: 4

Yorumum: Bekledigimden kadar güzel olmus, devamini bekleriz

beğenenlere teşekür ederim beğenmiyenlere öteki bölümde beğendirmeye çalışacağım

Dizi setinde bir düzensizlik hakim sanırım.
Şu dönemde hiçbir dizi setinde rahat koşullar yok ben de biliyorum fakat bunun diziye yansıması izleyiciler için biraz sıkıcı oluyor... Dolayısıyla ricam 2. bölümün biraz daha düzenli hazırlanması yönünde olacak, bir de kelimeleri yazarken acele etmezsen harfler karışmaz.
Diğer bölümleri bekliyoruz, kurgu güzel bölümlerin habercisi.

Düzen konusunda katılıyorum ben de. Konu düzeni açısından en zayıf dizi bu. Senaryo ne kadar güzel olsa da bu noktaya da daha çok dikkat etmelisin bence

dikkat etmeye çalışırım düzen konusunda ne demek istediniz onu anlamadım pek

Harika yapmışsın AlemTo... Tebrikler benim dizileri ezip geçmişsin...

Yazı tipi, boşluk ayarları, belki yazı rengiyle belirginlik. Diğer konulara bakarsan görünüm olarak anlayabilirsin. Bunun dışında bir de her kelimeye büyük harfle başlamışsın bunu da anlamadım ?

boşluk ayarlıkları diosan fazla yapmadığım gülücükler çıkıyor
büyük harfte hatam var haklısın yazı tipini düzenliyeceğim birazdan

Gülümsemeleri istemiyorsan konu açarken veya düzenlerken "Gülümsemeler gösterilmesin." seçeneğini işaretleyebilirsin

2.bölümde dikkat edeceğim

reytingler yarın açıklanacak mı