FF Bağımlılık Yapar

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Bu foruma 12 Mayısta üye oldum.Tabii arada söylemesi ayıp adminimizden de bir ban hediyesi aldım :D.Neyse böyle tatsız şeylerin dışında ben son 1 aydır iyice foruma bağlandım.Faceye bile girmiyorum.Hatta bir örnek vereyim AlemTo'nun avatarını kardeşimin yüzünden çok görmeye başladım :D.Yani sizi aiem gibi görüyorum.Ben önceden hiç forum hayatını bilmezdim.Ama iyiki bu forum var.

Sizi Seviyorum Ailem :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aynen bende bağımlısı oldum daha yeni üyeyim. 3-4 gündür üyeyim ama yıllardır bu forumdaymışım gibi hissediyorum kendimi. Gerçektende çok iyi bir forum. Yani tam bir aile ortamı.

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Foruma senden sonra üye oldum ama aşırı bağımlılık yaptı sabahtan akşama kadar buradayım tabii ara sıra 1-2 saat dışında gece 03.00'e kadar burada oluyorum.

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
bu arada AlemTo da değiştiriyo süreki avatarını nedense :D

SaMeT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2
Puanı
119
Aynen öyle biz bir aileyiz. :) Birbirini görmeyen yada web kameralarından görebilen farklı şehirlerden farklı hayatlardan internete bağlanıp foruma ulaşan bir ekibiz. :)

FavoriForumum benim karşıma Google'a "günlük reytingler" yazdığımda tesadüfen çıktı. Ertesi gün yine aynı siteden baktım reytinglere. Ertesi gün TV Dünyası ile ilgili bir haber okudum. Diğer gün başka bir konu. :) Aklımda hep yorum yapmak vardı ki sağ üst köşe beni hep çağırıyordu Kayıt Ol diye. İşte bu foruma böyle ulaştım.

Şu anda diziler paylaşıyor, paylaşınlara puan verip yorum yapıyor, kendi futbol takımını yönetiyor ve forumdaki ailesini çok seviyor bu SaMeT arkadaşınız. :)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Aynen öyle biz bir aileyiz. :) Birbirini görmeyen yada web kameralarından görebilen farklı şehirlerden farklı hayatlardan internete bağlanıp foruma ulaşan bir ekibiz. :)

FavoriForumum benim karşıma Google'a "günlük reytingler" yazdığımda tesadüfen çıktı. Ertesi gün yine aynı siteden baktım reytinglere. Ertesi gün TV Dünyası ile ilgili bir haber okudum. Diğer gün başka bir konu. :) Aklımda hep yorum yapmak vardı ki sağ üst köşe beni hep çağırıyordu Kayıt Ol diye. İşte bu foruma böyle ulaştım.

Şu anda diziler paylaşıyor, paylaşınlara puan verip yorum yapıyor, kendi futbol takımını yönetiyor ve forumdaki ailesini çok seviyor bu SaMeT arkadaşınız. :)
bende öyle buldum bu müthi forumu

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
favoriforumuma da üye oldum amacım birileriyle kavga etmek sonra ban yemekti...
bundan önce böyle bir kaç forumda yaptım hoşuma gidiyordu ilk önce siteye girdim bi baktım reyting bölümü var oraya girdim güzel yorumlar vardı ilk yorumumu oraya yazdım sonra geniş aile haberleri vardı onlara yorum yazdım sonra da forum benim için değişilmez oldu...

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
favoriforumuma da üye oldum amacım birileriyle kavga etmek sonra ban yemekti...
bundan önce böyle bir kaç forumda yaptım hoşuma gidiyordu ilk önce siteye girdim bi baktım reyting bölümü var oraya girdim güzel yorumlar vardı ilk yorumumu oraya yazdım sonra geniş aile haberleri vardı onlara yorum yazdım sonra da forum benim için değişilmez oldu...

Senin nasıl zevklerin var Aykut:)