FF Üyeleri Bir Arada 83. Bölüm | Yeni Sezon

Nisa

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,280
Puanı
259
1623749_461630157296583_486824316_n.jpg

FF Üyeleri Bir Arada | Yeni Sezon

Hikaye : @emreemreu
Senaryo : @Nisa

Oyuncular :
@OzaN
@xdragxx
@BesaleT
@Çiğdem-
@Yakamoz-Asi
@gizem ak
@Nisa
@RüzgarGülü
@denizz19
@xemrexxx
@destere
@Bully
@RevaN
@mrt-06
@pompy
@cookies
@aserat54
@Yiğitt
@Harunnn60
@Polat Şaşmaz
@gözlemci

83. Bölüm

'Yeni Başlangıç'
( O gün yine sabahın ilk ışıkları ile uyanmış, yatağımı toplamış, neredeyse çökmek üzere olan ve her bastığımda çıkardığı gıcırtılar ile biran önce yenilenmeyi bekleyen merdivenlerden indikten sonra salonun ortasındaki büyük masanın üzerinde öylece duran mektubu farketmem ile BesaleT’in odasından çıkması bir oldu. )

BesaleT : (Ellerim ile gözlerimi ovuşturduktan sonra Gizem’i karşımda. dikkatlice masaya baktığını görünce )

- Günaydın Gizem.

Gizem Ak : (BesaleT’e hızlıca ‘sanada’ dercesine başımı salladıktan sonra masanın üzerindeki mektubu alıp masaya oturdum. Bu sırada ayak seslerini duyduktan sonra arkama baktığımda xdragxx ve RüzgarGülü’nün de salona indiğini gördüm. )

- Siz neden bu kadar erken uyandınız ?

RüzgarGülü : (Elimle neredeyse çatlamak üzeri olan başımı tutarak )

- Gece biraz fazla kaçırmışım, baş ağrısından uyuyamadım ağrı kesici almak için mutfağa iniyordum. Sen ne yapıyorsun orada ? Elindeki ne ?

Gizem Ak : Bilmiyorum, üzerinde ‘Hoşçakalın’ yazan bir mektup.

(Bu sırada xdragxx hızla gelip elimden mektubu alıp, içinden çıkardığı kağıdı okumaya başladı bu sırada RüzgarGülü ve BesaleT de masadaki yerlerini almışlardı. )

BesaleT : Sesli okusana şunu ?

xdragxx : Aslında size veda etmem gerekirdi. Belki bana kızacaksınız ama daha fazla kalamazdım burada, nedeni ni size açıklayamam. Kim bilir belki birgün geri döner ve tüm olup biteni anlatırım size. Bu evdeki hisseme gelince , bana ait olan %20 hissemi İsviçre de ki kardeşim Yakamoz-Asi ‘ye bıraktım kendisi birkaç gün içinde İstanbulda olacak. Kendinize çok iyi bakın, Hoşçakalın.. . OZAN

Gizem Ak : ( xdragxx ‘ın gözlerinin dolduğunu farkettim. Mektubu elleriyle buruşturup avucunda tutarken gözlerinden öfke akıyordu. RüzgarGülü lafa girdi. )

- Vay bee ! Ozan’da gitti. Prnccs.. ‘den sonra o da gitti ! Ne yapıcaz bundan sonra ? FF evi artık bomboş.

BesaleT : Hayır. FF Üyeleri yeniden bir araya gelecek. Odaları kiraya vericez.

(Dediğimde herkes bana şaşkınlık içerisinde bakıyordu. )

* * *
(Hepimiz kahvaltı masasında oturmuş kahvaltı yaparken xdragxx nefes nefese içeri girdi. Ayakkabılarını çıkardıktan sonra yağmurda sırılsıklam olan saçlarını elleriyle arkaya yatırdı.)

- Hallettim. İlanı her yere yapıştırdım.

Besalet : Tamam. Şimdi , 4 tane boş odamız var 1 tanesinde 4 2 tanesinde 3’er diğerinde 2 yatak var. 11 kişi alabiliriz.

Gizem Ak : Benim odamda da 2 boş yatak var 2 tane de kız alabiliriz.

Besalet : Süper. Şimdi kiracılarımızı bekleyelim bakalım. Bu arada Yakamoz-Asi aradı, bugün geleceğini söyledi. Bir süreliğine kalacakmış. RüzgarGülü senin odanda kalır.

RüzgarGülü : Olur.

( Dedikten sonra saatime baktım. )
-Saat 9 olmuş. Derse geç kaldım. ( Hızlıca kalkıp askılıktan montumu aldıktan sonra çıktım evden )

* * *

(Mutfakta bulaşık yıkarken durmadan çalan kapıyı açmayan tembellik üzerine dünyaya gelmiş olan varlıklara durmadan sesleniyordum ki BesaleT daha fazla ince sesime dayanamayıp kapıyı açtı. )

BesaleT : (Kapıda duran 8 kişiyi görünce uzunca bi süre onlara baktım. Arkamdan Gizem Ak geldi. )

Gizem Ak : Buyrun ? ( Hepsi bir ağızdan )

- Kiralık odalar için gelmiştik biz.

Gizem Ak : Buyrun, buyrun içeri gelin.

* * *

( Gelen 8 kişinin oda dağılımı yapılmış BesaleT ve xdragxx Yakamoz-Asi ‘yi almak için Havaalanına gitmişti. Bende akşam topluca yiyeceğimiz akşam yemeği için mutfakta yemek hazırlıyordum. )

* * *
(Bully , mrt-06 , denizz19, RevaN birbirleri ile tanışmış) valizlerinden eşyalarını çıkarırken, RevaN çıkardığı büyük Yalan Dünya afişini duvara asıyordu. )
mrt-06 : O da ne ?
RevaN : En karakterli komedi dizisi afişi.
mrt-06 : Fazla büyük değil mi ?
RevaN : (Gülümseyerek) Sağına bak istersen .
mrt-06 : ( Sağıma bakar bakmaz denizz19 ‘un kese kağıdı ile kaplanmış çerçevenin kese kağıdını yırtıp tabloyu duvara astığını gördüm. ) Sıla değil mi bu ?
denizz19 : Sılamm o benim Sılammmm...
mrt-06 : Allahım ya. Bully senin asacağın tablo, afiş v.s. birşey yok mu ?

( Bully cevap vermedi. Moralinin bozuk olduğunu belliydi. )

- Moralin mi bozuk senin ?

Bully : Şeref Meselesi beklediğim gibi bi başlangıç yapamadı ona üzülüyorum. Ah Kanal D ! Habeleri bile yayınlatmadım.

* * *
( Çiğdem- ve Nisa İkizler de GizemAk’ın odasına çıkmış eşyalarını yerleştirirken, Nisa telefonuyla uğraşıyordu )

Çiğdem- : Ayol bıktım senin bu telefonundan. Kalkta yardım et bana. Hem buraya Üniversite okumaya geldik. Onunla uğraşmaya devam edersen 10 yılda bitiremeyeceksin okulu.
Nisa : Off Çiğdem- Ben makyaj malzemelerini dizdim, diğerlerinide sen diz bir zahmet.
Çiğdem- : Ayy canım beninm tabii çok yoruldun çünkü sen ( oklavamı çantamdan çıkardığım gibi Nisa ayağa kalktı)

-Ay tamam tamam. Sok şu oklavanı çantana.
Çiğdem- : (Gülümseyerek oklavamı çantama koydum) Canım kardeşim sen istersin de sokmaz mıyım.

* * *

xemrexxx : (Çıkardığım Meryem Uzerli posterlerini duvara asarken destere de yatağında uzanmış tavana bakıyordur. )

destere : Kızlar güzeldi ama dimi ?
xemrexxx : Meryemim daha güzel.
destere: Bırak şu Meryem’i . Şu Çiğdem- olanı kestirdim gözüme.
xemrexxx : Destere bıktım senin bu totoşluklarından. Ne günah işledim de senin gibi bi arkadaşım oldu. Lise yetmedi şimdi birde aynı Üniversitedeyiz üstelik birde aynı odadayız.

* * *

(xdragxx arabayı sürüyordur. BesaleT onun yanında Yakamoz-Asi ise arkadadır. )
BesaleT : RüzgarGülü nü almayı unutma.
xdragxx : Tamam. Eee Yakamoz-Asi ne kadar kalmayı düşünüyorsun ?
Yakamoz-Asi : Bilmem. Hissemi satıp dönerim İsviçreye.
BesaleT : (Arkamı dönüp Yakamoz-Asi ‘ye baktıktan sonra xdragxx’e dönüp )
- Durdur şu arabayı !

83. Bölüm Sonu

Bölüm Oyuncuları :
@OzaN
@BesaleT
@RüzgarGülü
@xdragxx
@gizem ak
@Çiğdem-
@Yakamoz-Asi
@Nisa
@xemrexxx
@destere
VE
@mrt-06
@Bully
@denizz19
@RevaN

Not : İlk bölüm olduğu ve fazla uzun tutmak istemediğim için tüm kadroyu senaryoya eklemedim ancak dizinin kadrosu bellidir. Diğer oyuncularda ilerleyen bölümlerde senaryoda yer alacaktır.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Güzel bir başlangıç olmuş, eline sağlık @Nisa. Ama kendimi göremeyince üzüldüm, ne yalan söyleyeyim. Ben ne ara gireceğim diziye? Rolüm ne? :)

Bu arada Aşkın Alfabesi'nin 6 ve 7. bölümlerini de okuyabilir misin? :)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,167
Puanı
1,061
Önceki hikayeyi hiç bilmediğim içim biraz garip olmuş giriş ama diğer türlü hemen adapte olabiliyoruz hikayeye.

Sonu merak uyandırıcı olmuş. Ben beğendim. Ellerine sağlık @Nisa :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ayyy çok hoşş olmuş kızzz @Nisa :kiki::kiki::kiki:
sıkılmadan okudum vlla tatlım seninle ikiz olmamız çok yerinde olmuş ahh oklavamın çantamdan çıkmasıda çok hoşş :F:F:F sana tabikide kıyamam ama en azından sözümü dinlersin dursun çantamda neme lazım :kiki::kiki::kiki:
@destere gözüne beni kestirmese zaten şaşardım ayrıca iyiki destere duvara poster falan asmamış cnm yoksa rtük kaldırırdı dizini yayından hahaha :F:F:F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
sıkılmadan okudum vlla tatlım seninle ikiz olmamız çok yerinde olmuş ahh oklavamın çantamdan çıkmasıda çok hoşş :F:F:F sana tabikide kıyamam ama en azından sözümü dinlersin dursun çantamda neme lazım :kiki::kiki::kiki:
@destere gözüne beni kestirmese zaten şaşardım ayrıca iyiki destere duvara poster falan asmamış cnm yoksa rtük kaldırırdı dizini yayından hahaha :F:F:F
Benim dizimde de kardeş olacaksınız bu arada. @Nisa gelecek bölümden itibaren rol alacak ve çapkınlıkta senden geride kalmayacak. @cookies'in dizisinde de kardeşsiniz. Ne kadar isteseniz de ayrılamayacaksınız yani... :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Eline sağlık @Nisa güzel başlangıç olmuş yeni sezona. İlerki bölümler daha güzel olacak gibi bekliyorum. :)

Adeta içimi okumuşsun bu arada. :F Deniz'in sahnesi de güldürdü. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hikayeyi çok beğendim dizide kendi karakterimi de çok beğendim. :) Formattan sonra forumdaki ilk mesajım kıymetini bil. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061

Nisa

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,280
Puanı
259
Güzel bir başlangıç olmuş, eline sağlık @Nisa. Ama kendimi göremeyince üzüldüm, ne yalan söyleyeyim. Ben ne ara gireceğim diziye? Rolüm ne? :)

Bu arada Aşkın Alfabesi'nin 6 ve 7. bölümlerini de okuyabilir misin? :)
Teşekkür ederim. Şimdi okuyacağım :) bir daha ki Bölümde katılacaksın :)

Nisa

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,280
Puanı
259
Teşekkür ederim tatlım, beğenmene sevindim. İlk bölüm olduğu için detaya girmedim tanıtım yaptım :X :love1:
Eline sağlık @Nisa güzel başlangıç olmuş yeni sezona. İlerki bölümler daha güzel olacak gibi bekliyorum. :)

Adeta içimi okumuşsun bu arada. :F Deniz'in sahnesi de güldürdü. :A
Senin sahnen daha farklıydı da bugün değiştirdim :) Teşekkür ederim :)
Senaryoda bile alkollüyüm gördün mü @mrt-06 :F :F

Emeğine sağlık @Nisa bu giriş bölümü gibi olmuş asıl hikaye bir sonraki bölümde başlar tahminimce :)
Farklı bir yerden başlatayım dedim senin hikayeni aklımda daha çok şey var. Çok teşekkür ederim tanıtım niteliğinde oldu :)
Güzel olmuş kız @Nisa :)
@destere anında @Çiğdem- i gözüne kestirmis :F :F

@xemrexxx doğru yoldasin çocuğum Meryem 1 numaradir :love1:

@denizz19 Burdada Sıla fanligini konusturmussun :)

Bu arada kizlar @Çiğdem- ve @Nisa bn sizle kalıyim eğer gelirsem ne güzel aranizda yatarim :bhr:

Ben de onlarla kalmak isterim, ama @Nisa daha bizi eklememiş. Sonraki bölümlere artık... :)

Bende yeni okuyorum, eline sağlık. :)
Güzel olmuş. :)
3'nüze de çok teşekkür ederim :) Önümüzdeki bölüm tüm karakterler katılacak ;)