FF Üyeleri İle Yüz Yüze - 3. Bölüm | Canlı

MusicSurvivor Allstar Anket

• Kullanılan toplam oy
    4

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
İlk iki bölümüyle büyük beğeni toplayan Yüz Yüze 3. bölümü ile tam gaz devam ediyor!

Konuklarımız, forumun sevilen üyeleri @EFE UYSAL ve @GunesinOglu!

Ve şarkılarıyla Bengü (@vadikızı) Mustafa Sandal (@Çiğdem-) ve Yıldız Tilbe (@xemrexxx)

Konuğum @GunesinOglu iken onun yapımcılığındaki MusicSurvivor Allstar için kapışma yapalım dedik ve üç şarkıcıda en sevdiğim şarkılarından biri olan İkinci Hal, Aya Benzer ve Ben Senin Var Ya'yı kapışmaya davet ettik. Anket için oylarınızı, konuklarımız için sorularınızı bekleriz.

ADM YAPIM

Son düzenleme:

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Forumun yeni samimi neşeli üyelerindensin.İyi ki gelmişsin.Çok fazla program yapıyorsun ve hepsi yayından kalkıyor.Oyuna geldik niye kalktı mesela anlamadım :D

@adımutlulukk

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@EFE UYSAL @GunesinOglu benim hakkımde ne düşünüyorsunuz diyelim önce :F:F:F

bu arada mustim yine delirmiş şu adamın danslarına bitiyorum ya komedi yerine izleyin yani dert tasa hiçbirşey kalmıyor hiper starım benim :A:A:A

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
MS Panorama ihalesi ne zaman olucak? @GunesinOglu :F
Diriliş ve Filinta dışında sevdiğin dizi? @EFE UYSAL
Yıldızlar Yarışıyor'da kazanabilir dediğiniz 3 Yarışmacı?
@mrt-06 hakkında ne düşünüyorsunuz?
@Bully hakkında ne düşünüyorsunuz?
@Aserat hakkında ne düşünüyorsunuz?

Foruma geri dönmeli dediğiniz 3 üye?

Forumda en hoşlanmadığınız huy nedir kimde vardır?

Hep klişe sormayalım. :F

Forumun yeni samimi neşeli üyelerindensin.İyi ki gelmişsin.Çok fazla program yapıyorsun ve hepsi yayından kalkıyor.Oyuna geldik niye kalktı mesela anlamadım :D

@adımutlulukk

Foruma Geldik'e acayip emek vermiştim, 4 kişiydik ve her etapta 4 kişi bulunamıyordu, tüm oyunu koysak çok aşırı uzun oluyordu bölüm. Final bölümünde deniz çekilme kararı aldı, Çiğdem'de sıkıldığını söyledi Yiğit tatildeydi, bende devam kararı almıştım, ama kurban bayramında ve yılbaşında özel bölümleri ile gelmeyi düşünüyorum. :)

Son düzenleme:

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051

bu arada mustim yine delirmiş şu adamın danslarına bitiyorum ya komedi yerine izleyin yani dert tasa hiçbirşey kalmıyor hiper starım benim :A:A:A
Forumun en neşelilerindendiren en çok sevdiğim 10 üyeden birisin, beşiktaşlısın dirilişçisin cansın. :X

Foruma Geldik'e acayip emek vermiştim, 4 kişiydik ve her etapta 4 kişi bulunamıyordu, tüm oyunu koysak çok aşırı uzun oluyordu bölüm. Final bölümünde deniz çekilme kararı aldı, Çiğdem'de sıkıldığını söyledi Yiğit tatildeydi, bende devam kararı almıştım, ama kurban bayramında ve yılbaşında özel bölümleri ile gelmeyi düşünüyorum. :)
Paramparça, Kiralık Aşk, Kırgın Çiçekler izliyorum yeni sezondan Kösemi izleyecem. :X

Bi zahmet onlar sorsun ne düşünüyorsunuz diye. :F

Şuanda geri dönmeli dediğim üye yok Yakamoz-Asi, Destere ve Abay-06 dönse çok iyi olur. :X

En hoşlanmadığım huy kıskançlık sataşanlar izlerim izlemem yazanlar post kasmaya çalışanlar. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Forumun en neşelilerindendiren en çok sevdiğim 10 üyeden birisin, beşiktaşlısın dirilişçisin cansın. :X

Paramparça, Kiralık Aşk, Kırgın Çiçekler izliyorum yeni sezondan Kösemi izleyecem. :X

Bi zahmet onlar sorsun ne düşünüyorsunuz diye. :F

Şuanda geri dönmeli dediğim üye yok Yakamoz-Asi ve Abay-06 dönse çok iyi olur. :X

En hoşlanmadığım huy kıskançlık sataşanlar izlerim izlemem yazanlar post kasmaya çalışanlar. :D
aaa @destere nin dönmesini istemiyormusun :F:F:F

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860

Forumda çok sevidğim üyelerdensin.İyi ki forumdasın forumun neşesisin :D

Daha karar vermedim ne zaman olacağına :D

Onlar sorsun :F

@yakup09 @ABAY_06 @xBUGRAx @destere dönsün :D

En hoşlanmadığım huyu söylemeyeyim şimdilik :D

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Profil fotoğrafların berbat.İzlediğin dizilerin hiçbiri tutmuyor.Ama iyi bir dostsun.Benim gibi Kanal D'cisin .Forever Güneşin Kızları ve Kırgın Çiçekler.

Forumda en sevidğim üyelerdensin. @Yiğitt

@EFE UYSAL sen benim hakkımda ne düşünüyorsun :A

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Profil fotoğrafların berbat.İzlediğin dizilerin hiçbiri tutmuyor.Ama iyi bir dostsun.Benim gibi Kanal D'cisin .Forever Güneşin Kızları ve Kırgın Çiçekler.

Forumda en sevidğim üyelerdensin. @Yiğitt

@EFE UYSAL sen benim hakkımda ne düşünüyorsun :A
Sevdiğim üyelerdensin MusicSurvivorla forumun çehresini değiştirdin damga vurdun. :A

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
@Bully yeni gördüm :D

Forumda çok sevdiğim üyelerdensin.İyi ki varsın.Zaten izlediğimiz diziler de benziyor.Şu aralar habire kırgın çiçeklerden bahsediyorum biliyorum bıktın :A