Fetih 1453 Artık Türkiyenin en çok izlenen filmi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan beyazsoy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Fetih 1453 daha 2.5 haftasında 4milyon 651bin 714 kisi tarafindan izlenerek Turkiyenin en cok izlenen filmi oldu.

Daha onceki rekor 24 hafta sonunda 4.333.144 Kisiyle recep ivedik 2 filmine aitti

TEBRİK EDİYORUM. gerçekten büyük bir başarı bu. TÜRKİYE'de bir daha kırılamayacak bir rekor elde edecek gibi gözüküyor. çünkü henüz 2.5 hafta geçti ve 4.7 miltona ulaşmış. 20-30 hafta sonarsını tahmin edmiyorum kaç milyon kişi olur...
daha önce benim adamım mahsun kırmızıgülün yaptığı new yorkta beş minare duygusal bir yapım olarak çok güzel gişe yakalamıştı. sanırım 3.5 milyona yaklaşmıştı.

Bunu tahmin etmek zor degildi hemen hemen hepimiz biliyorduk bu rekorun kirilacagini bence rahat 5 milyona ulasacaktir.

İyi oldu bu. Artık bu tarz yüksek bütçeli işlere girme cesareti artacaktır yapımcıların...

Buyuk tebrikler Fetih filmine ve ekibine..

Bunu tahmin etmek zor degildi hemen hemen hepimiz biliyorduk bu rekorun kirilacagini bence rahat 5 milyona ulasacaktir.

5 milyon neki bu hafta sonu zaten 5milyon olur. 6-7milyon arasi giseyi kapatir. ama yinede zarar edeer film

tebrik ediyorum. çok iyi iş çıkarmış. Türkiye'miz umarım daha nice rekorlar kırar ve yine bol bol filmler çıkartır,bizde gideriz sinemaya bol bol :)

tebrik ediyorum. çok iyi iş çıkarmış. Türkiye'miz umarım daha nice rekorlar kırar ve yine bol bol filmler çıkartır,bizde gideriz sinemaya bol bol :)

haluk bu filmi ilk olarak fox tv alıp yayınlarmı ne dersin:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...