"Feridun Bitir" Geri Dönüyor!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,914
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Ayrılsak da Beraberiz'in unutulmaz karakteri Feridun Bitir, yeni bir dizi olarak sevenlerinin karşısına çıkıyor. İnternet aracılığıyla Web TV'de yayınlanacak mini dizinin yapımcılığını yine Birol Güven üstlenecek. Diziyle ilgili gelişmeler FavoriForumum'da olacak...

bu adam süper ya

pek sevmyorum.. oynadığı karakterler çok gıcık tipler oluyo genelde...

En sevdiğim 2-3 karakterden biridir Feridun Bitir. İzlerim ama keşke Çocuklar Duymasın kadrosuna girseydi yine bu rolle.

Keske Cocuklar Duymasin'in kadrosuna dahil olsaydi.. Basarilar dileri.

İyiymiş. Ama keşke TV'de de yayınlansa ya da ilerleyen yıllarda Ayrılsak Da Beraberiz yeniden başlasa
Ama başlayacağını sanmıyorum

İyiymiş. Ama keşke TV'de de yayınlansa ya da ilerleyen yıllarda Ayrılsak Da Beraberiz yeniden başlasa
Ama başlayacağını sanmıyorum

Baykal Kent yani "Dijital Binali" olmadan pek tadı olmaz dizinin ama yine de güzel olurdu yeniden başlasa. Yahşi Cazibe bittikten sonra Hakan Yılmaz'a teklif yapmalı bence Birol Güven
Ama Janset'i de ikna etmeleri şart

Baykal Kent yani "Dijital Binali" olmadan pek tadı olmaz dizinin ama yine de güzel olurdu yeniden başlasa. Yahşi Cazibe bittikten sonra Hakan Yılmaz'a teklif yapmalı bence Birol Güven
Ama Janset'i de ikna etmeleri şart

janset dönmez bence acayip kararlı onlar yada zaten komedi olacak süre kısa olur diyip ikna edebilirler

Sevdiğim bir karakter "Feridun Bitir"
izlemeye çalışırım...