Ferat Üngür feat. Seda Sayan - Gerçekçi Ol

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
36,963
29,536
1,060
Geçtiğimiz günlerde O Ses Türkiye'de son 10 yılın şampiyonu seçilen Ferat Üngür, 1996 senesinde başarılı yorumcu Seda Sayan'dan dinlemiş olduğumuz 'Gerçekçi Ol' şarkısını güzel şarkıcı ile birlikte seslendirdi.

İşte o çalışma:

O Ses Türkiye finalindeki sahne performansı:

Son düzenleme:

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
36,963
29,536
1,060
Dinlemek için bu sayfa açık kalmış ondan olabilir. :F Yok dinlemedim daha. :A Böyle bir düetten haberim de yoktu zaten ama Ferhat’ın sesini severim. :Z Dinlerim birazdan. :A
Malum, @xBUGRAx gibi çok online listesine bakiyorum ve seni yakaladım 2 kez :F
Ferhat değil bu arada, Ferat, bende her defasında yanlış yazıyorum :A

aynen sesini bende çok beğeniyorum :bhr: nihayet ilkkez bir O ses birincisi galiba artık piyasada tutunacak. Seda Sayan'ıda tebrik etmek gerekir. Bence bu bir destektir.

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx and Özgür

Özgür

Moderatör
28 Aralık 2011
18,919
14,954
859
Malum, @xBUGRAx gibi çok online listesine bakiyorum ve seni yakaladım 2 kez :F
Ferhat değil bu arada, Ferat, bende her defasında yanlış yazıyorum :A

aynen sesini bende çok beğeniyorum :bhr: nihayet ilkkez bir O ses birincisi galiba artık piyasada tutunacak. Seda Sayan'ıda tebrik etmek gerekir. Bence bu bir destektir.
Aa ben Ferat diye yazdım ama telefon otomatik düzeltmiş. :F

Murat, jürisi olarak hep destekte bulundu zaten ama Seda’dan böyle bir desteğin gelmesi cidden tebrik edilecek bir durum. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
36,963
29,536
1,060
Aa ben Ferat diye yazdım ama telefon otomatik düzeltmiş. :F

Murat, jürisi olarak hep destekte bulundu zaten ama Seda’dan böyle bir desteğin gelmesi cidden tebrik edilecek bir durum. :A
Murat ilk şampiyonunada destek olduda ama Murat'ın destekleri etkili olmuyor işte :A Seda Bacım o konuda daha iyi. Elediği bir yarışmacısınida vokalisti yapmıştı :bhr:

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Moderatör
28 Aralık 2011
18,919
14,954
859
Murat ilk şampiyonunada destek olduda ama Murat'ın destekleri etkili olmuyor işte :A Seda Bacım o konuda daha iyi. Elediği bir yarışmacısınida vokalisti yapmıştı :bhr:
Zeliha’yla düelloya çıkan çocuk dimi. :D Ona teklifte bulundu geçenlerde. Evde denk geldim. :A

• Harika

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
36,963
29,536
1,060
Zeliha’yla düelloya çıkan çocuk dimi. :D Ona teklifte bulundu geçenlerde. Evde denk geldim. :A
Aynen o. Bende o an Tv'de kanal değiştiriken denk gelmiştim. Hoşuma gitti tavrı. İkimizde denk gelerek izledik yani :A

Zeliha sesi iyiydi ama doğru şarkı seçimleri pek olmadı. Erken elendi😏

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Moderatör
28 Aralık 2011
18,919
14,954
859
Aynen o. Bende o an Tv'de kanal değiştiriken denk gelmiştim. Hoşuma gitti tavrı. İkimizde denk gelerek izledik yani :A

Zeliha sesi iyiydi ama doğru şarkı seçimleri pek olmadı. Erken elendi😏
Ben maalesef fazla tv izleyemiyorum işte geçenlerde memlekete dönünce annem izliyordu o zaman denk gelmiştim. :F Güzel tesadüf olmuş. :Z

Zeliha’nın performanslarını YouTube’dan izledim. Şahin gibi çok iyi sesi var ama biraz eğitime ihtiyacı var. Çok güzel nağme yapıyor ama bunu sürekli her kelimede yapınca şarkıyı boğmuştu. Yine de Duyanlara Duymayanlara’yı çok güzel söylemiş. :A

• Güldürdün

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
36,963
29,536
1,060
Bacımızın kısımları olay. :bhr:
O Ses Türkiye videoları altında Seda Sayan'nın müzik geçmişi ve sesini bilmeyen ergenlerin yorumlarini gördükçe sinir oluyordum. Bir şarkı seslendirmişti ve çoğu kişi 'aa sesi baya iyiymiş' diyorlardı. Şuan o jüride en çok müzikte tecrübeli ve bilgi sahibi olan bacımız :bhr:

• Harika
Reactions: Ahmed

Ahmed

Emekli
12 Eylül 2013
20,792
12,342
1,060
O Ses Türkiye videoları altında Seda Sayan'nın müzik geçmişi ve sesini bilmeyen ergenlerin yorumlarini gördükçe sinir oluyordum. Bir şarkı seslendirmişti ve çoğu kişi 'aa sesi baya iyiymiş' diyorlardı. Şuan o jüride en çok müzikte tecrübeli ve bilgi sahibi olan bacımız :bhr:
Aynen o ergenler zaten bilip bilmeden devamlı algı operasyonu yapıyorlar. Her paylaşımların yorumlarında çok bilgili ve eleştrisel yorumlar yapıyorlar. Hele şu yorumlar Youtube'da ve İnstagram'da beni deli ediyordu. O yüzden okumama kararı aldım genel olarak. Tabii yine de bazen gözüm kayıyor ve yine sinir oluyorum. :D

Seda Sayan tarz olarak bana uyumlu olmasa da 30+ yıldır sahnede ve çok başarılı işleri olan birisi. O yüzden 14-18 yaşında gelip sadece son yılları baz alarak konuşan ergen bozuntularına geçit vermiyoruz. :bhr:

• Harika