Fenomen Dizi '1 Erkek 1 Kadın' Geri mi Dönüyor?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
s-9935fede88bb6f101f4323b44ab97bf707ac1f87.jpg

Bir dönemin fenomen komedi dizisi 1 Erkek 1 Kadın'ın geri döneceği iddiası ortalığı hareketlendirdi.

2008-2015 yılları arasında Türkmax, Star TV ve FOX'ta ekrana gelen, başrollerini Demet Evgar ve Emre Karayel'in paylaştığı yapım için Demet Evgar'ın sosyal medyadan paylaştığı sahne şimdiden izleyicileri meraklandırmış ve dizinin geri döneceği sanılmıştı.

Fakat böyle bir durumun söz konusu olmadığı, sadece 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Ulusal Mücadele Günü nedeniyle, Evgar'ın İyi Niyet Elçisi olduğu UN Women Türkiye'nin #SheSaidNo kampanyası için özel bir skeç çekildiği ortaya çıktı.

Son düzenleme:

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Bu gün aldığım en güzel haber resmen. Umarım dijitale döner.

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,298
Puanı
264
Çok güzel haber. Kesinlikle dijitalde devam etmesi gereken bi işti zaten.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Bu zamana kadar dönüp de eski tadı veren bir dizi görmedim. Bunların onu kıracağını düşünmüyorum.

• Beğendim
Reactions: S.G.A.T.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Böyle kötü başlayan bir haftayı ancak böyle mükemmel bir haber kurtarabilirdi. :Z Dijitalde mi olur (en olası ihtimal Exxen) yoksa kendi aralarında çektikleri küçük skeçler formunda mı olur bilmiyorum ama her türlü keyifli olacağı kesin. :Z Tabii aradan geçen yılların (Demet Evgar'ın hamilelik kiloları ve Emre Karayel'in kırlaşmış sakallarıyla) kendini hatırlatması üzmüyor değil. :(

Dijitalde bile izlenmez.
Üstteki tweetin aldığı etkileşimi görmedin galiba. :) Yıllardır internetten eski bölümleri izlenen bir dizi için fazla talihsiz bir söylem olmuş.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Böyle kötü başlayan bir haftayı ancak böyle mükemmel bir haber kurtarabilirdi. :Z Dijitalde mi olur (en olası ihtimal Exxen) yoksa kendi aralarında çektikleri küçük skeçler formunda mı olur bilmiyorum ama her türlü keyifli olacağı kesin. :Z Tabii aradan geçen yılların (Demet Evgar'ın hamilelik kiloları ve Emre Karayel'in kırlaşmış sakallarıyla) kendini hatırlatması üzmüyor değil. :(

Üstteki tweetin aldığı etkileşimi görmedin galiba. :) Yıllardır internetten eski bölümleri izlenen bir dizi için fazla talihsiz bir söylem olmuş.
1 erkek 1 kadın`ı ben de çok severim, hala karşıma çıktığında sahnelerini izlerim. Bir kaç kez galiba yeniden başlattıları diziyi. Neredeyse suyunu çıkardılar. O yüzden pek izleneceğini düşünmüyorum. :D

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
RTÜK müdahale edene kadar gayet iyi bir diziydi, FOX dönemini saymıyorum bile o zaten diziyle alakası olmayan bir şeydi. Bir şekilde Türkmax dönemindeki havayı yakalarsa yine ilgi çeker.