Fenerbahçe'nin Yeni Başkanı Ali Koç!

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
3 Haziran günü forumda olmasam da ben de böyle mutluydum :(

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
AA ben açmışım konuyu :eek:
Gelmişken etiket yapayım konuya :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Aziz Yıldırım'ın seçilmesi takımı böleceği için bizim adımıza daha iyi olacaktı ama olsun, Ali Koç kişilik olarak sevdiğim ve zamanında siyasi bir lider olmasını istemiş olduğum biriydi. Kaliteli rekabet herkes adına başarı getirir. Ali Koç'un başkan seçilmesine kendisi adına sevindim, özellikle dün gündüz vakti konuşma esnasında çekinmeden suyunu içmiş olmasına mest oldum. Sırf bu yüzden helal olsun bu adama.
Ahahahhahahahhaa.. @DarkLegenD @Sherlock @xdragxx

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
3 sene önce yazdığım şeyi 3 sene önce olsa yine yazardım, ama şimdi dönüp baktığımızda Ali Koç'tan hiç olmadığı kadar nefret eden birisi haline geldim. Hem de nasıl... Örnek vermek maksatlı söylüyorum siyasi değil, Ali Koç cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olsa ona rakip her kim olursa olsun direkt rakibine oy verirdim, "her kim olursa olsun" düşünün artık 3 senede ne denli bir nefret kazandırdığını bende.

Ha başarılı olsa nefret edilir, mesela Terim'den de Fenerliler çok nefret eder haklı yere çünkü durum ortada, şampiyonlukları. Ali Koç'da ise o da yok, 3 senedir tek bir kupa başarısını bırak, her sezon Galatasaray'ın dahi gerisinde bitirdi takım ligi. Belki bu sezon Ali Koç'un 3.senesinde 2.GS şampiyonluğu görebiliriz, buna rağmen kendisinden bu denli nefret ettirmeyi başardıysa bence tüm suçlu biz değiliz demektir...

• Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,182
Puanı
1,060
fena bu adam fena. Zamaninda hic dikkat etmemisim :A @Tolstoyevski
Fenasın başa belasın... @Tolstoyevski
Zamanında anlamıştım ama renk vermiyordum. :A
------

3 sene önce yazdığım şeyi 3 sene önce olsa yine yazardım, ama şimdi dönüp baktığımızda Ali Koç'tan hiç olmadığı kadar nefret eden birisi haline geldim. Hem de nasıl... Örnek vermek maksatlı söylüyorum siyasi değil, Ali Koç cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olsa ona rakip her kim olursa olsun direkt rakibine oy verirdim, "her kim olursa olsun" düşünün artık 3 senede ne denli bir nefret kazandırdığını bende.

Ha başarılı olsa nefret edilir, mesela Terim'den de Fenerliler çok nefret eder haklı yere çünkü durum ortada, şampiyonlukları. Ali Koç'da ise o da yok, 3 senedir tek bir kupa başarısını bırak, her sezon Galatasaray'ın dahi gerisinde bitirdi takım ligi. Belki bu sezon Ali Koç'un 3.senesinde 2.GS şampiyonluğu görebiliriz, buna rağmen kendisinden bu denli nefret ettirmeyi başardıysa bence tüm suçlu biz değiliz demektir...
Önceki bildirime geri dönmeyerek şaşırttı. :A

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Hayır.. Ali Koç'un seküler bir başkan olduğunu ima etmene karşıyım :A Kalsik Türkiye yöneticisi.. :A
Ramazan'da milyonların önünde su içen kaç tane insan var? 😡😡 Sen olsan suyu içmek için şekilden şekle girersin. 😡

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Başkan olduğun güne lanet olsun. Seni beklediğimiz günlere lanet olsun. Senin çekip gideceğin güne şimdiden hoşgeldin diyorum. Tarihin en kötü başkanı, tarihin en saf başkanı, tarihin en yalancı başkanı.