Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi Kadrosuna Eklediği İsimler Belli Oldu!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
64515

Fenerbahçe'nin kış transfer döneminin kapanmasının ardından UEFA Avrupa Ligi kadrosuna eklediği isimler belli oldu.

Buna göre UEFA'ya sezon başında bildirdiği kadroya 3 ekleme yapma hakkı bulunan Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi listesine Sadık Çiftpınar, Victor Moses ve Tolgay Arslan'ı dahil etti.

Yeni transferlerden Serdar Aziz ve Miha Zajc'ın yanı sıra sezon başında, Cocu ve Comolli tarafından kadroya eklenmeyen Nabil Dirar, Roberto Soldado ve Mehmet Ekici dışarıda kalan isimlerden bazıları oldu.

• Beğendim
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Mevcut şartlarda doğru seçimler gibi gözüküyor. Sene başında o kadar saçma bir liste yollandı ki birçok isme yazık oldu. Dirar, Soldado, Ekici banko 11 oyuncuları. :(

Neyse gerçi ilk turda Benfica'ya eleneceğimiz için pek önemi yok listenin. :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Mevcut şartlarda doğru seçimler gibi gözüküyor. Sene başında o kadar saçma bir liste yollandı ki birçok isme yazık oldu. Dirar, Soldado, Ekici banko 11 oyuncuları. :(

Zenit le oynayacağız @bazinga

• Beğendim
Reactions: bazinga

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Benfica ile oynayacak olan biziz maalesef. Forumunuzu arttırmaya devam ederseniz, bence elersiniz Zenit'i. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ligde en azından Ön Eleme oynayacak konuma geleceğinizi düşünüyorum ben. :A
İnşallah ama sanmıyorum. İki galibiyetle fazla gaza gelmemek lazım. Takım hala çöp dolu. Yeni transferlerin uyum sağlaması şart ve bir de Soldado'ya aşırı iyi bakmamız lazım. Yoksa forvet Frey & Slimani. :A

• Beğendim
Reactions: Sherlock